Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI zaciemniająca, ceglasta, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Dostosuj rozmiar rolety

Roleta mini zaciemniająca ceglasta na wymiar pozwala na dostosowanie jej rozmiaru do wymiarów ramy okiennej. Dzięki temu możesz dopasować produkt do drzwi tarasowych lub nawet bardzo niestandardowych okien, które nie spełniają ogólnie przyjętych norm. Wystarczy zmierzyć ramę na podstawie instrukcji dostępnej na naszej stronie internetowej i wpisać uzyskane wartości podczas składania zamówienia. Warto pamiętać, że nawet najmniejsze nieścisłości w wyniku pomiarów mogą doprowadzić do braku możliwości zamontowania rolety. Musisz również wiedzieć, że wraz z wymiarami rośnie cena produktu. O tym, ile kosztuje roleta w konkretnym rozmiarze, dowiesz się, wpisując uzyskane wartości w specjalnej tabelce podczas wybierania modelu.

Wygląd pasujący do każdego wnętrza

Roleta została wykonana z jednolitego materiału pasującego do wielu typów wnętrz, od sypialni aż po łazienki i kuchnie. Model mini dostępny jest w dwóch kolorach mechanizmu: białym lub ciemnobrązowym. Dzięki temu możesz dopasować wykończenie produktu do dodatków znajdujących się w Twoim pomieszczeniu. Roleta o ceglastej barwie będzie wyglądać doskonale w połączeniu ze ścianami w kolorze białym lub écru. Dzięki takiemu zestawieniu uzyskasz modny i elegancki wygląd dowolnego wnętrza połączony z wysoką funkcjonalnością samej rolety.

Skuteczna ochrona przed słońcem

Roleta mini zaciemniająca ceglasta na wymiar została wykonana z wysokiej jakości tkaniny podgumowanej skutecznie chroniącej przed słońcem, która jednocześnie nie tworzy półmroku w całym pomieszczeniu, co ma miejsce w przypadku używania zasłon. Produkt przepuszcza promienie słoneczne w sposób nieinwazyjny, tworząc w pokoju poświatę o barwie wybranego wariantu rolety. Dzięki temu możesz uzyskać skuteczną ochronę przed rażącym słońcem, jednocześnie nie tracąc na naturalnym oświetleniu danego pomieszczenia.

Wysoka jakość wykonania

Roleta w kolorze ceglastym została wykonana z wytrzymałej tkaniny podgumowanej pozwalającej na skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi i oczami bliskich sąsiadów. Zastosowanie tego typu powłoki sprawia, że produkt nie blaknie tak szybko, jak inne modele wykonane z cienkiego, niezabezpieczonego materiału. Takie rozwiązanie w znacznym stopniu wydłuża żywotność rolety i powoduje, że jest ona w stanie służyć przez wiele lat. Wytrzymały mechanizm w kolorze białym lub brązowym pozwala na sprawne korzystanie bez zacinania i przycinania materiału rolety podczas prób jej rozwinięcia.

Wybierz odpowiedni wariant

Nasza firma oferuje możliwość zamówienia darmowych próbek różnych modeli, dzięki czemu dopasujesz odcień rolety do reszty dodatków znajdujących się w danym wnętrzu. Model w kolorze rudym pozwala również na wybranie białej lub ciemnobrązowej wersji mechanizmu odpowiadającego za rozwijanie i zwijanie materiału, dzięki czemu połączysz produkt ze stylem konkretnego pomieszczenia, tworząc jego spójne i eleganckie wyposażenie. Zamówienie próbek pozwala również na sprawdzenie, jak kolor rolety prezentuje się pod wpływem promieni słonecznych.

Jak zmierzyć roletę mini

play

Jak zamontować roletę mini

play<

Roleta MINI zaciemniająca, ceglasta, na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini_bo
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: B06 - Ceglasty