Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI z tkaniną STANDARD, czerwona, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Czerwone rolety na wymiar

Jednym z najpopularniejszych systemów ochrony okien są rolety. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów rolet, dlatego niekiedy trudno nam dokonać właściwego wyboru. Rolety wewnętrzne spełniają ważną funkcję - ich zadaniem jest ochrona przed sąsiadami oraz promieniami słonecznymi. Idealnie sprawdzą się w takiej sytuacji rolety MINI. Ich montaż jest całkowicie bezproblemowy, a same rolety wyglądają niezwykle atrakcyjnie. Rolety są znacznie wygodniejszym rozwiązaniem niż zwykłe firanki czy zasłonki. Nie musimy ich zdejmować czy prać, tak jak w przypadku materiałowych osłon okiennych. Wykonane są z materiału, o który łatwo dbać, a do jego pielęgnacji wystarcza zwykła woda. Rolety mini z tkaniną standard dostępne w sklepie rolety24.net, wykonane są z materiału wysokiej jakości, który zachowuje swój kolor latami - nie niszczą go promienie słoneczne ani wilgoć.

Wygodne rolety MINI

Rolety MINI są niezwykle popularne, a na rynku dostępne są w różnych rozmiarach. Na stronie rolety24.net można zamówić rolety nie tylko w standardowych wymiarach, ale również w nietypowych. W tym celu wystarczy jedynie dobrze wymierzyć okno. Jak to zrobić? Należy zmierzyć długość okna od ramy do ramy, jego szerokość oraz wysokość. W ten sposób będziemy mieć pewność, że roleta będzie dobrze przylegała do szyby. Rolety montowane są w sposób bezinwazyjny, a my oszczędzamy czas i pieniądze. W zestawie znajdują się wszystkie części niezbędne do zamontowania rolety. To między innymi rolka, haczyki czy żyłka, a wybrane elementy oklejone są dwustronną taśmą, która zapewnia trwałe mocowanie. Aby przymocować roletę nie jest potrzebna wiertarka czy inny sprzęt. Rolety są zamontowane w taki sposób, że można otwierać i uchylać okna. Zajrzyj na rolety24.net i wybierz roletę marzeń!

Jak zmierzyć roletę mini

Jak zamontować roletę mini

<

Roleta MINI z tkaniną STANDARD, czerwona, na wymiar

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 29.86zł

  • • Produkt dostępny

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Pytania? Tel. 699 710 212 Skontaktuj się z nami
  •   Wysyłka kurierem od 16zł
  • Cena netto: 24.28zł

Dostępne opcje

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Etykiety: p07 Jasna Czerwień