Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI z tkaniną STANDARD, granatowa, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Granatowe rolety na wymiar

Rolety z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, podobnie jak sklep rolety24.net. Dostępne są w nim rolety Mini na wymiar, których montaż jest niezwykle prosty. Rolety dostępne są w atrakcyjnej cenie i są niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Nie brudzą się tak szybko, jak tradycyjne zasłonki czy firanki. Dzięki zastosowaniu mechanizmu żyłkowego możemy bez problemu uchylać okna. Roleta prowadzona na żyłce zawsze przylega do okna, niezależnie od tego, czy jest ono uchylone czy zamknięte. To wygodne i bardzo estetyczne rozwiązanie. Nasza roleta nie jest poruszana za pomocą wiatru i nie wisi bezwładnie. Montaż rolet Mini z tkaniną standard jest bardzo prosty i nie są do tego potrzebni fachowcy. Żyłkę montuje się do górnego uchwytu rolety w istniejące już odpowiednie otwory technologiczne. Wystarczy przełożyć żyłkę przez właściwy otworek i zawiązać na niej supeł. Potem przekładamy żyłkę przez otwór, który znajduje się na zakończeniu listwy obciążającej tkaninę, a następnie przez otwór uchwytu dolnego żyłki, który również zamontowany jest bezinwazyjnie.

Wygodne rolety w Twoim domu

Granatowe rolety sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Zimą chronią nas one przed utratą ciepła w pomieszczeniu, szczególnie jeśli mamy nieszczelne okna. Latem natomiast spełniają równie istotną rolę - kiedy na zewnątrz panują nieznośne upały, to opuszczenie rolet wewnętrznych pozwala obniżyć temperaturę w pomieszczeniach o kilka stopni. Montaż rolet to również oszczędność - nie musimy w domu montować klimatyzatorów, które są drogie, pochłaniają dużo energii i są szkodliwe dla środowiska. Nasze rolety Mini to same zalety - są tanie i wyglądają bardzo estetycznie, stanowiąc element dekoracyjny naszego domu. Można je zamontować w łazience, pokojach czy jadalni. Zachęcamy do obejrzenia pełnej oferty na rolety24.net.

Jak zmierzyć roletę mini

Jak zamontować roletę mini

<

Roleta MINI z tkaniną STANDARD, granatowa, na wymiar

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 29.86zł

  • • Produkt dostępny

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Pytania? Tel. 699 710 212 Skontaktuj się z nami
  •   Wysyłka kurierem od 16zł
  • Cena netto: 24.28zł

Dostępne opcje

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Etykiety: p09 Ciemny niebieski