Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Mini Dzień i Noc, Biała, Na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Uwaga: Od dnia 29.05.2023 r. do rolet mini dzień i noc dołączane będą inne mechanizmy niż dotychczas. Metalowe haczyki zostaną zastąpione plastikowymi z możliwością regulacji grubości.Rolety Dzień Noc MINI z prowadzeniem żyłkowym

Rolety mini dzień i noc to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Nadają się zarówno do salonu, do kuchni czy też sypialni. Dzięki przesuwającym się pasom materiału, mamy możliwość swobodnego regulowania ilości światła wpadającego do pomieszczenia.
Kolorystyka tkanin również pomaga w doborze odpowiedniej barwy tkaniny dzień i noc do wystroju pomieszczenia gdzie rolety mają być zawieszone.

Tkanina

Do produkcji rolet stosowana jest specjalna tkanina w pasy.
Materiał rolety jest zamontowany podwójnie, przez co tkanina z jednej strony stoi nieruchomo, a z drugiej przesuwając się ustawia się w pozycji na noc (zasłonięta) lub dzień (gdzie paski zaciemniające nachodzą jeden na drugi).
Tkaniny stosowane do rolet dzień i noc są impregnowane przez co kolory są trwałe i odporne na działanie promieni słonecznych.Haczyki do montażu bezinwazyjnego

Montaż rolet dzień i noc odbywa się za pomocą metalowych haczyków lub śrubek (jeśli nie założymy haczyków).
Haczyki wystarczy połączyć z mechanizmem rolety (wg. instrukcji montażu) i powiesić na oknie. 

Prowadzenia żyłkowe

Nasze rolety mini w standardzie wyposażone są w prowadzenia żyłkowe, które utrzymują obciążnik tkaniny zawsze przy oknie, nawet gdy okno jest uchylone.Aranżacja przestrzeni wymaga zwrócenia uwagi nawet na najmniejsze detale, takie jak na przykład rolety. Często stanowią one wraz z oknem centralny punkt w pomieszczeniu, dlatego warto zainwestować w rozwiązanie, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Nasze rolety Mini Dzień i Noc w białym kolorze, to doskonała propozycja do wszelkiego rodzaju pomieszczeń mieszkalnych. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, przez co zapewnią idealnie dopasowane do potrzeb przyciemnienie pomieszczenia w ciągu dnia, a także całkowite zasłonięcie okna w nocy. Rolety dzień i noc to jedno z najbardziej praktycznych rozwiązań na rynku, które łączy w sobie funkcje tradycyjnych rolet, a także zasłon. To nowoczesne rozwiązanie jednak najbliższe jest w swojej budowie żaluzjom, gdyż składa się z wygodnych, naprzemiennie ułożonych pasów prześwitującego i zasłaniającego materiału. Dzięki takiemu układowi, każdy użytkownik ma możliwość optymalnej regulacji ilości wpadającego światła do pomieszczenia. Stosując rolety dzień noc w pomieszczeniach, można samodzielnie zadecydować o tym ile światła ma w danym momencie wpadać do pomieszczenia, lub czy ma być ono całkowicie zaciemnione.

Rolety dopasowane pod wymiar

Roleta Mini Dzień i Noc biała w naszym sklepie wykonywana jest na wymiar, zgodnie z wytycznymi zawartymi w zamówieniu klienta. Dzięki temu można ją dokładnie dopasować do wymiarów szyby w oknach, zapobiegając tym samym nie estetycznemu odstawaniu materiału od powierzchni, a także samoistnemu przemieszczaniu się w trakcie otwierania okna. Wystarczy jedynie podać wymiary szyby, która ma zostać przysłonięta, wraz z listwami przyszybowymi, a my zajmiemy się resztą. Praktyczny i łatwy w wykonaniu montaż sprawia, że rolety dzień i noc w kolorze białym z naszego sklepu, sprawdzą się niemal w każdym pomieszczeniu. Oprócz tego naszym klientom oferujemy możliwość wybrania strony, po której ma zostać umocowany system sterowania pasami rolety, a to dla zwiększenia wygody i funkcjonalności naszych produktów. Wszystko to wpływa na wysoką jakość oferowanych przez nas rolet dzień i noc.

Funkcjonalny gadżet dekoracyjny

Roleta dzień noc w kolorze białym oprócz swoich funkcji użytkowych ma także jeszcze jedną zaletę, którą jest ozdoba pomieszczenia, w którym została ona zamontowana. Staranne wykonanie, a także doskonałe dopasowanie do powierzchni okna, sprawia, że nasze rolety stają się stylowym dodatkiem w wystroju danego wnętrza. Montując je, można w szybki i niedrogi sposób odmienić mieszkanie, nadając mu nowoczesnego klimatu. Biel pasów zaciemniających dodatkowo daje wrażenie elegancji i doskonale pasuje do różnych kolorów ścian i dodatków, przez co jest jednym z najbardziej uniwersalnych rozwiązań w naszej ofercie. Rolety dzień i noc znajdą zastosowanie nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale także w biurach, gdyż pozwalają one uzyskać doskonałą ochronę przed promieniami słonecznymi, wpadającymi do pomieszczenia, jednocześnie prezentując się efektownie i z klasą. Dodatkowo w razie potrzeby można je bez problemu w ciągu kilku minut zdemontować z okna, dzięki innowacyjnemu systemowi haczyków mocujących.


TKANINY:


Materiał: 100% poliester, 108g/m2

Maksymalne wymiary: 150cm szerokości, 220cm wysokości

Jak zmierzyć roletkę?

 

Jak zamontować roletę mini dzień i noc?

 

Roleta Mini Dzień i Noc, Biała, Na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: mini_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D01 - Biały