Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Plisy okienne

Pokaż:
Sortuj według:
Plisy Melange Thermo Nowość

..

Już od: 87.74zł Cena netto: 71.33zł

Rolety dachowe plisowane DUO Thermo Nowość

..

Już od: 77.90zł Cena netto: 63.33zł

Jak zmierzyć plisy do okna dachowego Jak zamontować plisę w oknie dachowymRolety plisowane są nie tylko funkcjonalnym rozwiązaniem, ale także jednym ..

Już od: 110.70zł Cena netto: 90.00zł

Niezależnie od tego, czy robisz remont, czy też wprowadzasz się do nowego, wymarzonego mieszkania albo chcesz tylko odświeżyć aranżację okienną w pomi..

Już od: 77.90zł Cena netto: 63.33zł

Bez wątpienia wybór odpowiedniej osłony okiennej jest kwestią niezwykle istotną. Zazwyczaj wybierając ją skupiamy się zarówno na elementach estetyczny..

Już od: 94.25zł Cena netto: 76.63zł

Rolety plisowane podgumowane Blackout Nowość

Tkanina plisowana podgumowana Blackout, blokuje słońce w 100%. Od strony zewnętrznej tkanina jest biała, przez co nie nagrzewa się tak mocno przy..

Już od: 94.25zł Cena netto: 76.63zł

Plisy okienne to nowoczesna alternatywa dla klasycznych systemów osłony okien. W przeciwieństwie do rolet i żaluzji, w których regulacja działa w dwóch kierunkach góra-dół, plisy pozwalają na pełną dowolność regulacji. W naszym sklepie oferujemy dostępne w wielu kolorach plisy: szare, białe, beżowe, pomarańczowe, czerwone, zielone, niebieskie, błękitne i inne. Dzięki temu możemy gwarantować, że każdy z naszych klientów znajdzie odpowiedni wariant dla siebie, dopasowany idealnie do wnętrza.

Plisowane rolety pełne możliwości

Rolety i żaluzje są przeznaczone do montażu bezpośrednio u szczytu okna. To sprawia, że ich regulacja możliwa jest tylko w jednej płaszczyźnie. Jeśli chcemy zasłonić dolną część okna, materiał musi najpierw pokryć jego górny fragment. W plisach okiennych określanych również mianem rolet harmonijkowych nie ma tego ograniczenia. Są one montowane do okna za pomocą uchwytów i prowadnic, które w pełni pozwalają kontrolować nie tylko stopień osłonięcia okna, ale również umiejscowienie rolety. Plisy mogą zasłaniać tylko górną lub dolną część okna, a także jego środek. Pozwala to na dostosowanie osłonięcia do kąta nachylenia światła. Można zasłonić wnętrze przed bezpośrednimi promieniami bez potrzeby zaciemniania całego pomieszczenia.

Plisy
Plisy okienne

Osłony do zadań specjalnych

Plisy na okno to doskonałe rozwiązanie dla osób mieszkających na parterze. Osłonięcie okna od dołu pozwala nadal cieszyć naturalnym oświetleniem, a przy tym ustrzec się przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów i sąsiadów. Żaluzje harmonijkowe doskonale radzą sobie również w przypadku skośnych okien dachowych. Plisy dachowe pozwalają uniknąć nadmiernego nagrzewania wnętrza przez bezpośrednio padające promienie słoneczne. Jednak największą zaletą tego rozwiązania jest możliwość zamówienia plisy na wymiar. Cena jest ustalana indywidualnie na podstawie wymiarów i fotografii. Każde zamówienie w naszym sklepie jest rozpatrywane indywidualnie.

Rolety plisowane - cena komfortu

Żaluzja harmonijkowa to niezwykła wygoda. Świetnie sprawdzają się podczas upałów, gdyż tkanina Thermo skutecznie odbija promienie słoneczne, sprawiając, że mimo wysokich temperatur na zewnątrz, w domu panuje przyjemny chłód. Ile kosztują plisy okienne? Cena w naszym sklepie uzależniona jest od wymiarów zamawianej osłony. Z tego względu podczas składania zamówienia prosimy o precyzyjne zmierzenie okna oraz podanie dokładnych wymiarów. Poza wyborem koloru materiału, z jakiego wykonane są plisy, producent udostępnia możliwość zdefiniowania odcienia mechanizmu. Dzięki temu można dobrać go do stolarki okiennej, by jak najlepiej harmonizował z całą aranżacją okna. Należy wskazać również sposób, w jaki chcemy, aby były zamontowane rolety plisowane. Ceny są bowiem nieco wyższe w przypadku zdecydowania się na montaż bezinwazyjny, czyli bez użycia dodatkowych narzędzi i potrzeby wiercenia dziur w ramie okna lub jego okolicy.

Czy warto zdecydować się na rolety wewnętrzne plisowane?

Ogromny wachlarz korzyści, jakie dają tego typu osłony, sprawia, że to coraz popularniejsze rozwiązanie w wielu polskich domach. Zachowanie prywatności, ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz wysokimi temperaturami we wnętrzu, które negatywnie wpływają na codzienne funkcjonowanie to tylko niektóre z nich. Inne oferują prowadnice, w których porusza się plisa. Roleta dzięki temu jest ściśle dopasowana do okna, nie odstaje ani nie porusza pod wpływem przeciągu. Świetnie sprawdza się na oknach dachowych. Rolety harmonijkowe są jednymi z najbardziej wszechstronnych osłon. Nie dziwi zatem fakt, że są tak często wybierane przez naszych klientów.


Kolory plis:

białe | beżowe | pomarańczowe | czerwone | zielone | niebieskie | szare | błękitne