Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Roleta MINI z tkaniną STANDARD, kremowa, na wymiar

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

Roleta MINI z tkaniną STANDARD, kremowa, na wymiar

Kremowa roleta MINI na wymiar

Kremowa roleta na wymiar idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Nie tylko ochroni naszą prywatność, ale stanowi też element dekoracyjny. Roleta wykonana jest z przyjemnej w dotyku tkaniny w kolorze kremowym. Jednokolorowa tkanina ma ciekawą fakturę, jest przyjemna w dotyku i odporna na odkształcanie i kurczenie. Jest bardzo prosta w pielęgnacji, a jej materiał nie blednie pod wpływem promieni słonecznych. Nasze rolety pozwalają niemal całkowicie ograniczyć ilość promieni słonecznych, które dostają się do pomieszczenia. Roleta MINI z tkaniną standard w kolorze kremowym, sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. W jadalni i salonie ochroni nas przed spojrzeniami sąsiadów, ale nie zaciemni całego pomieszczenia, jeśli ustawimy materiał na odpowiedniej wysokości. W pokoju dziecinnym czy sypialni istotne jest, aby nie budziły nas promienie słoneczne. Tutaj idealnie sprawdzi się roleta MINI, zapewniając nam komfortowy sen.

Rolety na wymiar w rolety24.net

Materiał, z którego została stworzona roleta, chroni nas przed promieniami słonecznymi i zapewnia przyjemną atmosferę. Unikalny mechanizm naszych rolet pozwala na zasłonięcie dużych powierzchni, na przykład okien w salonie czy tarasowych oraz bardzo małych powierzchni, jak okna w łazienkach. Wystarczy, że na naszej stronie wypełnimy dane dotyczące długości, szerokości i wysokości okna, a my przygotujemy odpowiednią roletę. U nas zakupisz produkt skrojony na miarę i w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. System żyłkowy zainstalowany w naszych roletach przylega bezpośrednio do ściany i umożliwia wygodną regulację. W ten sposób materiał ładnie układa się tuż przy szybie, a my możemy uchylić lub otworzyć okno. Postaw na wygodę i wybierz kremowe rolety!

Jak zmierzyć roletę mini

Jak zamontować roletę mini

<

Etykiety: p02 Kremowy