Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI zaciemniająca, brzoskwiniowa, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Roleta do dowolnego pomieszczenia

Roleta mini zaciemniająca brzoskwiniowa na wymiar sprawdzi się doskonale w sypialniach, łazienkach, salonach, kuchniach lub innych pomieszczeniach wymagających ochrony przed promieniami słonecznymi lub wzrokiem sąsiadów. Uniwersalny brzoskwiniowy kolor pasuje do wielu typów wnętrz urządzonych w dowolnym stylu. Roleta zaciemniająca sprawdzi się idealnie również w przestrzeniach publicznych, takich jak szkoły lub różnego rodzaju lokale usługowe. Nowoczesny design produktu będzie pasował także do biurowych wnętrz, co jest szczególnie ważne w przypadku pomieszczeń, gdzie słońce przeszkadza w codziennej pracy przy biurku.

Wysoka jakość wykonania

Roleta została wykonana z wytrzymałej tkaniny podgumowanej zapewniającej wieloletnie funkcjonowanie bez najmniejszych problemów. Specjalna powłoka chroni materiał przed stałym działaniem słońca, co w znaczny sposób przedłuża jego żywotność. W konstrukcji rolety zastosowano także wysokiej jakości mechanizm pozwalający na sprawne zwijanie i rozwijanie rolety bez zacinania oraz plastikowy sznureczek służący do regulowania długości rozwiniętego materiału. Dzięki takim elementom będziesz w stanie korzystać z produktu w sposób komfortowy przez długie lata.

Skuteczna ochrona przed słońcem

Roleta mini zaciemniająca brzoskwiniowa na wymiar sprawdzi się doskonale również w pomieszczeniach znajdujących się w położeniu wystawionym na całodzienne działanie słońca. Materiał skutecznie chroni przed denerwującymi promieniami, jednocześnie nie powodując półmroku w pokoju. Zamiast tego wnętrze zyskuje brzoskwiniową poświatę sprawdzającą się doskonale w przypadku sypialni lub łazienek. Takie rozwiązanie pozwala na stworzenie oryginalnego klimatu w dowolnym pomieszczeniu bez jego całkowitego zaciemnienia, co ma miejsce w przypadku materiałowych zasłon.

Dopasuj roletę do każdego okna

Możliwość wyboru dowolnych wymiarów rolety zaciemniającej o barwie brzoskwiniowej pozwala na dopasowanie produktu do każdego okna. Dzięki temu możesz zamówić wariant dostosowany również do rozmiarów drzwi tarasowych czy ram okiennych wykorzystywanych w szkołach lub innych budynkach publicznych. Od wybranych wymiarów rolety zależy jej cena, jednak możesz ją w łatwy sposób obliczyć, wpisując odpowiednie wartości w specjalnej tabelce dostępnej na naszej stronie internetowej. Podczas kupna produktu niezwykle ważne jest podanie rzeczywistych rozmiarów ramy okiennej, ponieważ nawet niewielkie nieścisłości mogą sprawić, że zamocowanie rolety będzie niemożliwe.

Różne warianty

Roleta mini zaciemniająca brzoskwiniowa na wymiar pozwala na dobranie mechanizmu odpowiadającego za jej zwijanie i rozwijanie w jednym z dwóch kolorów: brązowym i białym. Dzięki temu możesz dopasować jej wykończenie do stylu danego wnętrza. Nasza firma umożliwia również wysyłkę darmowych próbek, co pozwala na dostosowanie barwy rolety do pozostałych dodatków znajdujących się w pomieszczeniu już przed zakupem produktu. Takie rozwiązanie sprawia, że wybór odpowiedniego wariantu staje się niezwykle prosty.


Jak zmierzyć roletę mini

play

Jak zamontować roletę mini

play<

Roleta MINI zaciemniająca, brzoskwiniowa, na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini_bo
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: B04 - Brzoskwinia