Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI zaciemniająca, brązowa, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Pasuje do każdego rozmiaru okna

Roleta mini zaciemniająca brązowa na wymiar pozwala na dopasowanie do dowolnego okna o różnych rozmiarach. Dzięki temu możesz użyć produktu również w połączeniu z niestandardowymi i ponadwymiarowymi modelami. Wystarczy podczas zamawiania wpisać odpowiednie wartości w centymetrach do tabelki. Przed zdecydowaniem się na zakup należy dokładnie zmierzyć okno, co zapobiegnie ewentualnym problemom podczas montażu brązowej rolety zaciemniającej. W tym celu możesz skorzystać z instrukcji dostępnej na naszej stronie internetowej, która pokaże Ci, od którego momentu powinno się mierzyć ramę okienną.

Uniwersalne zastosowanie

Roleta z serii Mini sprawdzi się doskonale zarówno w domu, jak i w przestrzeniach publicznych. Możesz zastosować ten model nie tylko w sypialni, lecz także w pomieszczeniach, w których panują znacznie trudniejsze warunki. Dobrym przykładem wymagającego wnętrza będzie łazienka lub kuchnia, gdzie przyda się odrobina prywatności i ochrony przed rażącym słońcem. Roleta sprawdzi się również w przestrzeniach biurowych, szczególnie na stanowiskach, w których promienie słoneczne utrudniają efektywną pracę. Możliwość wybrania dowolnych rozmiarów produktu pozwala również na zamontowanie go na dużych oknach występujących w nowoczesnych budynkach użyteczności publicznej lub kompleksach usługowych.

Tkanina podgumowana

W konstrukcji rolety mini zaciemniającej brązowej na wymiar zastosowano wysokiej jakości tkaninę podgumowaną. Jej głównym zadaniem jest uniemożliwienie przenikania rażących promieni słonecznych do wnętrza pokoju. Jednak roleta nie zaciemnia w sposób całkowity, dzięki czemu możesz pracować, gdy jest zasunięta. Tkanina podgumowana ma jeszcze jedną ważną zaletę – w zimowe miesiące jest w stanie w skuteczny sposób chronić przed utratą ciepła nagromadzonego w pomieszczeniu, a latem sprawia, że pokój nie nagrzewa się w zbyt dużym stopniu. Tego typu materiał jest również bardziej wytrzymały niż cienkie tkaniny używane w innych typach rolet.

Wysoka jakość wykonania

Roleta zaciemniająca w kolorze brązowym została wykonana z wytrzymałej tkaniny podgumowanej oraz plastiku użytego w mechanizmie odpowiadającym za rozwijanie i zwijanie materiału. Takie rozwiązania pozwalają na bezproblemowe korzystanie z produktu przez długie lata. Zastosowane tworzywa nie blakną w tak szybkim czasie, jak w przypadku cieńszych modeli rolet, dzięki czemu kupno wersji przyciemniającej mini jest inwestycją na wiele lat.

Wygląd pasujący do wielu wnętrz

Roleta mini zaciemniająca brązowa na wymiar została wykonana z wytrzymałych i eleganckich materiałów. Jednolita tkanina w uniwersalnym kolorze pozwala na łatwe dopasowanie do pozostałych dodatków znajdujących się w danym pomieszczeniu. Dzięki temu skompletujesz spójne wnętrze niezależnie od jego stylu. Podczas zamawiania rolety masz możliwość wyboru jednego z dwóch kolorów mechanizmu: ciemnobrązowego lub białego. Takie rozwiązanie pozwala na jeszcze dokładniejsze dopasowanie produktu do danego pomieszczenia.

Jak zmierzyć roletę mini

play

Jak zamontować roletę mini

play<

Roleta MINI zaciemniająca, brązowa, na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini_bo
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: B12 - Gorzka Czekolada