Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Mini Dzień i Noc, Popielata, Na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Popielate rolety mini na dzień i na noc to świetne i nowoczesne rozwiązanie. Ich niestandardowy kolor zachwyca, a jakość wykonania jest bardzo wysoka. Ponadto rolety chronią nas przed słońcem i zapewniają nam prywatność, której tak bardzo potrzebujemy. Rolety mini na dzień i na noc są dostosowane do potrzeb każdego z nas i przystosowane zarówno do domów, jak i mieszkań. Ponadto można je zamontować w dowolnym pomieszczeniu i cieszyć się komfortem na co dzień. Mając na uwadze, jak trudno znaleźć idealny rozmiar rolet u nas można wybrać długość i szerokość rolet. W ten sposób każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie i swojej rodziny. Warto zwrócić uwagę na to, jak wymierzamy nasze okna. Do wyboru mamy dwie opcje. Możemy wymierzyć długość i szerokość samej szyby lub długość i szerokość szyby wraz z ramami.

Kolor popielaty w aranżacji

Popielaty odcień koloru szarego to jedna z uniwersalnych propozycji kolorystyki wnętrza. Kolor popielaty doskonale uzupełnia się z modnymi wciąż pastelami – tak w dodatkach, jak i w kolorach ścian. Doskonale też współgra z intensywnymi, lekko przybrudzonymi odcieniami marsali, intensywnego amarantu, różu indyjskiego czy morskiego granatu. Co pasuje do koloru popielatego? Praktycznie wszystko. Popielate rolety mini na dzień i na noc są uniwersalne i ponadczasowe. Pasują do nich różne doniczki - zarówno te kolorowe, jak i stonowane, na przykład w kolorze szarym. Dodatkowo na parapecie możemy ustawić też różne inne bibeloty, które ożywią nasze okno i sprawią, że będzie wyglądało naprawdę dobrze. Nikt nie powiedział, że posiadanie żaluzji czy rolet wyklucza posiadanie zasłonek. Firanki niekoniecznie są potrzebne gdy mamy rolety, ale dodatkowe zasłony nie zaszkodzą.

Jak zagospodarować parapet?

Ładnie wyglądające okno to nie tylko rolety. Chociaż odgrywają one ogromną rolę w całym procesie aranżacji wnętrza. Istotne jest to, czy łatwo się je montuje oraz w jaki sposób możemy to zrobić. Ważne jest też to, w jaki sposób możemy je zwijać i rozwijać. Parapet to najlepsze miejsce na ekspozycję kwiatów i szklanych przedmiotów. Rośliny mają tam zapewnione optymalne nasłonecznienie, a szkło, dzięki grze świateł, może w pełni zalśnić. Czasem już jeden wazon czy kwitnąca roślina doniczkowa mogą sprawić, że aranżacja okna ożyje. Posiadając rolety warto pamiętać, że możemy też hodować kwiatki, które wymagają więcej cienia niż słońca. To niewątpliwie plus rolet. Do koloru popielatego będą też pasować wszelkie świeczki i większe świeczniki, które możemy ustawić na samym parapecie. Jeśli jesteśmy zwolennikami prostych rozwiązań nie musimy nic ustawiać na naszym parapecie albo ułożyć jedynie estetyczne serwetki lub zostawić parapet pusty, utrzymany w porządku.

Jak zmierzyć roletkę?

 

Jak zamontować roletę mini dzień i noc?

 

Roleta Mini Dzień i Noc, Popielata, Na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: mini_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D10 - Popielaty