Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Nowość Roleta plisowana zaciemniająca Blackout

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Uwaga!


Z przykrością informujemy, że stosowane przez nas dotychczas tkaniny Blackout (3001, 3003, 3004, 3005) zostały chwilowo wycofane z oferty. Wznowienie sprzedaży planowane jest na przełomie lipca i sierpnia.

W związku z powyższym nasz asortyment wzbogaciliśmy o nowe tkaniny plisowane, zaciemniające SOFT, dostępne w aż sześciu różnych odcieniach. Materiały te zarówno od strony wewnętrznej, jak i zewnętrznej są w kolorze wybranym podczas dokonywania zakupu. Wewnątrz posiadają warstwę gumy niewidoczną dla oka, która wpływa na ograniczenie wpadającego do wnętrza światła.  
Przed dokonaniem zakupu gotowej plisy zachęcamy do zamówienia drogą mailową darmowych próbek tkanin.
Nie wiesz jak dokonać pomiaru okna pod roletę? Zachęcamy do zapoznania się z filmikami:

- pomiar okna pod montaż standardowy ☛ Jak mierzyć?

- pomiar okna pod montaż bezinwazyjny ☛ Jak mierzyć?Masz problem z zamontowaniem rolety? Polecamy obejrzeć filmiki z instrukcją montażu:

- montaż standardowy ☛ Jak zamontować?

- montaż bezinwazyjnyJak zamontować?Rolety plisowane podgumowane Blackout:

Innowacyjnym i estetycznym sposobem na zasłanianie okien są rolety plisowane podgumowane Blackout, które zaciemniają okno całkowicie. Plisa zaciemniająca może być ustawiana w dowolnie wybranym miejscu na oknie, zasłaniając tylko jej fragment, zależnie od potrzeb oraz kąta i kierunku padającego w danej chwili światła.Rolety te umożliwiają mocne przyciemnienie pomieszczenia. Niewielka ilość światła może przedostać się jedynie przez otworzy na sznurek lub odbijać się od listew przyszybowych. Szczególną cechą tych rolet jest podgumowana warstwa wewnętrzna, dzięki której światło w ogóle nie jest przepuszczane przez tkaninę.


Plisy podgumowane do każdego okna:
Plisy okienne zaciemniające pozwalają na skuteczne osłonięcie okien o praktycznie każdych wymiarach. Oferujemy plisy zaciemniające wykonane na wymiar, co daje absolutną pewność, że produkt będzie pasował do okna idealnie. Złożenie zamówienia wystarczy poprzedzić dokładnym pomiarem konkretnego okna oraz wybraniem koloru materiału i osprzętu najbardziej pasującego do wystroju, oraz funkcji pełnionej przez konkretne pomieszczenie. Pomiary okna należy dokonać w zależności od sposobu zamontowania plisy. Zachęcamy do zapoznania się z filmikami instruktażowymi, na których dokładnie zostały przedstawione metody pobierania wymiarów okien.


Plisy do samodzielnego montażu:
Plisy zaciemniające montowane są w sposób inwazyjny lub bezinwazyjny. Zestaw do mocowania rolety znajduje się w opakowaniu. W przypadku montażu inwazyjnego należy wywiercić kilka otworów w listwie przyszybowej. Ważne jest, aby listwa przyszybowa miała minimum 20 mm głębokości, aby była odpowiednia ilość miejsca potrzebna do przykręcenia komponentów. W przypadku płytszych listew przyszybowych prosimy o kontakt mailowy z biurem obsługi klienta.

Montaż bezinwazyjny wymaga wyłącznie założenia uchwytów (haczyków metalowych) montażowych. Wystarczy je nałożyć na ramie otwieranego okna i zacisnąć. Plisa okienna zaciemniająca dostarczana jest w stanie gotowym do zawieszenia. W razie niejasności polecamy obejrzenie naszych filmów instruktażowych, prezentujących pomiar i montaż. Standardowo do plis bezinwazyjnych dołączamy haczyki metalowe przedstawione na filmie instruktażowym - jeżeli będą Państwo zainteresowani innym rodzajem zaczepów, to prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie. Roleta plisowana zaciemniająca Blackout

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: plisse_blackout
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu