Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Rolety na wymiar – dlaczego warto je wybrać?

Posted by Klaudia 14/05/2018 0 Comment(s)

Budując dom, czy też urządzając własne mieszkanie, zazwyczaj zależy nam na tym, by wszystko było idealnie dopięte na ostatni guzik i doskonale do siebie pasowało, tworząc wnętrze, w którym my i nasi domownicy będziemy się czuć dobrze i swobodnie. Jednym z bardzo ważnych elementów wystroju przestrzeni jest także aranżacja okien. Na naszym blogu bardzo często poruszamy kwestie wyboru odpowiednich osłon okiennych. Dziś odpowiemy na pytanie, dlaczego warto zdecydować się na zamówienie rolet wewnętrznych na wymiar. Zachęcamy do lektury.

 

 

Idealnie dopasowane

 

Pierwszą i największą zaletą zamówienia rolet na wymiar jest oczywiście ich idealne dopasowanie. O ile tylko dobrze wymierzymy nasze okna, mamy gwarancję tego, że takie osłony w stu procentach spełnią nasze oczekiwania i będą idealnie dopasowane do okiennej ramy. Jest to szczególnie ważne, jeśli w naszym domu lub mieszkaniu mamy okna o nietypowych wymiarach – pamiętajmy, że gotowe rolety występują w ograniczonej liczbie rozmiarów i wzorów. Dodatkowo w razie jakichkolwiek wątpliwości przy pomiarze czy wyborze, możemy poprosić o profesjonalną pomoc.

.

.

 

Odpowiedź na potrzeby

 

Kupując rolety na okna wewnętrzne, zawsze powinniśmy najpierw określić, jakie funkcje powinny one pełnić. Pamiętajmy, że tylko w przypadku rolet na wymiar możemy skorzystać z pełnej gamy możliwości i rozwiązań i doskonale dopasować model odpowiedni do wybranego pomieszczenia oraz budowy okna. Dotyczy to zarówno rozmiaru, typu, sposobu montażu, jak i wyglądu rolet.

 

 

Wybór materiałów i kolorów

 

Nie ma co ukrywać, że gotowe rolety, dostępne na przykład w supermarketach występują w bardzo ograniczonej liczbie kolorów, wzorów i materiałów. Jeśli do naszego mieszkania szukamy czegoś naprawdę wyjątkowego, zdecydowanie lepszym wyborem będzie zakup rolet na wymiar. Dzięki temu sami możemy zdecydować o tym, jaki wzór, fakturę i rodzaj materiału wybierzemy do osłon okiennych na okna w naszym domu. Możliwości są niemal nieograniczone, a jedynym co nas w tym wypadku ogranicza jest tylko nasza wyobraźnia.

.

.

 

Lepsza jakość

 

Pamiętajmy, że rolety w oknach nie są czymś, co wymieniamy każdego sezonu. Muszą nam w idealnym stanie służyć przez co najmniej kilka kolejnych lat, dlatego w tym wypadku bardzo ważna jest najwyższa jakość wykonania oraz precyzja i idealne dopasowanie do okien, których próżno szukać w przypadku gotowych, dostępnych w każdym markecie rolet.

.

.

 

Osłony do zadań specjalnych

 

Jeżeli szukamy najlepszych osłon okiennych, to właśnie rolety na wymiar będą idealnym wyborem. Bez problemu możemy je dopasować nie tylko do okien o niestandardowych wymiarach, ale także do tych o nietypowych kształtach. W tym ostatnim przypadku świetnie sprawdzają się wykonane na wymiar plisy. Pamiętajmy także, że inne rolety będą nam potrzebne do różnych pomieszczeń – inny typ rolety sprawdzi się w sypialni, inny w kuchni, a jeszcze inny w łazience. Jednak niezależnie od przeznaczenia, tylko rolety na wymiar gwarantują nam idealne dopasowanie do okna i pomieszczenia oraz spełnienie potrzeb i oczekiwań dotyczących osłon okiennych.