Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI z tkaniną STANDARD, beżowa, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Jak wybrać idealną osłonę okienną? Rozwiązaniem, które stanowi połączenie wygody użytkowania oraz estetycznego wyglądu jest beżowa mini roleta z naszego asortymentu. Tego typu uniwersalna, ponadczasowa, stonowana kolorystyka bardzo dobrze pasować będzie zarówno do tradycyjnych wnętrz, jak i tych, które urządzone zostały w stylu minimalistycznym czy skandynawskim. Rolety mini dostępne w naszym sklepie internetowym tworzone są na indywidualny wymiar, co sprawia, że z łatwością można dopasować je do każdego okna, bez względu na jego wielkość. Tym, co je wyróżnia, jest również bezinwazyjny montaż. Rolety sterowane są za pomocą łańcuszka zakończonego obciążnikiem.

Jak dokonać pomiaru okien pod roletę?

Przed zakupem beżowej mini rolety z montażem bezinwazyjnym, niezbędne będzie dokładne zmierzenie okna. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że dostępne na rynku produkty tego typu tworzone są w różnych standardach szerokości. Różnice pomiędzy nimi wynosić mogą nawet 1 centymetr. W jaki sposób należy mierzyć okno, na którym zawiśnie roleta? Wszystko zależy tutaj od rodzaju produktu, z jakim mamy do czynienia. Jeżeli chodzi o beżową mini roletę na wymiar, w przypadku montażu bezinwazyjnego podajemy szerokość razem z listwami przyszybowymi. Przy długości należy zmierzyć całe skrzydło okna.

Stopnie zaciemnienia rolet

Wybierając roletę do swojego domu czy mieszkania, pod uwagę wziąć należy również stopień zaciemnienia wnętrza. Podczas jego dopasowywania, pod uwagę wziąć należy indywidualne preferencje, rodzaj pomieszczenia, w którym ma się znajdować tego typu dekoracja okienna, czy stronę świata, na którą otwiera się dane okno. Niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem są rolety półzaciemniające, nazywane również półprzepuszczalnymi. Tym, co je charakteryzuje, jest to, że skutecznie rozpraszają one intensywne promienie słoneczne. Do ich produkcji wykorzystuje się między innymi tkaniny poliestrowe. 

Kiedy warto zastosować beżowe mini rolety na wymiar?

Gdy okno wystawione jest w kierunku zachodnim lub południowym, warto postawić na roletę regulującą dopływ światła. Z jej pomocą uzyskać można zarówno przyciemnienie przydatne podczas drzemki w ciągu dnia, jak i efekt lekko rozproszonego światła. Osoby, którym zależy na tym, aby we wnętrzu panowała jasność, postawić powinny na rolety transparentne. Jeżeli natomiast priorytetem jest to, aby w czasie wypoczynku promienie słoneczne nie wpadały do pomieszczenia, najlepszym rozwiązaniem będą rolety zaciemniające - podgumowane.


Pomiar okna pod roletę MINI :

play


Montaż rolety MINI :

play


Montaż prowadzenia żyłkowego:

play

Jak zmierzyć roletę mini

play

Jak zamontować roletę mini

play<

Roleta MINI z tkaniną STANDARD, beżowa, na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini_standard
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: p06 Beż