Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Mini Dzień i Noc, Miodowa, Na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Uwaga: Od dnia 29.05.2023 r. do rolet mini dzień i noc dołączane będą inne mechanizmy niż dotychczas. Metalowe haczyki zostaną zastąpione plastikowymi z możliwością regulacji grubości.

Jak wybrać idealną osłonę okienną? Produkt tego typu stanowić powinien połączenie estetycznego wyglądu oraz funkcjonalności. Godnym polecenia rozwiązaniem są miodowe rolety dzień noc dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego Rolety24.net. Dobrze będą się one prezentowały zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. To znakomite rozwiązanie do aranżacji skandynawskich, eko czy prowansalskich. Miodowe rolety dzień noc na wymiar nadają wnętrzu przytulnego charakteru, ciesząc oko. Kupując je można mieć pewność, że za kilka lat będą się one prezentowały równie stylowo.

Miodowe rolety dzień noc na indywidualne zamówienie

Oferowane przez nas miodowe mini rolety dzień noc tworzone są na indywidualny wymiar, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do każdego okna, nawet tego o najbardziej niestandardowych wymiarach czy kształcie. Charakteryzują się one bezinwazyjnym montażem. Sprawia to, że nie wymagają żadnej ingerencji w stolarkę okienną. Miodowe rolety dzień noc można z łatwością zamontować w zaledwie kilka chwil, bez konieczności wykorzystywania specjalistycznych narzędzi czy wzywania ekipy fachowców. W razie konieczności, na przykład na czas remontu, można je bez przeszkód zdemontować. Takie rolety to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które lubią często zmieniać wystrój wnętrza. Tym, co je wyróżnia, jest także to, że są one produkowane z najwyższej jakości materiałów, co stanowi gwarancję ich wieloletniej trwałości i estetycznego wyglądu.

Jak dbać o miodowe rolety dzień noc na wymiar?

Jak sprawić, aby miodowa roleta dzień noc z montażem bezinwazyjnym prezentowała się w pełni efektownie przez długi czas? Każdy jej posiadacz pamiętać o powinien o odpowiedniej, regularnej pielęgnacji tego typu osłony okiennej. Należy tutaj zdawać sobie sprawę z tego, że do ich produkcji najczęściej wykorzystuje się delikatne, zaimpregnowane tkaniny. Sprawia to, że do ich czyszczenia należy podchodzić z dużą ostrożnością. Do usuwania kurzu gromadzącego się na powierzchni miodowych mini rolet dzień noc najlepiej używać odkurzacza ustawionego na najniższą moc i wyposażonego w specjalną końcówkę w formie szczoteczki, którą wykorzystuje się również do czyszczenia mebli.

Miodowa mini roleta dzień noc - zalety 

Główną zaletą tego rozwiązania jest możliwość dotarcia do wszystkich, nawet najtrudniej dostępnych miejsc. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby do wyczyszczenia rolety typu dzień noc wykorzystać miękką ściereczkę. Bardzo dobrze sprawdzać będzie się ona do walki z uporczywymi zabrudzeniami. Powinna być ona lekko wilgotna, lecz nie mokra. W przeciwnym wypadku dojść może do powstania nieestetycznych wgnieceń czy załamań. Jeżeli plamy nie uda się usunąć z pomocą wody, do tego celu użyć można łagodnego detergentu - płynu do mycia naczyń czy szarego mydła. Domowym sposobem na plamy na roletach jest również pocieranie ich przy pomocy gumki do mazania. Miodową roletę dzień noc czyścić powinno się bez zdejmowania jej z okna. Następnie należy ją zostawić na kilka godzin, tak aby mogła w pełni wyschnąć. Czyszczenie rolet najlepiej przeprowadzać w słoneczny dzień - wówczas dostrzec można każde, nawet najmniejsze zabrudzenie. Produktów tego typu nigdy nie należy prać w pralce czy pralni. Jak często czyścić powinno się rolety? Najlepiej robić to przy okazji cotygodniowych porządków. Gruntowne czyszczenie przeprowadzać można co około pół roku.

Jak zmierzyć roletkę?

 

Jak zamontować roletę mini dzień i noc?

 

Roleta Mini Dzień i Noc, Miodowa, Na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: mini_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D13 - Miodowy