Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Mini Dzień i Noc, Pomarańczowa, Na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Rolety na dzień i na noc to rozwiązanie dla całych rodzin. Pomogą nie tylko ochłodzić mieszkanie w upalne dni, ale też chronią nasze oczy przed działaniem szkodliwych promieni słonecznych. To wspaniałe narzędzie do aranżacji wnętrz. Jeśli chcemy ocieplić dane pomieszczenie zainstalowanie pomarańczowych rolet to jest to! Pomarańcz ociepli każde, nawet najbardziej chłodne wnętrze i sprawi, że każdego dnia będziemy wstawać w lepszym humorze. Nie tylko otrzymamy oczekiwany cień i ciemniejsze pomieszczenie, ale też możemy w zupełnie nowy sposób zaaranżować pomieszczenie. Jak to zrobić? Dobrać roletę w ulubionym kolorze, a do niej odpowiednie dodatki. Mamy wiele różnych bibelotów, które można wieszać na roletach. To ozdobne znaczki, motyle czy kwiatki. Ponadto wystarczy na parapecie ustawić na przykład kwiatki czy nasze ulubione figurki porcelanowe, a całość będzie wyglądała bardzo ładnie i estetycznie.

Wiele wzorów i kolorów

Rolety na dzień i na noc cieszą różnorodnością wzorów i kolorów. Dostępne są w różnych barwach dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W znalezieniu idealnego rozwiązania mogą pomóc rolety24.net. Ceny uzależnione są od rodzaju produktu, sposobu jego wykonania, materiału (naturalnego lub syntetycznego), rozmiaru, sposobu montażu. Sklep zapewnia produkty z najwyższej półki i na najwyższym poziomie. Można cieszyć się jakością przez długie lata. A dodatkowo montaż rolet na dzień i na noc jest tak banalnie prosty, że można je również zdemontować i zabrać ze sobą do innego mieszkania. Niewątpliwie dla kogoś, kto zdecyduje się na rolety wewnętrzne ogromnym atutem będzie nadanie pomieszczeniom przestrzenności i powiększenie ich optycznie, zajmują bowiem znacząco mniej miejsca niż popularne wcześniej firany, czy zasłony. Co więcej wiesza się je tylko raz, nie kurzą się, są niezwykle proste w montażu i obsłudze.

Zalety rolet

Firanki i zasłony to pozycja obowiązkowa w każdym polskim domu urządzonym w stylu klasycznym. W nowoczesnych aranżacjach często jednak rezygnuje się z firan i zasłon albo przynajmniej jednej z tych pozycji. Jeśli wolisz zupełne zlikwidowanie firanek i zasłon, ale zależy ci na gustownym wystroju oraz możliwości zasłonięcia okien przed słońcem i spojrzeniami sąsiadów, to z pewnością spodobają ci się nowoczesne rolety. Spośród dostępnych na rynku różnych typów, rolety dzień i noc wyróżniają się wyglądem i możliwością regulowania zaciemnienia. Jeszcze bardziej oszczędne w formie są zwykłe rolety, które służą zakryciu przed okiem sąsiadów oraz lekką osłoną przed słońcem. Nie zaciemniają one jednak w pełni wnętrza, co dla osób lubujących się w ciemnych sypialniach może być jednak przeszkodą.  Nie można w pełni stwierdzić, że zasłony i firany odeszły do lamusa. Rolety śmiało można z nimi łączyć i tworzyć ciekawe zestawienia, które oddadzą charakter wnętrza.

Jak zmierzyć roletkę?

 

Jak zamontować roletę mini dzień i noc?

 

Roleta Mini Dzień i Noc, Pomarańczowa, Na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: mini_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D05 - Pomarańcz