Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Mini Dzień i Noc, Żółta, Na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Rolety znane są od dawnych dziejów. Ich wygląd zmieniał się na przestrzeni lat. Tak naprawdę doceniano je przede wszystkim za to, że dają nam przyjemny chłód i chronią przed wścibskim okiem sąsiadów. Dodatkowo to również kompleksowa ochrona przed insektami, które dokuczają nam w szczególności w okresie letnim oraz wiosennym. Rolety na dzień i na noc to świetne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia oraz do domu i mieszkania. Ich zaletą jest delikatna struktura, prosty sposób czyszczenia oraz nieinwazyjny montaż. Montaż bez problemów to przede wszystkim nie naruszanie naszych ścian. Tym samym możemy mieć piękne rolety i nie martwić się bałaganem po remoncie ani godzinami spędzonymi na montowaniu urządzenia. Współczesna technologia umożliwia nam, zakładanie rolet za pomocą specjalnych sprzętów lub kleju, a to wszystko zajmuje dosłownie chwilę.

Prosty montaż

Wybierając rolety dzień i noc należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Liczy się oczywiście wygląd, bo rolety mają funkcję dekoracyjną. Ale to nie wszystko. Istotny jest mechanizm ich zwijania i rozwijania. Najbardziej popularny i prosty to długie, białe koraliki, które umożliwiają nam nawijanie naszej rolety na prostą rolkę umocowaną u góry, tuż przy ramie. Jedną z metod mocowania rolet jest przyklejanie. Metoda ta jest bardzo prosta i szybka. Dotyczy ona rolet kasetowych i rzymskich. Wówczas przylegają one do ramy okna lub szyby okiennej. Jeśli zdecydujemy się na samodzielny montaż trzeba dobrze odtłuścić powierzchnię, tak aby samo przyklejanie było proste a dodatkowo skuteczne i trwałe. Wtedy nasza roleta na pewno będzie dobrze przylegać do całości i służyć nam latami. Niektórzy wybierają też mocowanie na uchwytach. Specjalne haczyki umożliwiają stabilne zawieszenie rolety na ramie okna, bez konieczności wiercenia w nim otworów na wkręty. Uchwyty są na tyle trwałe, by skutecznie utrzymywać roletę, i na tyle cienkie, by umożliwiać swobodne zamykanie okna.

Żółta radość z życia

Kolor żółty zapewni nam przyjemne doznania estetyczne. Kolor żółty jest barwą ciepłą. Bezpośrednie skojarzenie żółtego koloru jest oczywiste – słońce. Za słońcem zaś idzie energia, chęć do życia, radość i szczęście. Nasze rolety mają natomiast na celu chronienie przed słońcem, ale możemy mieć jasne pomieszczenie i nie będzie nam przeszkadzało światło. Zaciemnione pomieszczenia są dobre przede wszystkim jeśli chodzi o spanie. Wiadomo, że lepiej wypoczywamy w pomieszczeniach, które są ciemniejsze. Z kolei w pokojach dziennych oraz w biurach o wiele popularniejsze są jasne barwy, takie jak na przykład słoneczny i ciepły kolor żółty. Dzięki roletom światło nie odbija się od komputera lub telewizora, a my możemy spokojnie pracować bądź odpoczywać. A kolor żółty sprawi, że w pomieszczeniu będzie jasno i pogodnie.

Jak zmierzyć roletkę?

 

Jak zamontować roletę mini dzień i noc?

 

Roleta Mini Dzień i Noc, Żółta, Na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: mini_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D12 - Żółty