Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI z tkaniną STANDARD, biała, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Biała roleta MINI

W sklepie rolety24.net dostępne są rolety białe MINI na wymiar. Wykonane są z wysokiej jakości tkanin odpornych na wilgoć oraz promienie słoneczne. Idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Roleta materiałowa zapewnia pełne zaciemnienie pomieszczenia, a regulując jej wysokość, możemy decydować ile promieni słonecznych dostanie się do naszego pokoju. W ten sposób sterujemy ilością wpuszczanego światła. Białe rolety mają duże walory estetyczne i komponują się z wnętrzem każdego pomieszczenia, dzięki uniwersalności. Rolety montowane są w wygodny sposób i umieszczane są na ramie okna, nie musimy zatem naruszać konstrukcji ścian. To dobra propozycja dla klientów, którzy szukają prostego, bezinwazyjnego wariantu montażu na samym oknie. Biała roleta MINI z tkaniną standard wyposażona jest w żyłkę, dzięki której zwiniemy i rozwiniemy naszą roletę. Rolety są zamontowane w ten sposób, że możemy otwierać bądź uchylać okna.

Rolety na wymiar

Rolety na wymiar mają wiele zalet. Możemy dopasować je do naszego okna i cieszyć się z eleganckiego elementu dekoracyjnego naszego pomieszczenia. Umocowanie rolety do ramy okiennej pozwala na nieskrępowane otwieranie okna również w momencie, kiedy roleta jest opuszczona. Pielęgnacja rolet jest niezwykle prosta - w odróżnieniu od firan czy zasłon - nie gniotą się i nie wymagają prania. Wystarczy przetrzeć je od czasu do czasu zwilżoną gąbką. Na rynku są też specjalne preparaty, które zapobiegają osadzaniu się kurzu na naszych roletach. Rolety dostępne w rolety24.net są w niezwykle atrakcyjnych cenach, a finalny koszt jest zależny od rozmiaru. Jeśli decydujemy się na niestandardowe rolety wystarczy wymierzyć długość, szerokość i wysokość naszego okna, a dane wpisać w tabelę na naszej stronie.

Jak zmierzyć roletę mini

Jak zamontować roletę mini

<

Roleta MINI z tkaniną STANDARD, biała, na wymiar

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 29.86zł

  • • Produkt dostępny

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Pytania? Tel. 699 710 212 Skontaktuj się z nami
  •   Wysyłka kurierem od 16zł
  • Cena netto: 24.28zł

Dostępne opcje

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Etykiety: p01 Perła