Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI zaciemniająca, beżowa, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Wysokiej jakości beżowa roleta zaciemniająca

Rolety zaciemniające mini to świetne produkty, które znacznie podnoszą komfort przebywania w mieszkaniu i korzystania z konkretnego pomieszczenia. W razie potrzeby można ograniczyć dopływ słońca. Rolety mini są wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, które gwarantują długie i bezproblemowe korzystanie z produktu. Dodatkowo sprawiają, że roleta prezentuje się rewelacyjnie, a jej beżowy kolor łatwo dopasować do wnętrza. Roleta tworzona jest na wymiar. Wystarczy, że na stronie podasz dokładne wymiary swojego okna, a zostanie dostarczony Ci produkt, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom. W razie jakichkolwiek problemów z pomiarami dostępna jest instrukcja, w której dokładnie opisano, jak prawidłowo zmierzyć okno.

Dopasuj roletę do konkretnego pomieszczenia

Roleta zaciemniająca mini beżowa jest bardzo uniwersalnym produktem i możliwe jest jej dopasowanie do każdego wnętrza. Uniwersalny kolor sprawi, że produkt wpasuje się w tradycyjne i nowoczesne wnętrza. Roleta będzie stanowiła rewelacyjny dodatek zarówno do mieszkania, jak i biura. Nada każdemu pomieszczeniu świetnego wyglądu i sprawi, że to będzie znacznie bardziej funkcjonalne. W razie potrzeby możliwe będzie bardzo szybkie ograniczenie dopływu światła. Beżowy kolor płótna w połączeniu z białym pokryciem całego mechanizmu tworzy bardzo spójną całość, która wygląda świetnie. Dodatkowo istnieje możliwość wybrania brązowych lub białych dodatków w mechanizmie zwijania. Dzięki temu całość będzie jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb i będzie prezentowała się naprawdę rewelacyjnie.

Możliwość dopasowania rolety do konkretnego okna

Roleta mini na wymiar jest możliwa do dopasowania do każdego okna. Na naszej stronie można podać wymiary posiadanego okna, a my zgodnie z wytycznymi stworzymy konkretną roletę, której prawidłowe zamontowanie nie będzie stanowiło żadnego problemu. Każdy z naszych klientów może skorzystać również z dostępnej na stronie instrukcji, która przedstawia w jaki sposób zmierzyć ramę okna. Dzięki dostępnej instrukcji każda osoba poradzi sobie z dokonaniem prawidłowego pomiaru. Prawidłowy pomiar gwarantuje, że roleta skutecznie ochroni przed słońcem i możliwe będzie jej zamontowanie w prosty sposób. Prawidłowe zamontowanie przełoży się na komfortowe rozwijanie i zwijanie oraz bardzo skuteczną ochronę przed słońcem.

Wysoka jakość wykonania

Roleta mini zaciemniająca beżowa na wymiar jest wykonana z dobrych jakościowo materiałów. Zastosowanie takowych umożliwia zamontowanie rolety nawet w pomieszczeniach, gdzie panują trudne warunki. Specjalna powłoka, którą pokryty jest materiał, chroni przed uszkodzeniem. Roleta mini sprawdzi się między innymi w kuchni czy łazience. Nawet niesprzyjające warunki nie przeszkadzają w jej prawidłowym działaniu. Zarówno płachta materiału, jak i mechanizm będą działały zgodnie z przeznaczeniem.

Najskuteczniejsza ochrona przed słońcem

Roleta mini jest najskuteczniejszym produktem, który jest w stanie ochronić przed wpadającym do pomieszczenia światłem. Za pomocą rolety można bardzo skutecznie ograniczyć ilość przedostającego się do wnętrza słońca. W związku z tym, wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne, roleta sprawdzi się rewelacyjnie.

Jak zmierzyć roletę mini

play

Jak zamontować roletę mini

play<

Roleta MINI zaciemniająca, beżowa, na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini_bo
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: B10 - Beżowy