Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Mini Dzień i Noc, Czerwona, Na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Uwaga: Od dnia 29.05.2023 r. do rolet mini dzień i noc dołączane będą inne mechanizmy niż dotychczas. Metalowe haczyki zostaną zastąpione plastikowymi z możliwością regulacji grubości.

Rolety dzień noc to popularne rozwiązanie, stanowiące połączenie estetycznego wyglądu oraz wygody użytkowania. Tym, co je wyróżnia, jest to, że pozwalają na kontrolowanie ilości wpadających do pomieszczenia promieni słonecznych. Czerwone rolety dzień noc wykonane są z dwóch warstw tkaniny, które nachodzą na siebie lub się mijają. Dzięki temu można w pełni swobodnie sterować światłem, jakie trafia do wnętrza. Tego typu rolety tworzą pasy zaciemniające oraz przezroczyste. Co ważne, w ich przypadku sterować można zarówno pozycją pasów w stosunku do siebie, jak i wysokością rolety, którą można dowolnie podnosić i opuszczać. W naszym sklepie internetowym Rolety24.pl znaleźć można wysokiej jakości, stylowe, czerwone rolety dzień noc na wymiar. 

Rodzaje rolet dzień noc

Z jakiego rodzaju czerwonymi roletami dzień noc możemy mieć do czynienia? Do wyboru są trzy podstawowe rozwiązania. Pierwsze z nich to rolety wolnowiszące, wykonywane na wymiar i montowane powyżej znajdującej się nad oknem wnęki lub na suficie. Znajdują one również zastosowanie w przypadku okiennic. Wówczas przymocowuje się je do listwy przyszybowej. Główną zaletą takich rolet dzień noc jest ich estetyczny wygląd. Drugie z dostępnych rozwiązań to pionowe rolety w kasecie z prowadnicami. Taka budowa sprawia, że materiał utrzymuje się w danej płaszczyźnie, tworząc oryginalną dekorację okienną. Materiał jest tutaj schowany w wykonanej z aluminium lub PCV kasecie, chroniącej go przed zabrudzeniami. Montaż takich rolet nie wymaga użycia żadnych specjalistycznych sprzętów. Na rynku spotkać można się także z czerwoną mini roletą dzień noc. Tę natomiast montuje się przy pomocy dwustronnej taśmy klejącej lub haczyków. Taka roleta gwarantuje bezinwazyjny montaż i prezentuje się bardzo estetycznie.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat rolet dzień noc?

Jako że czerwona roleta dzień noc z montażem bezinwazyjnym dostępna jest w kilku różnych wersjach, to znajdzie ona zastosowanie w rozmaitych pomieszczeniach. Najbardziej uniwersalne są modele pozbawione kaset. Rolety w kasetach to natomiast dobre rozwiązanie do okien często uchylanych. Jeżeli tylko zajdzie taka konieczność, tego typu roletę można całkowicie podnieść, jednak aby prezentowała się ona efektownie, warto pozostawić ją opuszczoną. W jaki sposób należy czyścić czerwone rolety dzień noc na wymiar? Do tego celu wykorzystać można między innymi odkurzacz ze specjalną końcówką. Pamiętać należy tu jedynie o tym, aby jego moc była ustawiona na minimum. W przypadku zabrudzeń sięgnąć należy po lekko zwilżoną szmatkę. Uwaga! Do czyszczenia rolet dzień noc nie należy używać żadnych płynów, mydeł czy innych detergentów - mogą się one przyczynić do uszkodzenia lub odbarwienia materiałów. W razie możliwości powinno się je czyścić na sucho.

Czerwona roleta dzień noc z montażem bezinwazyjnym - dlaczego warto ją kupić?

Dlaczego warto zdecydować się na zakup produktu, jakim są czerwone rolety dzień noc? Produkowane są one na wymiar, co sprawia, że z łatwością można dopasować je nawet do najbardziej niestandardowych okien o nietypowej wielkości czy kształcie. Co więcej, pozwalają one na szybki i bezinwazyjny montaż, niewymagający użycia specjalistycznego sprzętu. Gwarantujemy, że każdy z łatwością poradzi sobie z tym zadaniem. Nasze rolety będą się doskonale prezentowały w każdym oknie.

Jak zmierzyć roletkę?

 

Jak zamontować roletę mini dzień i noc?

 

Roleta Mini Dzień i Noc, Czerwona, Na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: mini_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D06 - Czerwony