Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta w kasecie przestrzennej z tkaniną zaciemniającą Thermo

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Rolety w kasecie przestrzennej z tkaniną zaciemniającą to doskonałe rozwiązanie do wnętrz, które mają być zarówno estetyczne, nowoczesne, jak i funkcjonalne. Składają się z wysokiej jakości materiału, solidnej, skrywającej mechanizm kasety oraz bocznych prowadnic, które umożliwiają prowadzenie tkaniny, jednocześnie blokując światło. Rolety w kasecie płaskiej od lat cieszą się bardzo dużą popularnością, głównie przez szereg zalet, jakimi się charakteryzują. Bez wątpienia rolety te to jedne z najpowszechniejszych dostępnych na rynk osłon chroniących przed światłem - zarówno naturalnym, jak i elektrycznym pochodzącym z osiedlowych latarni.

Na jaki kolor się zdecydować?

Wielu producentów posiada w swojej ofercie niemalże każdy kolor rolet, dlatego też dobrze wiedzieć, jaki kolor będzie bardziej praktyczny. W sytuacjach, gdy roleta ma chronić przede wszystkim przed inwazyjnym światłem pochodzącym z pobliskiej latarni, czy też z okna sąsiadów, to wówczas dobrym pomysłem może okazać się zakup rolety wykonanej z ciemnego oraz nieprzepuszczającego światła materiału. Dzięki tak szerokiemu wyborowi kolorów każda osoba poszukująca rolet w kasecie z pewnością znajdzie model, który idealnie będzie komponował się ze stylistyką i charakterem danego wnętrza.

Innym powodem, dla którego warto nabyć rolety w kasecie jest ich bezproblemowy i łatwy montaż, który nie trwa więcej niż 20 minut i odbywa się w sposób całkowicie bezinwazyjny. Tego typu rolety można zamontować bezpośrednio na ramie okiennej, co jest doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, w której w danym wnętrzu zabronione jest wykonywanie jakichkolwiek ingerencji w strukturę ściany. Mowa tu przede wszystkim o mieszkaniach do wynajęcia w których wielu właścicieli zabrania wykorzystywania wiertarek. Co równie istotne, w takiej sytuacji nie tracimy gwarancji na okna, ponieważ nie jest konieczne naruszanie ich konstrukcji.

Zalety rolet w kasecie

Warto również wiedzieć, że dzięki temu że kaseta wyprodukowana została z PCV lub też aluminium, utrzymanie jej w czystości nie powinno sprawiać problemów. Kaseta ta chroni również materiał rolety przez ewentualnymi zabrudzeniami i kurzem, gwarantując jednocześnie łatwe otwieranie okna. Co więcej, roleta kasetowa gwarantuje walory estetyczne, ponieważ cały mechanizm roletowy schowany jest przed oczami domowników. Subtelny i minimalistyczny wygląd rolet powoduje, że pasować będą one do wielu typów okien.

Wszystkie osoby poszukujące trwałych, solidnych i nowoczesnych rolet w kasecie przestrzennej z kasetą zaciemniającą, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze rolety wewnętrzne wyprodukowane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu będą służyć w pełni niezawodnie przez bardzo długi czas. Ich zakup jest więc doskonałą i korzystną inwestycją, na którą decyduje się coraz więcej osób. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań - do kontaktu.

Jak zmierzyć roletę w kasecie przestrzennej

Roleta w kasecie przestrzennej z tkaniną zaciemniającą Thermo

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: profil
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 88.66zł

  • • Produkt dostępny

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Pytania? Tel. 699 710 212 Skontaktuj się z nami
  •   Wysyłka kurierem od 16zł
  • Cena netto: 72.08zł

Dostępne opcje

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone