Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Plisy do okien dachowych

Pokaż:
Sortuj według:
Rolety plisowane I grupa tkaninowa BASEL Nowość

Rolety plisowane I grupa tkaninowa BASEL

..

Już od: 49.50zł Cena netto: 49.50zł

Plisy okienne

Plisy okienne królują nad powszechnie stosowanymi rozwiązaniami, a wszystko to przez fakt, iż można je zasłaniać w różnorodnych konfiguracjach. Zarówno rolety, jak i żaluzje zasłaniane są od góry do dołu i nie istnieje inna możliwość wykonywania tej czynności. Natomiast plisy dają możliwość przesłonięcia np. wyłącznie dolnej części okna lub też jego środek. Rozwiązanie, jakim są plisy okienne jest szczególnie doceniane w sytuacji, gdy zachodzące słońce znajduje się na tyle nisko, że zaczyna być uporczywe, a my nie chcemy mieć zasłoniętego całego okna. Chcąc sprostać Państwa wszystkim wymaganiom stworzyliśmy specjalną ofertę, w której znaleźć można plisy do okien dachowych.
plisy do okien dachowych

Plisy do okien dachowych to zawsze dobry wybór

Warto również wiedzieć, że plisy do okien dachowych idealnie sprawdzą się także podczas jasnej pełni księżyca. Jest to rozwiązanie bardzo przydatne, a wszystko do dzięki niestandardowej konstrukcji profili, które nie zostały przytwierdzone bezpośrednio do ramy okiennej, dzięki czemu istnieje możliwość swobodnego przesuwania materiału wzdłuż prowadnic. Nabywając plisę do okien dachowych można całkowicie zrezygnować z zakupu zasłon, czy też firanek.

Korzystna oferta plis do okien dachowych

Poszukując dobrego e-sklepu, który w swojej ofercie posiada szeroki asortyment plis do okien dachowych warto jest zapoznać się z naszą ofertą. Istniejemy na rynku od dłuższego czasu, ciesząc się dużym zaufaniem wśród wielu Klientów, których liczba z roku na rok wzrasta, co nas bardzo cieszy. Możemy zaoferować Państwu szeroki wybór oraz korzystne ceny, dzięki którym zakup rolet w naszym sklepie stanie się wysoce opłacalną inwestycją. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu!

Rozglądając się za plisami do okien dachowych warto w pierwszej kolejności zapoznać się z ich ceną. Często zdarza się, że wiele firm oferuje zawyżony cennik tego typu rozwiązań, przez co Klienci niepotrzebnie przepłacają. Od lat udowadniamy więc, że w sklepie internetowym z plisami można nabyć pełnowartościowe produkty w korzystnej cenie, nie nadwyrężając jednocześnie swojego budżetu. Wszystkie nasze plisy do okien dachowych to doskonałe rozwiązanie dla wymagających. Poza niewysokimi cenami tego typu rozwiązań, charakteryzują się one wysoką jakością wykonania, dzięki czemu będą służyć niezawodnie przez wiele lat. Plisy do okien dachowych mogą być również ozdobą samą w sobie, niezależnie od stylu, w jakim zostało stworzone dane pomieszczenie, co czyni to rozwiązanie niezwykle praktycznym.