Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Mini Dzień i Noc, Fioletowa, Na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Rolety mini dzień i noc. To dobre rozwiązanie dla każdego. Nie tylko wyglądają bardzo estetycznie, ale pełnią też ważne funkcje jeśli chodzi o ochronę naszej prywatności oraz ochronę przed promieniami słonecznymi. W dzisiejszych czasach możemy w sposób bardzo prosty idealnie dobrać roletę do naszych okien. Wystarczy kilka prostych trików. Najlepiej jest zdecydować się na rolety, które możemy sami wymierzyć. Wybieramy zatem konkretny rozmiar i możemy cieszyć się z idealnie dopasowanych rolet do naszego okna. Wybierając rolety możemy zdecydować się na kilka rodzajów. ROlety to nie jest produkt ekskluzywny i tak naprawdę każdego stać na jego posiadanie oraz montaż. Dobre rolety mini dzień i noc można kupić już za kilkadziesiąt złotych. Zatem jeśli chcemy mieć roletę w jednym pomieszczeniu tak naprawdę wydamy grosze.

Montaż rolety

Rolety do okien mogą mieć różne typy montażu. Do wyboru masz: naścienne, na suficie lub oknie. Typ montażu rolet możesz dopasować do własnych potrzeb i upodobań. Na rynku dostępne są również mini rolety, rolety w kasecie oraz do okien połaciowych. Rolety mini dzień-noc montujemy w zależności od wybranego typu jak w przypadku rolet wolnowiszących albo kasetowych.  Rolety rozwijane wolnowiszące są przykręcane za pomocą uchwytów rolki do ściany albo sufitu. Z kolei rolety kasetowe są przymocowywane do ramy okna wraz ze specjalnymi prowadnicami, które podtrzymują rolety nawet, gdy okno jest otwarte. Dobrym i łatwiejszym rozwiązaniem jest montaż nieinwazyjny, czyli taki, który nie wymaga wiercenia w ścianie lub ramie okiennej. Sprawia to, że możemy zamontować rolety mini dzień i noc nawet w wynajmowanym mieszkaniu. Nie ingerujemy wówczas w konstrukcję i możemy bez problemu zabrać rolety ze sobą podczas przeprowadzki. Takie rozwiązanie będzie satysfakcjonujące dla każdego właściciela lokalu, a także dla osób wynajmujących.

Fiolet jest ponadczasowy

Fioletowy to bardzo szlachetny i ciekawy kolor. Podobna do fioletu purpura była bardzo cennym barwnikiem naturalnym, uzyskiwanym z niektórych gatunków małży, używano jej w starożytności, a później w średniowieczu, do farbowania płaszczy osób piastujących wysokie stanowiska. W latach 60. fiolet stał się kolorem buntu i przemian, uznawano go za niekonwencjonalny i prowokujący, zaś odcienie fioletu stały się symbolem młodości i poszukiwania wolności. Dziś fiolet jest w naszych domach i naszej garderobie. Nie tylko widujemy go na co dzień, ale też coraz chętniej sięgają po niego osoby od aranżacji wnętrz. Nie boimy się przełamywać tabu związanego z używaniem niekonwencjonalnych kolorów. Chętnie sięgamy po to, co nietypowe, aby odróżniać się od sąsiadów. Fiolet nie tylko odżywia pomieszczenia. Powoduje, że nadajemy im nietypowy i designerski charakter. I dodatkowo pasują do niego wszystkie dodatki.

Jak zmierzyć roletkę?

 

Jak zamontować roletę mini dzień i noc?

 

Roleta Mini Dzień i Noc, Fioletowa, Na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Kod produktu: mini_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D15 - Fioletowy