Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Nowość Promocja Roleta mini Dzień i Noc DE LUX na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone


Nie wiesz jak dokonać pomiaru okna pod roletę? Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem Jak mierzyć?


Masz problem z zamontowaniem rolety? Polecamy obejrzeć filmik z instrukcją montażuJak zamontować?
DARMOWE PRÓBKI MATERIAŁÓW


Rolety MINI dzień i noc DE LUX:
Rolety mini dzień i noc to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Nadają się zarówno do salonu, kuchni oraz sypialni. Dzięki przesuwającym się pasom materiału, mamy możliwość swobodnego regulowania ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Decydując się na zakup rolet, warto zastanowić się nad rodzajem zamawianego materiału, który zapewni odpowiednią ochronę przed słońcem. Jeśli zależy Ci na przyciemnieniu pomieszczenia, to doskonałym patentem będzie zastosowanie rolet wykonanych z tkaniny dzień i noc DE LUX. Jest to wysokiej jakości materiał rozpraszający światło, które w zależności od koloru tkaniny wybranego w zamówieniu będzie dostawało się do wnętrza w mniejszym lub większym stopniu. Między przyciemniającymi pasami materiału DE LUX zastosowano pasy czarnej, gęstej siatki o szerokości 40 mm. 


Tkanina:
Do produkcji rolet stosowana jest specjalna tkanina w pasy.
Materiał rolety jest zamontowany podwójnie, przez co tkanina z jednej strony stoi nieruchomo, a z drugiej przesuwając się ustawia się w pozycji na noc (zasłonięta) lub dzień (gdzie paski przyciemniające nachodzą jeden na drugi).


Haczyki do montażu bezinwazyjnego:
Montaż rolet dzień i noc odbywa się za pomocą plastikowych haczyków. Haczyki wystarczy połączyć z górną listwą rolety i zamontować na skrzydle okna.
W przypadku okien posiadających nawiewniki konieczne jest poinformowanie nas o tym, poprzez wpisanie informacji w uwagach do zamówienia. Do rolety zostaną dołączone przedłużane haczyki obniżające roletę o około 40 mm. 


Prowadzenia żyłkowe:
Nasze rolety mini w standardzie wyposażone są w prowadzenia żyłkowe, które utrzymują obciążnik tkaniny zawsze przy oknie, nawet gdy okno jest uchylone.

Jak zmierzyć okno?

 

Jak zamontować roletę mini dzień i noc?

 

Roleta mini Dzień i Noc DE LUX na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: mini_din_dl
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu