Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Mini Dzień i Noc, Pomarańczowa, Na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Roleta dzień noc to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się w pomieszczeniach, takich jak sypialnia czy łazienka, gdzie poczucie prywatności odgrywa szczególnie ważną rolę. Produkty te stanowią połączenie estetycznego wyglądu oraz wysokiego poziomu funkcjonalności. Pięknie prezentują się zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i wtedy, gdy spoglądamy na nie od zewnątrz. W naszym sklepie internetowym Rolety24.net znaleźć można bogaty wybór wysokiej jakości produktów tego typu. Godnym polecenia rozwiązaniem są między innymi pomarańczowe rolety dzień noc na wymiar, które z łatwością dopasować można do wielkości oraz kształtu posiadanego okna.

Pomarańczowe rolety dzień noc i ich zalety

Dlaczego warto zdecydować się na zakup produktów, jakimi są rolety dzień noc? Do ich zalet zaliczyć można między innymi szybki oraz prosty montaż, z którym z łatwością poradzi sobie każdy z nas, bez konieczności używania specjalistycznego sprzętu czy wzywania ekipy fachowców. Co więcej, montując pomarańczową mini roletę dzień noc, nie ingerujemy w żaden sposób w budowę ramy okiennej. Jeżeli takie rozwiązanie nam się znudzi, roletę z łatwością można zdemontować i zamienić na inną. Kolejny atut tego typu dekoracji okiennych to łatwość regulacji poziomu światła. Obecność przezroczystych i zaciemniających pasów sprawia, że pomarańczowe rolety dzień noc na wymiar umożliwiają w pełni swobodne regulowanie ilości promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia. Nie sposób nie wspomnieć tutaj również o estetycznym wyglądzie tego typu produktów.

Rolety dzień noc w ciągu dnia

W jaki sposób pomarańczowa roleta dzień noc z montażem bezinwazyjnym zachowuje się w ciągu dnia? Pełni ona wówczas funkcję nowoczesnej, estetycznej dekoracji okiennej. Dzięki takiej rolecie, do wnętrza wpada delikatnie rozproszone światło słoneczne, które w żaden sposób nie utrudnia codziennego funkcjonowania. Naprzemiennie rozmieszczone pasy chronią przed spojrzeniami sąsiadów i przechodniów, gwarantując zachowanie prywatności. Po zasłonięciu rolety dzień noc jest w stanie w znaczący sposób ograniczyć dopływ światła, pozwalając na ucięcie sobie krótkiej drzemki w ciągu dnia. Co więcej, skutecznie eliminuje ona refleksy na ekranie telewizora czy komputera, pozwalając na w pełni wygodne oglądanie filmów czy surfowanie po Internecie.

Rolety dzień noc wieczorową porą

Pomarańczowe rolety dzień noc znakomicie sprawdzają się w roli kryjących zasłon okiennych. Skutecznie ograniczają one dopływ światła z różnego rodzaju źródeł nocnego oświetlenia, takiego jak na przykład latarnie uliczne. Dodatkowo chronią przed spojrzeniami przechodniów i sąsiadów. Pomarańczowe rolety dzień noc na wymiar przyczyniają się w ten sposób do wzrostu poczucia bezpieczeństwa oraz komfortu wypoczynku. W ich przypadku nie trzeba obawiać się o pierwsze poranne promienie słoneczne budzące śpiących w sypialni domowników. Gwarantują one bowiem optymalny poziom zaciemnienia.

Wysokiej jakości rolety dzień noc

Dlaczego warto zdecydować się na zakup oferowanych przez nas pomarańczowych rolet dzień noc? Tworzone są one na wymiar, co ułatwia dopasowanie ich do nawet najbardziej niestandardowych okien. Co więcej, rolety te przeznaczone są do samodzielnego montażu i nie wymagają używania specjalistycznych narzędzi. Dobrze prezentować będą się w każdym wnętrzu.

Jak zmierzyć roletkę?

 

Jak zamontować roletę mini dzień i noc?

 

Roleta Mini Dzień i Noc, Pomarańczowa, Na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: mini_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D05 - Pomarańcz