Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Plisy na wymiar

Pokaż:
Sortuj według:
Rolety plisowane I grupa tkaninowa BASEL Nowość

Rolety plisowane I grupa tkaninowa BASEL

..

Już od: 49.50zł Cena netto: 49.50zł

Plisy na wymiar

Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich naszych Klientów, oferujemy Państwu możliwość wykonania plisy na wymiar. To doskonałe rozwiązanie w przypadku niestandardowych wymiarów okien, w których niemożliwe byłoby zamontowanie takich osłon. Dlaczego warto zainteresować się tego typu ofertą? Zarówno rolety, jak i żaluzje zasłaniane są od góry do dołu i nie istnieje inna możliwość wykonywania tej czynności. Natomiast plisy dają możliwość przesłonięcia np. wyłącznie dolnej części okna lub też jego środek. Rozwiązanie, jakim są plisy okienne jest szczególnie doceniane w sytuacji, gdy zachodzące słońce znajduje się na tyle nisko, że zaczyna być uporczywe, a my nie chcemy mieć zasłoniętego całego okna. Plisy na wymiar doskonale sprawdzą się także podczas jasnej pełni księżyca. Jest to rozwiązanie bardzo przydatne, a wszystko do dzięki niestandardowej konstrukcji profili, które nie zostały przytwierdzone bezpośrednio do ramy okiennej, dzięki czemu istnieje możliwość swobodnego przesuwania materiału wzdłuż prowadnic. Kupując więc plisę na wymiar można w sposób całkowicie swobodny regulować ilość światła, które ma wpadać do wnętrza pomieszczenia.

Korzystna oferta - plisy na wymiar

Często zdarza się, że wiele firm oferuje zawyżone ceny plisy na wymiar, przez co Klienci niepotrzebnie przepłacają. Od lat udowadniamy więc, że w sklepie internetowym można nabyć pełnowartościowe produkty nie nadwyrężając jednocześnie swojego budżetu. To doskonała oferta obok której nie można przejść obojętnie! Nic więc dziwnego, że to właśnie my jesteśmy sklepem, w którym tak wiele osób decyduje się zakupić plisy na wymiar!
plisy na wymiar

Poszukujesz plis na wymiar? Mamy je w swojej ofercie!

Serdecznie zapraszamy każdą osobę zainteresowaną do skorzystania z naszej oferty plis na wymiar. Możemy zagwarantować, że każda z nich zostanie wykonana z najwyższej jakości materiałów oraz z dbałością o najmniejsze nawet detale. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy także do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednią wiedzę, by móc doradzić Państwu w zakupie najodpowiedniejszych plis na wymiar dostępnych na niniejszej stronie internetowej.