Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Dzień Noc szara Mini, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone


Nie wiesz jak dokonać pomiaru okna pod roletę? Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem Jak mierzyć?


Masz problem z zamontowaniem rolety? Polecamy obejrzeć filmik z instrukcją montażuJak zamontować?
DARMOWE PRÓBKI MATERIAŁÓWSzara mini roleta dzień noc - co to takiego?

Do wyboru mamy kilka różnych wersji rolet dzień noc na wymiar. Jedno z dostępnych rozwiązań to szara mini roleta dzień noc. Tym, co ją charakteryzuje, jest prostota budowy oraz montażu. Takie rolety montuje się najczęściej bezpośrednio do ramy okiennej w sposób nieinwazyjny. Oznacza to, że nie ma tutaj konieczności wiercenia otworów na specjalne uchwyty. Tkanina jest tutaj nawijana na specjalną rurkę. Roleta mini świetnie sprawdzać będzie się również u osób, które lubią regularnie zmieniać wygląd pomieszczenia. Na ich zakup zdecydować mogą się również wszyscy ci, którzy nie dysponują umiejętnościami czy sprzętem umożliwiającym samodzielny montaż. Roleta MINI montowana jest na plastikowych haczykach, na ramie otwieranego okna. W przypadku okien posiadających nawiewniki ważne jest, aby zamieścić taką informację w uwagach do zamówienia. Do rolet zostaną dołączone przedłużane haczyki obniżające produkt o około 40 mm.

Jak dbać o rolety dzień noc?

Jak sprawić, aby szare rolety dzień noc na wymiar na długi czas zachowały swój estetyczny wygląd? Przede wszystkim, pamiętać należy o regularnym ich odkurzaniu. Związane jest to z tym, że w ciągu dnia na ich powierzchni osadza się kurz, pył, roztocza oraz inne zanieczyszczenia. Do ich oczyszczania najlepiej wykorzystać odkurzacz ustawiony na najniższe obroty, który wyposażony jest w specjalną końcówkę ze szczotką. Alternatywne rozwiązanie to zastosowanie miotełki do kurzu czy miękkiej szmatki. Szarą mini roletę dzień noc należy czyścić delikatnymi, długimi ruchami z góry na dół. W ten sposób skutecznie ustrzec można się przed rozprowadzeniem brudu po powierzchni materiału. Co zrobić, jeżeli szara roleta dzień noc z montażem bezinwazyjnym uległa poważniejszym zabrudzeniom? Do jej wyczyszczenia wykorzystać można wówczas zwilżoną szmatkę nasączoną wodą z dodatkiem łagodnego detergentu.

Jak zmierzyć okno?

 

Jak zamontować roletę mini dzień i noc?

 

Roleta Dzień Noc szara Mini, na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: mini_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D09 - Szary