Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta plisowana Melange Thermo

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Nie wiesz jak dokonać pomiaru okna pod roletę? Zachęcamy do zapoznania się z filmikami:

- pomiar okna pod montaż standardowy ☛ Jak mierzyć?

- pomiar okna pod montaż bezinwazyjny ☛ Jak mierzyć?Masz problem z zamontowaniem rolety? Polecamy obejrzeć filmiki z instrukcją montażu:

- montaż standardowy ☛ Jak zamontować?

- montaż bezinwazyjnyJak zamontować?

Plisy okienne termoizolacyjne Melange Thermo:
W sklepie rolety24.net posiadamy duży wybór najwyższej jakości plis termoizolacyjnych renomowanego producenta. Oferujemy je w kolorach od ecru poprzez beże i szarości, niebieski, zielony i czerwony. Zachęcamy do zamawiania darmowych próbek materiałów. Mechanizm i elementy montażowe są dostępne w kolorach dopasowanych do kolorów ram okiennych — białym, srebrnym, odcieniach brązu i ciemnoszarym. Pozwala to na optymalne dopasowanie plis thermo do praktycznie każdego okna w dowolnym wnętrzu. Umiejętne dobranie wzorów i kolorystyki zapewni wszystkim pomieszczeniom w nieruchomości spójność całej aranżacji.

Duże możliwości zastosowania i korzyści:
Plisy thermo stanowią udane połączenie elegancji i estetyki, funkcjonalności oraz praktyczności. Ładnie prezentują się w oknie i są bardzo starannie wykonane. Ich montaż i obsługa są bardzo łatwe. Główne cechy naszych plis thermo to możliwość regulacji góra-dół, ustawienie rolety na dowolnej wysokości szyby oraz podwójne sznurowanie zapobiegające przekrzywianiu się podczas użytkowania. Roleta jest gotowa do zamontowania na oknie bez konieczności składania wielu pojedynczych części. Pielęgnacja plis thermo jest łatwa — wystarczy miękka szmatka zwilżona wodą z delikatnym detergentem. Plisami okiennymi termoizolacyjnymi można skutecznie zabezpieczać pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem się, ustawiając roletę stosownie do warunków oświetleniowych, kierunku i kąta padania promieni świetlnych.


Bezproblemowy montaż:
Zestaw do mocowania plis Melange Thermo znajduje się w opakowaniu. Montaż jest niezwykle prosty. Przy montażu inwazyjnym wymagane jest wywiercenie kilku otworów w listwie przyszybowej. Listwa przyszybowa powinna mieć minimum 20 mm głębokości, aby było do czego przykręcić plisę. Montaż bezinwazyjny polega z kolei na założeniu uchwytów (haczyków) montażowych na ramę okna i zaciśnięcie ich, praktycznie bez korzystania z narzędzi. Kompletna plisa termoizolacyjna jest już gotowa do zawieszenia, które można wykonać sprawnie samodzielnie. W razie wątpliwości polecamy filmy instruktażowe, przedstawiające sposób pomiaru okien oraz montaż plis okiennych termoizolacyjnych. Prawidłowo zamontowana roleta trzyma się pewnie i nie ogranicza swobody otwierania i zamykania okna.


Jak dokonać zakupu rolety:
Przy wykorzystaniu plis termoizolacyjnych można osłonić okna o praktycznie każdych wymiarach. Plisy Melange thermo oferujemy jedynie na indywidualne zamówienie i konkretny wymiar. Daje to całkowitą pewność, że będą one pasować do każdego okna, także nietypowego. Roleta przygotowana na wymiar zasłoni okno idealnie. Przed złożeniem zamówienia wystarczy dokonać odpowiednich pomiarów (zależnych od sposobu montażu), a następnie wybrać kolor materiału najbardziej pasujący do wystroju i charakteru pomieszczenia. Należy przy tym zwrócić uwagę, aby zamontowana na oknie plisa nie zawadzała o uchwyt służący do zamykania okna. Jeżeli zdecydujesz się na standardowy montaż plis, to zmierz jedynie wysokość i szerokość szyby z uszczelką, a w przypadku montażu bezinwazyjnego na haczyki, potrzebna będzie szerokość szyby łącznie z listwami przyszybowymi oraz wysokość całego skrzydła okna.


Tkanina roletowa Melange:
Melange to poliestrowa tkanina o specyficznej strukturze, plisowana. Nawet przez tkaninę o jasnych kolorach z zewnątrz można dostrzec jedynie szerokie cienie. Im ciemniejszy kolor materiału, tym mniej światła przepuszcza i lepiej zaciemnia. Tkanina jest odporna na blaknięcie pod wpływem promieniowania UV. Właściwości tkaniny, z której jest wykonana plisa okienna termoizolacyjna, określają 3 podstawowe parametry: transmisja, refleksja i absorpcja. Niska wartość transmisji oznacza, że przez tkaninę Melange przenika niewielka ilość światła. Z kolei wysoki współczynnik refleksji oznacza, iż tkanina ta odbija dużo światła. Absorpcja określa ilość światła pochłanianego przez tkaninę i przekształcanego w energię cieplną.


Co to są plisy termoizolacyjne Melange Thermo?
Nowoczesny i estetyczny, a przy tym bardzo praktyczny i funkcjonalny sposób na zasłanianie okien to plisy okienne termoizolacyjne. Są one doskonałą alternatywą dla klasycznych zasłon i firanek oraz tradycyjnych żaluzji, rolet bądź wertykali. Dorównują im wszystkim elegancją, lecz zajmują o wiele mniej miejsca, pozwalają wyeksponować parapet, efektywniej regulować natężenie i ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Można ustawiać je w wybranym miejscu okna, zasłaniając tylko jego fragment, zależnie od potrzeb oraz kąta i kierunku padającego w danej chwili światła. Wszystkie te funkcje szczególnie dobrze spełniają plisy Melange Thermo. Duży wybór wzorów i kolorów plis w sklepie rolety24.net pozwala dopasować je do wnętrz w praktycznie każdym stylu i o każdym charakterze.

Roleta plisowana Melange Thermo

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: plisse_melange
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu