Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Mini Dzień i Noc, Miodowa, Na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Miodowe rolety mini na dzień i na noc idealnie pasują do każdego pomieszczenia i sprawiają, że rozświetlamy je oraz wygląda bardzo ładnie. Można zdecydować o długości i szerokości rolety. Wszystko zależy od naszych potrzeb oraz od tego, do którego pomieszczenia mają być. Miodowe rolety mini na dzień i na noc sprawią, że pomieszczenie nabierze blasku. Przy mierzeniu okna należy zwrócić uwagę na parę kwestii. Jedną z nich jest szerokość. Rolety mogą zachodzić jedynie na okno albo zasłaniać nie tylko okno, ale też jego ramę. Jeśli chodzi o długość sytuacja wygląda tak samo. Rolety mogą nachodzić na szybę lub na szybę i ramę. Wszystko zależy od naszych potrzeb i od tego, co dla nas wydaje się bardziej estetyczne oraz bardziej praktyczne. Wiele osób wybiera rozwiązanie z roletami jedynie na szybę. Rolety można podzielić też ze względu na sposób ich zwijania. Popularne są koraliki, ale niektórzy wybierają też rolety na prąd, które uruchamia się za pomocą włącznika.

Sposób montażu rolet

Istnieje wiele rodzajów rolet. Można je dzielić według materiału, z jakiego zostały wykonane, wzoru, konstrukcji czy stopnia przepuszczalności światła. Najpopularniejsze typy rolet to: rolety rozwijane (ekranowe), miniroletki, rolety rzymskie, rolety austriackie, rolety plisowane i rolety dzień-noc. Jeśli chodzi o sam montaż nasze rolety mini dzień - noc montowane są w sposób bardzo prosty. Wybierając inne rolety musimy liczyć się z tym, że sposób ich montażu może być inwazyjny. Co to w praktyce oznacza? Wiercenie w ścianach, masa kurzu oraz zatrudnienie odpowiedniej ekipy, która nam pomoże. Możemy oczywiście zrobić to samemu jeśli posiadamy wkręty i odpowiedni sprzęt. Montaż rolet wcale nie musi oznaczać naruszania muru czy powierzchni ramy okiennej. Wystarczy, że wybierzemy rolety montowane bezinwazyjnie. Mamy kilka rodzajów tego typu rolet. Jednym z nich są nasze rolety mini na dzień i na noc.

Montaż bez wiercenia

Każdy z nas wie, jak wiele czasu i energii zabiera nam remont. Nawet najdrobniejsze prace mogą przekształcić się w duże wyzwanie. Może też okazać się, że nasza ściana jest za twarda i sam młotek nie wystarczy. Nie każdy z nas ma w domu wiertarkę i wkrętaki, a ponadto trzeba też wiedzieć jaką ścianę mamy. Płyta gipsowa czy beton robi dużą różnicę. Dlatego warto czasem zdecydować się na rozwiązania, które nie wymagają ingerencji w konstrukcję. Istnieją 2 sposoby bezinwazyjnego montowania rolet: przyklejanie oraz mocowanie na specjalnych uchwytach. Przyklejanie dotyczy wybranych rolet kasetowych i rzymskich. Mocowanie na uchwytach to popularne rozwiązanie typowe dla rolet wolnowiszących. Specjalne haczyki umożliwiają stabilne zawieszenie rolety na ramie okna, bez konieczności wiercenia w nim otworów na wkręty.

Jak zmierzyć roletkę?

 

Jak zamontować roletę mini dzień i noc?

 

Roleta Mini Dzień i Noc, Miodowa, Na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: mini_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D13 - Miodowy