Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Nowość Promocja Roleta Dzień i Noc DE LUX w kasecie płaskiej na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Nie wiesz jak dokonać pomiaru okna pod roletę? Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem ☛ Jak mierzyć?Masz problem z zamontowaniem rolety? Polecamy obejrzeć filmik z instrukcją montażu ☛ Jak zamontować?

☛ DARMOWE PRÓBKI MATERIAŁÓW


Rolety dzień i noc DE LUX w kasecie płaskiej:
Rolety w kasecie płaskiej odstają od okna na 35 milimetrów i są montowane w sposób inwazyjny. Kaseta wykonana z PCV przykręcana jest za pomocą czterech wkrętów do listwy przyszybowej, która powinna mieć minimum 10 milimetrów prostego miejsca. Tkanina w tym przypadku porusza się przy szybie między listwami przyszybowymi i jest ograniczona płaskimi prowadnicami, które przyklejane są do listew przyszybowych. W przypadku dokonywania zamówienia na roletę do okna balkonowego warto zwrócić szczególną uwagę na to, czy jest ono odgrodzone poprzeczką. Jeżeli okno jest przedzielone, to należy zakupić dwie osobne rolety w kasecie płaskiej na górną oraz dolną część szyby. Do okien nieposiadających belki oddzielającej możliwe jest zastosowanie jednej rolety. Oferowaną przez nas roletę dzień noc DE LUX można dowolnie konfigurować. Klient podać może tutaj dowolną szerokość oraz wysokość okna, którą przyjmie konfigurator produktu dostępny na stronie, a my zajmiemy się resztą i przygotujemy roletę dopasowaną do zamówionych wymiarów.

Kaseta płaska nie jest polecana do montażu na oknach z płytkimi listwami przyszybowymi - optymalna głębokość listew powinna wynosić ok. 25 mm.


Tkanina:
Decydując się na zakup rolet, warto zastanowić się nad rodzajem zamawianego materiału, który zapewni odpowiednią ochronę przed słońcem. Jeśli zależy Ci na przyciemnieniu pomieszczenia, to doskonałym patentem będzie zastosowanie rolet wykonanych z tkaniny dzień i noc DE LUX. Jest to wysokiej jakości materiał rozpraszający światło, które w zależności od koloru tkaniny wybranego w zamówieniu będzie dostawało się do wnętrza w mniejszym lub większym stopniu. Między przyciemniającymi pasami materiału DE LUX zastosowano pasy czarnej, gęstej siatki o szerokości 40 mm. 


Roleta Dzień i Noc DE LUX w kasecie płaskiej na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: vegas_din_dl
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu