Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI z tkaniną STANDARD, cappucino, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Rolety Mini na wymiar w kolorze cappucino

Osoby, które mieszkają na dużych osiedlach czy blokowiskach nie mają wątpliwości, że montaż rolet wewnętrznych to dobry pomysł. Chronią naszą prywatność i zapewniają pełną swobodę we własnym domu. Latem rolety mini przyczyniają się do utrzymania niższej temperatury w pomieszczeniach, zabezpieczając wnętrza domów i mieszkań przed działaniem promieni słonecznych. Montaż klimatyzacji w domach jest kosztowny, natomiast w mieszkaniach w blokach praktycznie niemożliwy. Rolety mogą okazać się zbawiennym rozwiązaniem. Montaż naszych rolet jest bezinwazyjny i możemy je zamontować również w wynajmowanych mieszkaniach. Ich cena jest konkurencyjna, a na stronie rolety24.net znajdziesz wiele rodzajów rolet. Te w kolorze cappucino pasują do każdego wnętrza i rozjaśnią je.

Gdzie zamontować rolety mini?

Odpowiedź jest prosta - w każdym pomieszczeniu. Idealnie sprawdzą się w pokojach nastolatków, zapewniając odpowiednie warunki do nauki, oglądania filmów oraz snu. Stanowią również elegancki element dekoracyjny. Pomimo przyciemnienia, w pokoju wciąż będzie na tyle jasno, by móc spokojnie usiąść do książek czy komputera. Rolety idealnie sprawdzą się w łazienkach. To miejsce relaksu i powinniśmy czuć się w nim komfortowo. Potrzebujemy prywatności, dlatego rolety ochronią Ciebie i Twoich bliskich przed czujnych okiem sąsiadów i zapewnią spokojną kąpiel. W dużych i przestrzennych pokojach sprawdzą się rolety na wymiar - można dopasować je do okien balkonowych i zapewnić sobie ochronę przed intensywnymi promieniami słonecznymi. Rolety w kolorze cappucino świetnie wpłyną na nasze samopoczucie i ocieplą pomieszczenie. Rozwiązania które znajdziemy w rolety24.net wpisują się w najnowsze trendy wyposażenia wnętrz, a ponadto dostępne są w konkurencyjnych cenach. Warto zapewnić sobie komfort!

Jak zmierzyć roletę mini

Jak zamontować roletę mini

<

Roleta MINI z tkaniną STANDARD, cappucino, na wymiar

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 29.86zł

  • • Produkt dostępny

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Pytania? Tel. 699 710 212 Skontaktuj się z nami
  •   Wysyłka kurierem od 16zł
  • Cena netto: 24.28zł

Dostępne opcje

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Etykiety: p12 Cappucino