Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Mini Dzień i Noc, Popielata, Na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Popielate rolety dzień noc to rozwiązanie, z którym bardzo często spotkać można się we współczesnych domach czy mieszkaniach. Dobrze prezentują się one zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i tych, które urządzone są w stylu skandynawskim czy prowansalskim. W jaki sposób zbudowane są popielate rolety dzień noc na wymiar? Tworzą je dwie warstwy tkanin pokrytych poziomymi pasami - jedna z nich jest transparentna, druga - zaciemniająca. Użytkownik może je dowolnie ustawiać, dopasowując do aktualnych potrzeb. W ten sposób możliwe staje się określenie, jaka ilość promieni słonecznych ma wpadać do pomieszczenia. Sterowanie oświetleniem, w przeciwieństwie do klasycznych rolet, nie odbywa się tutaj przez podnoszenie i opuszczanie tkaniny. Chcąc całkowicie zaciemnić pomieszczenie, skorzystać należy z pasów zaciemniających. Gdy natomiast chcemy, by we wnętrzu panowała jasność, sięgnąć należy po pasy transparentne.

Rolety dzień noc i ich główne zalety

Dlaczego warto zdecydować się na zakup produktu, jakim jest popielata roleta dzień noc z montażem bezinwazyjnym? Jej głównym atutem jest wspomniana powyżej możliwość regulowania ilości promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia. Takie rolety są również w stanie skutecznie chronić przed spojrzeniami przechodniów czy sąsiadów, co czyni z nich idealne rozwiązanie do pomieszczeń, takich jak sypialnia czy łazienka, gdzie poczucie prywatności odgrywa szczególnie ważną rolę. Nie sposób nie wspomnieć tutaj także o łatwości montażu rolet dzień noc. Do ich zamontowania nie są potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia czy umiejętności. Z zadaniem tym poradzi sobie każdy z nas. Takie rolety można w dowolnym momencie zdemontować, zastępując je innymi. Ogromną zaletą popielatej mini rolety dzień noc jest również jej estetyczny wygląd. Mnogość dostępnych rozwiązań sprawia, że z łatwością można dopasować ją do aranżacji danego pomieszczenia. Godne polecenia są w szczególności rolety wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na osiadanie na ich powierzchni brudu czy kurzu.

Czym mogą różnić się od siebie rolety dzień noc?

Na sklepowych półkach spotkać można się z różnego rodzaju popielatymi roletami dzień noc na wymiar. Jeżeli chodzi o budowę, do wyboru mamy między innymi modele dzień noc umieszczone w kasecie. Posiadają one specjalne prowadnice, a tkanina znajduje się tu w obudowie wykonanej z aluminium czy PCV, co gwarantuje jej odporność na uszkodzenia mechaniczne. W zależności od tego, jaką kasetę wybierzemy, może być ona montowana na dwustronną taśmę do ramy okna lub przykręcana do listwy przyszybowej. Następne z dostępnych rozwiązań to wolnowiszące rolety dzień noc. Zamontować można je zarówno nad wnęką okienną, jak i na suficie. Produkty tego typu przeważnie wykonywane są na indywidualny rozmiar. Warto wspomnieć tutaj również o popielatej mini rolecie dzień noc, do której montażu wykorzystuje się specjalne haczyki lub taśmy. W razie konieczności można ją w dowolnym momencie zdjąć. Rolety różnić mogą się od siebie także poziomem zaciemnienia. Parametr ten należy dopasować do indywidualnych potrzeb. Jeżeli chodzi o popielate rolety dzień noc dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego Rolety24.net, tworzone są one na indywidualny wymiar. Sprawia to, że z łatwością można dopasować je do wielkości czy niestandardowego kształtu danego okna. Są to produkty przeznaczone do samodzielnego montażu.

Jak zmierzyć roletkę?

 

Jak zamontować roletę mini dzień i noc?

 

Roleta Mini Dzień i Noc, Popielata, Na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: mini_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D10 - Popielaty