Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI z tkaniną STANDARD, piaskowa, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Piaskowe rolety Mini na wymiar

W sklepie rolety24.net dostępne są rolety mini na wymiar, także w nietypowych barwach. Kolor piaskowy idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i ożywi je. Rolety spełniają kilka ważnych funkcji - jedną z nich jest ochrona naszej prywatności, dlatego z powodzeniem funkcjonować będą w łazience. Z kolei w ciągu dnia zapewnią zaciemnienie wybranego pomieszczenia, co jest szczególnie ważne podczas drzemki lub oglądania telewizji. Nasze rolety wykonane są z solidnego materiału, który jest odporny na działanie promieni słonecznych oraz wilgoci. Jeśli mieszkamy na dużych osiedlach, gdzie jesteśmy narażeni na spojrzenia sąsiadów z naprzeciwka, rolety będą idealnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto wybrać rolety mini?

Rolety mini z tkaniną standard z powodzeniem sprawdzą się w każdym mieszkaniu. Ich montaż jest bezinwazyjny, dlatego nie potrzebujemy ekipy remontowej czy wiertarki. Mocowane są bezpośrednio na ramie okna za pomocą haczyków i taśmy dwustronnej, która jest niezwykle wytrzymała. Pomiędzy haczykami montujemy wygodną rolkę, dzięki której nasza roleta będzie rozwijać się i zwijać. Do zwijania rolety wykorzystywana jest wygodna żyłka. Żyłka sprawia również, że nasze rolety przylegają bezpośrednio do okna. Możemy zatem swobodnie uchylić okno, a nasza roleta nadal będzie na swoim miejscu. Materiały wykorzystywane w produkcji rolet zewnętrznych charakteryzują się dużą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. Można je również czyścić w prosty sposób, za pomocą wody. Dbanie o rolety jest znacznie prostsze niż pielęgnacja firan czy zasłon, co może być wytłumaczeniem ich wielkiej popularności. W rolety24.net możliwe jest dobranie rolet na wymiar - ich zaletą jest niska cena. W sklepie rolety24.net produkty dostępne są w konkurencyjnych cenach, które zależne są od ich wymiarów.

Jak zmierzyć roletę mini

Jak zamontować roletę mini

<

Roleta MINI z tkaniną STANDARD, piaskowa, na wymiar

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 29.86zł

  • • Produkt dostępny

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Pytania? Tel. 699 710 212 Skontaktuj się z nami
  •   Wysyłka kurierem od 16zł
  • Cena netto: 24.28zł

Dostępne opcje

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Etykiety: p11 Jasny beż