Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Zielone plisy okienne

Dom to miejsce, do którego z chęcią się wraca. Często spędza się w nim także czas wolny w różnej formie. Kojarzy nam się z komfortem, przytulnością i relaksem. To właśnie w domu czujemy się najlepiej i najbardziej swobodnie. Dzieje się tak z kilku przypadków i jednym z nich jest odpowiedni wystrój wnętrz, na który składają się kolor ścian, meble i liczne dodatki. To jednak także okna oraz sposób ich aranżacji. Oprócz firanek, na oknach mogą znaleźć się również żaluzje, które nie tylko zasłonią okno wieczorem, ale będą pięknie się prezentować.


W naszym sklepie można z kolei znaleźć bogaty wybór plis okiennych w różnych kolorach, między innymi w pięknej zieleni. Są one nie tylko piękne, ale także bardzo użyteczne i łatwe w obsłudze. Z łatwością można je zaciągnąć do góry i odsłonić okno, jak również zaciągnąć w dół, zasłaniając je. Bardzo dobre wykonanie sprawia, że proponowane przez nas produkty są wysokiej jakości. Są bardzo wytrzymałe i doskonale radzą sobie z powierzonym zadaniem.


Relaksujące wnętrza dzięki zielonym plisom okiennym


Zielone plisy okienne, które posiadamy w naszym asortymencie, to zdecydowanie rzecz, która nada wnętrzom Twojego domu nieco bardziej relaksującego klimatu. Zielony bardzo uspokaja i ułatwia odpoczynek. Ponadto, tego rodzaju dodatki świetnie wyglądają w połączeniu z wieloma innymi kolorami. Doskonale prezentują się zarówno w nowocześnie urządzonych mieszkaniach, jak i w tych, które zostały urządzone na styl rustykalny lub modernistyczny. Warto wiedzieć, że materiały, których użyliśmy do produkcji plis okiennych, są nie tylko wytrzymałe, ale także przyjazne środowisku.


Proponowane przez nasz sklep zielone plisy okienne to gwarancja swobodnej obsługi i wszechstronnej osłony. Nie musisz obawiać się, że jakiekolwiek promienie słoneczne wedrą się do Twojego mieszkania, gdy plisy będą zaciągnięte. Są więc to produkty przeznaczone dla osób lubiących wysoką jakość i chcących urządzić swój dom w sposób nowatorski, przy użyciu profesjonalnych rozwiązań.

Plisy na okna


Swobodna regulacja plis okiennych to mechanizm, który sprawdzi się nie tylko w ciągu dnia, ale także w nocy. Wszystkie tego typu produkty dostępne w naszym sklepie mogą być praktycznie regulowane za pomocą specjalnych sznureczków. Co więcej, plisa okienna może być zawieszona na oknie w wieloraki sposób, dzięki czemu będzie pasować do wielu różnych wnętrz. Oczywiście, można zawiesić ją od samej góry, aby zasłaniała całe okno, ale istnieje też możliwość umieszczenia w innych konfiguracjach. Na szczęście montaż plis okiennych jest bardzo prosty i szybki - wiesza się ją bowiem na specjalnych haczykach, które mocowane są na ramie okiennej.


W swoim sklepie prezentujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości, które są wytrzymałe, łatwe w montażu i wyróżniają się wysoką estetyką. Zielone plisy okienne świetnie sprawdzają się zarówno w bardziej klasycznych wnętrzach, jak i tych nowoczesnych, designerskich.


Jak dbać o plisy okienne?


O zielone plisy okienne należy dbać tak samo, jak o inne tego typu produkty. Na nich bowiem także zbiera się kurz, który trzeba usuwać. Aby nie uszkodzić rolet, należy robić to za pomocą wilgotnej gąbki, bardzo dokładnie i delikatnie, dzięki czemu przez lata pozostaną piękne, a ich kolor nigdy nie wyblaknie! Cały czas będzie tak samo intensywny, jak w dniu, w którym zostały zamontowane.


Jeżeli więc pragniesz pięknie urządzić swój dom, sprawić, aby przebywanie w nim było relaksujące i przyjemne, to zdecydowanie polecamy zielone plisy okienne. Zielony kolor uspokaja i pozwala się zrelaksować, pasuje do każdego rodzaju wnętrz oraz pięknie się prezentuje. Co więcej, zielony można łączyć z wieloma innymi kolorami, dzięki czemu wnętrza mogą zyskać swój własny, niepowtarzalny styl. Zdecydowanie polecamy więc korzystanie z pięknych i przede wszystkim użytecznych plis okiennych proponowanych w naszej ofercie! Koniecznie sprawdź nasz cały asortyment i wybierz produkt odpowiedni dla swojego wnętrza.

Ta kategoria nie posiada produktów do wyświetlenia.