Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Nowość Roleta plisowana do okna dachowego Melange Thermo

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Nie wiesz jak dokonać pomiaru okna pod roletę? Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem Jak mierzyć?


Masz problem z zamontowaniem rolety? Polecamy obejrzeć filmik z instrukcją montażuJak zamontować?
Przed dokonaniem zakupu gotowej plisy zachęcamy do zamówienia drogą mailową darmowych próbek tkanin.
Tkanina Melange Thermo:
Plisy termoizolacyjne to rolety zwane często harmonijkami ze względu na swą charakterystyczną budowę oraz sposób składania i rozkładania. Są one zbudowane z dwóch warstw: zewnętrznej, powodującej odbijanie promieni słonecznych i wewnętrznej tkaniny w kolorze, która ogranicza w pewnym stopniu przepuszczanie światła. Ilość światła przepuszczanego do pomieszczenia można dowolnie regulować. Plisy okienne termoizolacyjne doskonale spełnią swoją funkcję nawet w pomieszczeniach, w których wszystkie okna wychodzą na południe. Plisy nie tylko pięknie prezentują się w oknie, ale także gwarantują prywatność. Materiał Melange Thermo jest rozpraszający światło - oznacza to, że stopień przyciemnienia zależny będzie od koloru tkaniny wybranego podczas dokonywania zamówienia.Rolety plisowane do samodzielnego montażu:
Plisy do okien dachowych mocowane są w sposób inwazyjny. Do zamontowania rolety wystarczy wywiercenie kilku otworów w listwie przyszybowej i zamocowanie zestawu montażowego dołączonego do rolety. Cały mechanizm nie ogranicza swobody otwierania i zamykania okna, a sznurki napinające przebiegają wzdłuż ramy. Gotową do montażu plisę można zamontować samodzielnie. W razie problemów polecamy obejrzenie naszych filmów obrazujących sposób montażu plis do okien dachowych.

Roleta plisowana do okna dachowego Melange Thermo

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: plisse_melange_dach
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu