Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Nowość Promocja Roleta Dzień i Noc DE LUX w kasecie przestrzennej na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Nie wiesz jak dokonać pomiaru okna pod roletę? Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem Jak mierzyć?Masz problem z zamontowaniem rolety? Polecamy obejrzeć filmik z instrukcją montażuJak zamontować?

DARMOWE PRÓBKI MATERIAŁÓW

Rolety dzień i noc DE LUX w kasecie przestrzennej:
Rolety w kasecie przestrzennej odstają od okna na 50 milimetrów i są montowane w sposób bezinwazyjny. Kaseta wykonana z PCV przyklejana jest w tym przypadku do skrzydła okna.Tkanina porusza się przed oknem w prowadnicy w kształcie litery "U". Prowadnice przyklejane są trochę na listwie przyszybowej, a trochę na ramie okna, w związku z czym listwa przyszybowa powinna mieć minimum 5 mm prostego miejsca, aby prowadnica była stabilna i odpowiednio trzymała tkaninę. W przypadku przedzielonych poprzeczką okien balkonowych możliwe jest zastosowanie jednej rolety w kasecie przestrzennej. Oferowaną przez nas roletę dzień noc DE LUX można dowolnie konfigurować. Klient podać może tutaj dowolną szerokość oraz wysokość okna, którą przyjmie konfigurator produktu dostępny na stronie internetowej, a my zajmiemy się resztą i przygotujemy roletę dopasowaną do zamówionych wymiarów.


Tkanina:

Decydując się na zakup rolet, warto zastanowić się nad rodzajem zamawianego materiału, który zapewni odpowiednią ochronę przed słońcem.
Jeśli zależy Ci na przyciemnieniu pomieszczenia, to doskonałym patentem będzie zastosowanie rolet wykonanych z tkaniny dzień i noc DE LUX. Jest to wysokiej jakości materiał rozpraszający światło, które w zależności od koloru tkaniny wybranego w zamówieniu będzie dostawało się do wnętrza w mniejszym lub większym stopniu. Między przyciemniającymi pasami materiału DE LUX zastosowano pasy czarnej, gęstej siatki o szerokości 40 mm. 
Roleta Dzień i Noc DE LUX w kasecie przestrzennej na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: profil_din_dl
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu