Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies

Roleta Dzień Noc szara Mini, na wymiar

Roleta Dzień Noc szara Mini, na wymiar

Szare rolety to dobre rozwiązanie do każdego mieszkania. Nie tylko chronią naszą prywatność przed wścibskim okiem sąsiadów czy przechodniów, ale przede

wszystkich pozwalają nam na wypoczynek w komfortowych warunkach. Bez nich byłoby naprawdę ciężko, szczególnie latem - gdy słońce budzi nas każdego ranka oraz zimą, kiedy promienie słoneczne są bardzo drażniące. A ponadto zimą nie zawsze mamy ochotę patrzeć na połacie śniegu, które zalegają za oknem. Decydując się na szare rolety dzień noc warto wybrać te, najbardziej praktyczne. Mowa tutaj nie tylko o kolorze, ale też o sposobie montażu oraz o ich długości. Na naszej stronie można wybrać dowolną długość i szerokość rolet. Wszystko idealnie dopasowane do potrzeb każdego z nas. Niezwykle istotną kwestią jest dopasowanie rolet do naszej ramy okiennej lub do szyby.

Roleta dzień noc szara w skandynawskim stylu

Styl skandynawski to połączenie tradycji z nowoczesnością. Coraz częściej odchodzimy od mieszkań wypełnionych bibelotami i stawiamy na przestrzeń oraz prostotę. Lubimy, gdy w domu jest naprawdę czysto oraz schludnie. Skandynawowie bardzo cenią sobie bliskość natury. Nie dziwią więc naturalne materiały. Zazwyczaj wybierają meble z drewna (najczęściej stawiają na sosnę i brzozę) lub wikliny. Nie znajdziemy tu skórzanych kanap. Sofy czy fotele obite są grubymi tkaninami. W domach mieszkańców Północy pojawia się często także kamień, len i juta. Skandynawski styl to nie tylko dbanie o nasze środowisko i stawianie na ekologiczne rozwiązania.To również - a może przede wszystkim - kolorystyka. W takim stylu występują kolory spokojne, przede wszystkim biel, beże oraz odcienie szarości. Nasze rolety dzień i noc w kolorze szarym idealnie wpiszą się w całość pomieszczenia urządzonego w skandynawskim stylu.  Kolor szary wraca do łask i wybierany jest coraz częściej do malowania ścian. To jeden z najbardziej lubianych obecnie kolorów przez projektantów wnętrz. Takie modne kolory ścian pasują do nowoczesnych i minimalistycznych mieszkań oraz domów.

Szarość na topie

Roleta dzień noc szara w kolorze modnym już od kilku sezonów. Zachwyca bogatą gamą odcieni. Szarość może nie tryska optymizmem, ale uspokaja i wycisza. Doskonale sprawdza się jako neutralny dodatek, który śmiało można łączyć z ozdobami o bardziej wyrazistych barwach. Zaletą rolet mini na dzień i na noc o tej barwie jest nie tylko ich uniwersalność, ale również to, że nie przepuszczają tak bardzo światła jak inne kolory. Dzięki temu możemy cieszyć się z przyjemnego chłodku w naszym domu. Chronią nasze oczy oraz sprawią, że pomieszczenie będzie się mniej nagrzewać. To również dobre rozwiązanie umożliwiające nam zachowanie prywatności. Nie zaglądają nam w okna nasi sąsiedzi. Rolety na dzień i na noc mają naprawdę wiele zalet i dostępne są w wielu odcieniach szarości.

roleta dzień noc szara

Jak zmierzyć roletkę?

 

Jak zamontować roletę mini dzień i noc?

 

  • Kod produktu: mini DiN
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

Etykiety: D09 - Szary