Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Nie wiesz jak dokonać pomiaru okna pod roletę? Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem ☛ Jak mierzyć?


Masz problem z zamontowaniem rolety? Polecamy obejrzeć filmik z instrukcją montażu ☛ Jak zamontować?
☛ DARMOWE PRÓBKI MATERIAŁÓW

Dlaczego warto zasłaniać okna w ciągu dnia?
Każdemu zależy na tym, aby mieć stylowo urządzone mieszkanie. Ważne jest również, aby przy okazji było wygodne, funkcjonalne oraz pomagało nam na każdym kroku i ułatwiało codzienne funkcjonowanie. Jednym z ważniejszych elementów każdego wnętrza są wbrew pozorom posiadane przez nas okna, o których bardzo często zapominamy. Przypominamy sobie o nich dopiero w momencie, gdy wpada przez nie za dużo lub za mało światła lub przez nasze okna widać praktycznie wszystko - i to nie tylko od naszej strony. Za dnia zwykle nie stanowi to aż takiego problemu, lecz każde z nas doskonale wie, że duże i niezabezpieczone przed gapiami okna pozwalają ujrzeć wszystko, co dzieje się w naszym domu. Sprawia to, że w mieszkaniu brakuje poczucia prywatności i swobody. W tego typu przypadkach idealnym rozwiązaniem są tak zwane “rolety Dzień i Noc”.


Rolety “Dzień i Noc” - idealne zabezpieczenie przeciw wścibskimi spojrzeniami:
Posiadanie odpowiedniego zabezpieczenia na oknach jest nie tylko przydatne w czasie snu, gdy osłona nie przepuszcza do pomieszczenia światła księżyca i latarni ulicznych, lecz i gdy zapewnia nam należytą prywatność, którą tak naprawdę wiele osób nie respektuje, wtykając nos w nasze codzienne życie. Nie oznacza to oczywiście, że musimy mieć zasłonięte okna przez dwadzieścia cztery godziny na dobę - wystarczy tak naprawdę zadbać o odpowiednie osłonięcie okien, które wcale nie oznacza zasłonięcia ich nieprzepuszczającym słońca materiałem, które odizoluje nas nie tylko od gapiów, lecz i świata zewnętrznego. Doskonałym sposobem są rolety Dzień i Noc, które umożliwiają wygodne regulowanie stopnia osłonięcia okien.


Najważniejsze informacje:
Przede wszystkim należy pamiętać, że rolety “Dzień i Noc”, można używać przez całą dobę. Skonstruowane są one w taki sposób, że możemy “panować” nad każdym ich fragmentem, dzięki czemu w ciągu dnia przepuszczą tylko tyle światła ile chcemy, a w nocy bez problemowo osłonią wszystko lub wręcz przeciwnie - pozwolą cieszyć się światłem gwiazd. Rolety te dodatkowo zostały osadzone w specjalnej kasecie PCV nazywanej “płaską”, którą montujemy w sposób inwazyjny - dzięki temu możemy dopasować roletę do każdego okna - nawet takiego, którego krawędź znajduje się bardzo blisko ściany. Ważne jednak, aby listwa przyszybowa, do której przykręcana jest kaseta miała minimum 10 mm prostego miejsca.

Kaseta płaska nie jest polecana do montażu na oknach z płytkimi listwami przyszybowymi - optymalna głębokość listew powinna wynosić ok. 25 mm.

Tkaniny dzień i noc przepuszczają światło mniej lub bardziej w zależności od wybranego koloru, w związku z czym rolety zamontowane na oknie wydają się jaśniejsze niż w rzeczywistości. Tkanina D11 grafitowa ze względu na ciepły pigment przy nasłonecznieniu może wpadać w brąz. W przypadku zamawiania rolet na okna balkonowe należy mieć na uwadze to,
że pewna część materiału z grupy AW może nie zmieścić się do kasety i fragment materiału będzie cały czas widoczny na oknie.
Zobacz jak zmierzyć roletę

Zobacz jak zamontować roletę

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu