Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI z tkaniną STANDARD

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Roleta bezinwazyjna mini Standard

Roleta mini z tkaniną półzaciemniającą to idealna propozycja dla każdego, kto szuka odpowiedniej osłony, jednak nie chce tracić całego światła dziennego. Męczy Cię ciągłe słońce? Szukasz spokoju w centrum dużego miasta? Taka roleta na pewno doskonale sprawdzi się również w Twoim domu!


Niewielki rozmiar i łatwość w montażu to atuty, które sprawiają, że na takie rozwiązanie może zdecydować się nawet ktoś, kto nigdy nie przeprowadzał prac remontowych. Montaż rolet jest niezwykle prosty i przyjemny, a już po kilku chwilach można rozkoszować się przyciemnionym i rozproszonym światłem.


Kolejnym atutem takiej rolety jest bogata kolorystyka - w naszej ofercie dostępne są zarówno tradycyjne kolory rolet, jak i te nieco bardziej ekstrawaganckie. Dzięki temu można dopasować rolety nie tylko do okien, ale także i do wystroju wnętrza. Istnieje także możliwość wybrania koloru mechanizmu, jak i strony sterowania.

To sprawia, że każda wykonywana na zamówienie roleta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta.


Jak zmierzyć roletę mini

Jak zamontować roletę mini

<

Roleta MINI z tkaniną STANDARD

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 29.86zł

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Cena netto: 24.28zł

Dostępne opcje