Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Mini Dzień i Noc, Beżowa, Na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone


Nie wiesz jak dokonać pomiaru okna pod roletę? Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem Jak mierzyć?

Masz problem z zamontowaniem rolety? Polecamy obejrzeć filmik z instrukcją montażuJak zamontować?

DARMOWE PRÓBKI MATERIAŁÓW
Rolety na dzień i na noc

Roleta mini dzień i noc to niezwykłe narzędzie do przyciemniania pomieszczenia. Prezentuje się ona niezwykle elegancko i efektownie, dzięki czemu może stanowić stylowy element wyposażenia w każdym domu. Coraz częściej gości na oknach Polaków, a to za sprawą swojej budowy. W skład rolety mini dzień i noc wchodzą dwa rodzaje tkanin, które są ułożone względem siebie naprzemiennie w poziomych pasach, na całej połaci rolety. W momencie sterowania nimi, za pomocą mechanizmu, pasy przesuwają się, jednocześnie zapewniając idealnie dobrany do potrzeb stopień ilości wpadającego światła z zewnątrz. Sprawdzają się one zarówno w salonie, gdzie słońce jest najbardziej uciążliwe w trakcie oglądania telewizji, kiedy to odbija się od wyświetlacza, jak również w biurach i gabinetach. Uniwersalność rolet pozwala na zamontowanie ich także w kuchniach, a nawet łazienkach. Rolety oprócz wyżej wymienionych zalet posiadają jeszcze jeden walor – można je dopasować niemal do każdego typu okna.

Niezwykle prosty montaż w kilka minut

Beżowa roleta mini dzień i noc na wymiar z naszego sklepu może być montowana bezinwazyjnie, dzięki czemu w momencie, kiedy chcemy ją wymienić, nie ma problemu z nieestetycznymi otworami w framugach okiennych. W zależności od potrzeb jej mocowanie może zostać wykonane za pomocą wygodnych plastikowych haczyków, które zakładane są na ramę okna. Ich budowa w żaden sposób nie zaburza korzystania z okien ani nie wpływa na ich szczelność. Rolety dzień i noc można także zamontować za pomocą przedłużanych haczyków, dzięki czemu nawiewniki w oknie nie będą stanowiły żadnej przeszkody. Wystarczy w uwagach do zamówienia wpisać informację o wywietrznikach, a do rolet zostaną dołączone długie haczyki obniżające roletę o około 40 mm.

Dopasuj roletę do swoich potrzeb

Beżowa roleta mini dzień i noc na wymiar z naszej oferty pozwala dopasować produkt do indywidualnych potrzeb klientów. Daje to ogromną swobodę aranżacji przestrzeni wokół okna. Oprócz tego oferujemy dwa kolory mechanizmu mini. Standardowa i uniwersalna wersja biała, która sprawdzi się w większości przypadków, oraz wersja w kolorze ciemnego brązu, która prezentuje się intrygująco i doskonale komponuje się z drewnianą oprawą okienną. W zależności od wymiarów okna dopasujemy roletę dokładnie pod jego gabaryty, wystarczy jedynie wymierzyć je według instrukcji na stronie, a my zajmiemy się tym, aby roleta prezentowała się na nim nieskazitelnie.

Jak zmierzyć okno?

 

Jak zamontować roletę mini dzień i noc?

 

Roleta Mini Dzień i Noc, Beżowa, Na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: mini_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D03 - Beżowy,