Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

UWAGA: Kaseta płaska nie nadaje się do okien z pakietem trzyszybowym, gdzie listwa przyszybowa jest zazwyczaj za płytka, przez co nawarstwiony materiał na rurce mógłby zostać zgnieciony przez szybę.


Dlaczego warto zasłaniać okna w ciągu dnia?

Każdemu zależy na tym, aby mieć stylowo urządzone mieszkanie. Ważne jest również, aby przy okazji było wygodne, funkcjonalne oraz pomagało nam na każdym kroku i ułatwiało codzienne funkcjonowanie. Jednym z ważniejszych elementów każdego wnętrza są wbrew pozorom posiadane przez nas okna, o których bardzo często zapominamy. Przypominamy sobie o nich dopiero w momencie, gdy wpada przez nie za dużo lub za mało światła lub przez nasze okna widać praktycznie wszystko - i to nie tylko od naszej strony. Za dnia zwykle nie stanowi to aż takiego problemu, lecz każde z nas doskonale wie, że duże i niezabezpieczone przed gapiami okna pozwalają ujrzeć wszystko, co dzieje się w naszym domu. Sprawia to, że w mieszkaniu brakuje poczucia prywatności i swobody. W tego typu przypadkach idealnym rozwiązaniem są tak zwane “rolety Dzień i Noc”.

Rolety “Dzień i Noc” - idealne zabezpieczenie przeciw wścibskimi spojrzeniami

Jak widać po powyższym posiadanie odpowiedniego zabezpieczenia na oknach jest nie tylko przydatne w czasie snu, gdy osłona nie przepuszcza do pomieszczenia światła księżyca i latarni ulicznych, lecz i gdy zapewnia nam należytą prywatność, którą tak naprawdę wiele osób nie respektuje, wtykając nos w nasze codzienne życie. Nie oznacza to oczywiście, że musimy mieć zasłonięte okna przez dwadzieścia cztery godziny na dobę - wystarczy tak naprawdę zadbać o odpowiednie osłonięcie okien, które wcale nie oznacza zasłonięcie ich nieprzepuszczającym słońca materiałem, które odizoluje nas nie tylko od gapiów, lecz i świata zewnętrznego. Doskonałym sposobem są rolety Dzień i Noc, które umożliwiają wygodne regulowanie stopnia osłonięcia okien.

Najważniejsze informacje

Przede wszystkim należy pamiętać, że rolety “Dzień i Noc”, można używać przez całą dobę. Skonstruowane są one w taki sposób, że możemy “panować” nad każdym ich fragmentem, dzięki czemu w ciągu dnia przepuszczą tylko tyle światła ile chcemy, a w nocy bez problemowo osłonią wszystko lub wręcz przeciwnie - pozwolą cieszyć się światłem gwiazd. Rolety te dodatkowo zostały osadzone w specjalnej kasecie PCV nazywanej “płaską”, którą montujemy w sposób inwazyjny - dzięki temu możemy dopasować roletę do każdego okna - nawet takiego, którego krawędź znajduje się bardzo blisko ściany. Kaseta nie przekracza po bokach 3,5 centymetra, więc nadaje się do dosłownie każdego modelu, a dzięki możliwości zamówienia rolety według własnych upodobań, z pewnością odnajdziemy taką, która zasłoni nawet najbardziej nietypowe i niestandardowe wymiarowo okna.

W przypadku rolet na okna balkonowe należy mieć na uwadze to, że pewna część materiału z grupy AW może nie zmieścić się w kasecie i zostanie widoczna na oknie.
Zobacz jak zmierzyć roletę

Zobacz jak zamontować roletę

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu