Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta w kasecie przestrzennej z tkaniną zaciemniającą

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Posiadanie w domu czy mieszkaniu okien to absolutna podstawa nie tylko dlatego, że pozwalają nam widzieć co znajduje się poza budynkiem, lecz przede wszystkim po to, byśmy mogli zachowywać się w domu naturalnie. W obecnych czasach powstało pełno rodzajów “osłon” na okna, które pełnią tak naprawdę tą samą funkcję, lecz w różny sposób. Jak dobrze wiemy nasze okna - szczególnie po zmroku - przyciągają wzrok gapiów, chcących spojrzeć i często nawet podglądać nasze życie. Na szczęście jednak powstał specjalny rodzaj osłony na okna zwany roletą, której różnorodność umożliwia nam wybranie takiej, która sprosta naszym osobistym wymaganiom i preferencjom. Spośród dostępnych na rynku rolet możemy wyłowić przeróżne “perełki”, w tym między innymi rolety w kasecie przestrzennej, które zostały wyposażone w podgumowaną tkaninę zaciemniającą. Jakie taka roleta ma zalety i komu najbardziej się przyda? Zaraz się wszystkiego dowiemy.

“Tak” dla kaset przestrzennych

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że rolety posiadają bardzo różne mechanizmy i różnorakie wielkości, które często są w pełni uzależnione od tego, jak je dobierzemy - inne zaś są już zaś w pełni określone pod względem mechanizmu i wymiarów i naszym jedynym zadaniem jest wybrać ostateczną barwę urządzenia. Co jednak warto wiedzieć o przedstawionych kasetach przestrzennych? Otóż przede wszystkim występują one w dwóch kolorystykach: białej i w kolorze ciemnego brązu, co pozwala nam nam na dobranie jej do danego wnętrza i określenie, czy jego dodatki mają się zlewać z otoczeniem, czy odznaczać. Poza tym kasety przestrzenne mogą być montowane zarówno na lewą jak i na prawą stronę, a wybór ten jest całkowicie zależny od naszych predyspozycji. Inną rzeczą jest sama tkanina, która tak naprawdę tworzy roletę, a na temat której zaraz się wszystkiego dowiesz. Jak więc widać, już na tym etapie można stwierdzić jedno - roleta odnajdzie się praktycznie wszędzie.

Tkaniny zaciemniające w kasetach przestrzennych - co trzeba o nich wiedzieć?

Tkaniny w roletach - w tym także tych umiejscowionych w kasetach przestrzennych - występują w bardzo wielu odmianach, w tym w interesujących nas dzisiaj tkaninach zaciemniających, które dodatkowo są podgumowane, czynią nasza roletę niebanalną i naprawdę warta zwrócenia na nie uwagi przed ostatecznym zakupem. Tkanina podgumowana zaciemniana jest idealna do wnętrz, w których zależy nam, by - gdy nadejdzie noc - ograniczyć jak najmocniej przepływ światła, lecz nie na tyle, by zakryć je w pełni. Rolety tego rodzaju występują w bardzo bogatej gamie kolorystycznej, która bez przeszkód dopasujemy do każdego wnętrza, czyniąc je nie tylko niezbędnikiem chroniącym przed wścibskimi spojrzeniami, ale i wspaniałym uzupełnieniem dekoracji pomieszczenia.

Jak zmierzyć roletę w kasecie przestrzennej


Roleta w kasecie przestrzennej z tkaniną zaciemniającą

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: profil
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 86.90zł

  • • Produkt dostępny

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Pytania? Tel. 699 710 212 Skontaktuj się z nami
  •   Wysyłka kurierem od 16zł
  • Cena netto: 70.65zł

Dostępne opcje

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone