Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Dzień Noc szara Mini, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Uwaga: Od dnia 29.05.2023 r. do rolet mini dzień i noc dołączane będą inne mechanizmy niż dotychczas. Metalowe haczyki zostaną zastąpione plastikowymi z możliwością regulacji grubości.
Rolety okienne, nazywane również roletami duo, to sprawdzony sposób na elegancką dekorację okienną. Tym, co je wyróżnia, jest nietypowa struktura tworzącego je materiału. Szare rolety dzień noc składają się bowiem z naprzemiennie ułożonych, zaciemniających oraz przezroczystych pasów. Taka budowa sprawia, że użytkownik może w pełni swobodnie sterować ilością promieni słonecznych trafiających do pomieszczenia. Tego typu rolety doskonale sprawdzać będą się w sypialni, ale nie tylko. To również dobre rozwiązanie do salonu, łazienki czy gabinetu.

Szara mini roleta dzień noc - co to takiego?

Do wyboru mamy kilka różnych wersji szarych rolet dzień noc na wymiar. Jedno z dostępnych rozwiązań to szara mini roleta dzień noc. Tym, co ją charakteryzuje, jest prostota budowy oraz montażu. Takie rolety montuje się najczęściej bezpośrednio do ramy okiennej w sposób nieinwazyjny. Oznacza to, że nie ma tutaj konieczności wiercenia otworów na specjalne uchwyty. Tkanina jest tutaj nawijana na specjalną rurkę. Roleta mini świetnie sprawdzać będzie się również u osób, które lubią regularnie zmieniać wygląd pomieszczenia. Na ich zakup zdecydować mogą się również wszyscy ci, którzy nie dysponują umiejętnościami czy sprzętem umożliwiającym samodzielny montaż.

Inne rodzaje rolet dzień noc

Szara mini roleta dzień noc to nie jedyne dostępne rozwiązanie. Zdecydować można się również na zakup rolety wolnowiszącej. Co wyróżnia tego typu dekoracje okienne? Ich uchwyty przykręca się do ściany lub sufitu, a następnie wiesza na nich system zwijania rolety. W jakich pomieszczeniach zastosowanie znajdą takie rolety dzień noc? Wręcz idealnie nadają się one do zasłaniania dużych powierzchni - drzwi balkonowych czy wnęk okiennych. Na rynku spotkać można się także z roletami dzień noc w kasecie. Jedną z ich zalet jest elegancki wygląd. Dzięki obecności kasetki, tkanina jest chroniona zarówno przed kurzem, jak i szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Do jej produkcji najczęściej wykorzystuje się aluminium lub plastik. Rolety dzień i noc w kasecie mają w zestawie prowadnice boczne. Rozwiązanie to stanowi gwarancję estetycznego wyglądu oraz skutecznej ochrony pomieszczenia przed promieniami słonecznymi. Roletę dzień noc w kasecie montować można w sposób inwazyjny oraz bezinwazyjny, w zależności od tego, jaką kasetę wybierzemy.

Jak dbać o rolety dzień noc?

Jak sprawić, aby szare rolety dzień noc na wymiar na długi czas zachowały swój estetyczny wygląd? Przede wszystkim, pamiętać należy o regularnym ich odkurzaniu. Związane jest to z tym, że w ciągu dnia na ich powierzchni osadza się kurz, pył, roztocza oraz inne zanieczyszczenia. Do ich oczyszczania najlepiej wykorzystać odkurzacz ustawiony na najniższe obroty, który wyposażony jest w specjalną końcówkę ze szczotką. Alternatywne rozwiązanie to zastosowanie miotełki do kurzu czy miękkiej szmatki. Szarą mini roletę dzień noc należy czyścić delikatnymi, długimi ruchami z góry na dół. W ten sposób skutecznie ustrzec można się przed rozprowadzeniem brudu po powierzchni materiału. Co zrobić, jeżeli szara roleta dzień noc z montażem bezinwazyjnym uległa poważniejszym zabrudzeniom? Do jej wyczyszczenia wykorzystać można wówczas zwilżoną szmatkę nasączoną wodą z dodatkiem łagodnego detergentu.

roleta dzień noc szara

Jak zmierzyć roletkę?

 

Jak zamontować roletę mini dzień i noc?

 

Roleta Dzień Noc szara Mini, na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: mini_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D09 - Szary