Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Czerwone plisy okienne

Rynek obejmujący ciekawe propozycje osłon okiennych jest niezwykle różnorodny i bardzo bogaty. To wszystko sprawia, że każdy klient może postawić na to, co tylko mu odpowiada i spełnia jego oczekiwania. Każdy z nas bowiem zupełnie inaczej urządza i aranżuje swoje przestrzenie, ma inne gusta i uwzględnia odmienne rozwiązania. Jedną z naszych propozycji są czerwone plisy okienne, na które decyduje się coraz szersza grupa osób i które cieszą się bardzo dużą popularnością. Coraz częściej to właśnie one zastępują klasyczne rolety okienne i uważane są za najlepszą z możliwych opcję do osłony na okna. 


Czerwone plisy okienne - oryginalne i estetyczne


Czerwień to klasyczny, zawsze modny kolor. Jedni wybierają go jako dominujący motyw w danym pomieszczeniu, inni decydują się na drobne dodatki, które w ciekawy sposób podkreślają daną przestrzeń. Dzięki naszej ofercie mogą Państwo postawić na czerwone plisy okienne, które z pewnością będą wyborem trafionym w samą dziesiątkę, jeśli w grę wchodzi jakość, funkcjonalność i oczywiście - piękno. 


Większość z nas zwraca uwagę na to, jak dany produkt wygląda. Jeśli chodzi o aranżację przestrzeni zarówno mieszkalnej, biurowej, sklepowej, jak i każdej innej, chcemy, by dane miejsce było przytulne, klimatyczne oraz w pełni funkcjonalne. Dobierając plisy okienne, można w niezwykle oryginalny sposób wypełnić każdą przestrzeń, w której tylko je zastosujemy. Można wykorzystać je zarówno w oryginalnych przestrzeniach, ale również  klasycznych, w których stawiamy na ponadczasowość oraz prostotę w dobrym wydaniu. Dużą zaletą takich osłon na okno jest fakt, że można zamontować je tak naprawdę wszędzie. Sprawdzą się zarówno na klasycznych oknach, trapezowych, trójkątnych, jak i okrągłych. Wystarczy dokonać odpowiedniego pomiaru, aby uzyskać dane rozwiązanie w naszej przestrzeni. Czerwone plisy okienne mają to do siebie, że dają możliwość odsłonięcia okna od dołu, jak w przypadku klasycznych rolet, ale również i od góry, czego  tradycyjne nie mają. Tego typu plisy są ochroną przed światłem, ale również przed niechcianym przez nas okiem sąsiadów, szczególnie, jeśli mieszkamy na parterze i wszystko jest u nas widoczne.


Jak utrzymać czerwone plisy okienne w czystości?


Dla każdego z nas czystość pomieszczeń odgrywa niezwykle ważną rolę. Uporządkowane wnętrze to miejsce, w którym chcemy przebywać i w którym czujemy się po prostu dobrze. Jak więc powinniśmy dbać o plisy okienne, by nawet po długim czasie ich stosowania wciąż wyglądały pięknie? Tworzone przez naszą firmę osłony okienne wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że są niezwykle odporne na zabrudzenia, a jednocześnie można bez problemu czyścić je na mokro, jeśli istnieje taka potrzeba. Jeśli nie dochodzi do większych zabrudzeń, kurz wystarczy zetrzeć suchą ścierką, a jeśli pojawią się zabrudzenia, np. spowodowane obecnością much, pszczół lub innych owadów, to można bez problemu takie czerwone plisy okienne wyczyścić za pomocą wilgotnej gąbki. 


Gdzie można zastosować plisy okienne?


Rozwiązania takie sprawdzą się między innymi w mieszkaniach i domach, w każdym niemal pomieszczeniu, w którym chcemy zastosować funkcjonalne elementy na swoje okna. Możemy więc wybrać je do salonu, sypialni czy też wypełnić przestrzeń okienną w pokoju dziecka. Czerwone plisy okienne to także bardzo dobra propozycja do zastosowania w sklepach, gdzie czerwone dodatki idealnie komponują się z całością danego pomieszczenia. Można je wybrać do gabinetów i biur, do agencji projektowych, miejsc poświęconych sztuce. Tak naprawdę są w stanie odnaleźć się wszędzie, gdzie nie boimy się odważnych i mocnych kolorów. Czasami takie małe dodatki są w stanie podkreślić piękno danego wnętrza lub nadać mu niebywale oryginalnego charakteru. Bez wątpienia plisy okienne to taki wybór, który w tej kolorystyce sprawdzi się na każdym oknie. Szczegół tkwi w odpowiednim pomiarze, by w pełni cieszyć się danym rozwiązaniem.


Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu - z chęcią doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania!

Ta kategoria nie posiada produktów do wyświetlenia.