Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI z tkaniną STANDARD, pomarańczowa, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Pomarańczowa mini roleta stanowi doskonałą alternatywę dla żaluzji, zasłon czy firanek. Nie tylko prezentuje się ona efektownie, lecz jest również wygodna w montażu i codziennym użytkowaniu. W naszym sklepie internetowym Rolety24.net znaleźć można rolety tworzone na indywidualny wymiar. W znaczący sposób ułatwia to dopasowanie ich do nawet najbardziej niestandardowych okien o nietypowym kształcie czy rozmiarze. Pomarańczowe mini rolety na wymiar charakteryzują się bezinwazyjnym montażem, który nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi i ingerowania w ramę okienną. Do ich zalet zaliczyć można również to, że podczas ich produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości, trwałe, odporne na uszkodzenia materiały.

Jak dopasować kolor rolety do wnętrza?

Roleta to doskonały sposób na uzupełnienie aranżacji wnętrza. Wybierając ją, pod uwagę wziąć należy nie tylko sposób montażu czy materiał wykonania. Niemniej istotną kwestią jest kolor rolety. Do pozostałych elementów wystroju dopasować można ją na dwa sposoby. Roleta może z nimi współgrać lub zostać zestawiona na zasadzie kontrastu. Oferowana przez nas pomarańczowa mini roleta to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników ciepłych barw. Skutecznie ożywi ona aranżację, nadając jej przytulnego charakteru. Roleta w kolorze pomarańczowym dobrze sprawdzać będzie się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Z powodzeniem zamontować można ją w sypialni, pokoju dziecięcym czy  młodzieżowym.

Jak dopasować roletę do rozmiaru okna?

Aby pomarańczowa mini roleta z montażem bezinwazyjnym w należyty sposób spełniała swoją funkcję, zadbać należy o dokładne zmierzenie okna przed złożeniem zamówienia. Jak to zrobić? Niezbędne jest tutaj podanie jego szerokości razem z listwami przyszybowymi. Okno należy zmierzyć od ich zewnętrznych krawędzi. Jeżeli chodzi natomiast o długość, to podawać powinno się wysokość całego skrzydła okna, na którym będzie zamontowana roleta.

W jaki sposób powinno się dbać o rolety okienne?

Aby pomarańczowa mini roleta na wymiar prezentowała się w pełni estetycznie przez cały okres użytkowania, pamiętać należy o regularnym oczyszczaniu jej z gromadzącego się na jej powierzchni kurzu. Jak to zrobić? Do tego celu wykorzystać można między innymi specjalną miotełkę wykonaną z mikrofibry. Inne rozwiązanie to zastosowanie odkurzacza ustawionego na najmniejszą moc i wyposażonego w końcówkę ze szczoteczką. Do zalet czyszczenia rolety na sucho zaliczyć można to, że w ten sposób nie uszkadzamy warstwy ochronnej, jaką pokryta jest tkanina (nazywana jest ona apreturą). Skutecznie chroni ona przed przedostawaniem się kurzu do wnętrza struktury materiału oraz rozwojem roztoczy. Dodatkowo apretura zapobiega pochłanianiu wilgoci przez materiał i jego deformacji.

Czyszczenie plam na roletach mini

Co zrobić, jeżeli na powierzchni pomarańczowej mini rolety pojawiły się nieestetyczne zabrudzenia, na przykład z tłuszczu? W celu ich usunięcia wypróbować można domowy sposób, polegający na wykorzystaniu gumki do mazania. Wystarczy, że przez chwilę delikatnymi ruchami będziemy pocierali zaplamione miejsce. Jeżeli nie przyniesie to pożądanych rezultatów, to sięgnąć można po szmatkę nasączoną wodą z odrobiną płynu do mycia naczyń lub szarego mydła.

Jak zmierzyć roletę mini

play

Jak zamontować roletę mini

play<

Roleta MINI z tkaniną STANDARD, pomarańczowa, na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini_standard
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: p05 Pomarańcz