Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Mini Dzień i Noc, Wenge, Na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Na rynku mamy dostępnych wiele rodzajów rolet. Ich zróżnicowanie polega na materiale, z którego zostały wykonane.  Dawniej rolety wykonywane były na przykład. z satynowanego papieru liniowego, z kliszy filmowej zarówno przezroczystej jak i pomarańczowej oraz z płacht przeciwgazowych i mało przyjaznych dla środowiska tkanin bawełnianych produkowanych przy użyciu związków azotu. W przeszłości można było spotkać też rolety z folii spożywczej. Dziś zmienił się materiał, ale też sposób montażu. Montaż współczesnych rolet jest niesłychanie prosty. Nie wymaga długich godzin spędzonych na wieszaniu naszych rolet. Ponadto został zmodyfikowany przez lata mechanizm zwijania i rozwijania rolet i coraz popularniejsze stały się koraliki. W naszym sklepie mamy wiele kolorów rolet na dzień i na noc do wyboru. Istnieje również możliwość wybrania odpowiedniego rozmiaru dla siebie, czyli odpowiedniej szerokości i długości.

Ochrona naszej prywatności

Rolety dają nam nie tylko ochronę przed światłem, ale też chronią naszą prywatność.To szczególnie istotne jeśli mieszkamy na dużych blokowiskach, gdzie dokładnie widać każdy nasz ruch. W ten sposób możemy ochronić się przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów i uniknąć sytuacji dla nas krępujących. Ponadto rolety na dzień i na noc świetnie sprawdzą się w pokoju dziecinnym. Jeśli mamy okna w łazience zamontowanie rolet jest wręcz konieczne. Nikt przecież nie będzie zakładał firanek w toalecie. Dodatkowo rolety to też ochrona przed złodziejami, którzy nie mogą zaglądać nam w okna. Warto też pomyśleć o komforcie snu. Dobry sen i wypoczynek to nie tylko piękna pościel, odpowiednio schłodzone pomieszczenie i odpowiednia temperatura. To także poziom ciemności w pomieszczeniu. Jeśli mamy weekend i chcemy sobie pozwolić na dłuższą drzemkę, to rolety sprawdzą się najlepiej.

Idealny kolor do każdego wnętrza

Zastanawiasz się, czy uda Ci się znaleźć rolety na dzień i na noc w odcieniu, który będzie idealnie dopasowany do salonu lub sypialni, to polecamy Ci zajrzeć na naszą stronę. W naszym szerokim asortymencie mamy wiele kolorów rolet do wyboru. Od tych jasnych po nieco ciemniejsze aż do bardzo ciemnych. Każdy miłośnik rolet znajdzie coś dla siebie. Wszystko zależy od tego, w jakim stylu mamy urządzony nasz dom oraz jakie są nasze oczekiwania wobec rolet. Ich odcień można dobrać w taki sposób, aby pasowały do ścian lub mebli. Można też zdecydować się na efektowne rolety w wyróżniającym się odcieniu, który ożywi wybrane wnętrze. Możliwości jest mnóstwo, ponieważ nasze rolety na dzień i na noc dostępne są w wielu różnych kolorach i wzorach. Ułatwia to idealne dopełnienie wybranego wnętrza i podkreślenie jego charakteru tą wyjątkową osłoną okienną.

Jak zmierzyć roletkę?

 

Jak zamontować roletę mini dzień i noc?

 

Roleta Mini Dzień i Noc, Wenge, Na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: mini_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D08 - Wenge