Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI zaciemniająca, zielona, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Roleta odpowiadająca Twoim potrzebom

Roletę mini zaciemniającą zieloną można dopasować do dowolnego rozmiaru ramy okiennej. Wystarczy odpowiednio zmierzyć okno, aby dowiedzieć się, jakie wymiary produktu będą właściwe w danym przypadku. Na naszej stronie internetowej znajdziesz instrukcję dokładnego mierzenia ramy, dzięki czemu dopasujesz roletę idealnie do jej rozmiarów. Dajemy możliwość zamówienia produktów o dowolnych wymiarach wyrażanych w centymetrach. Od ich wartości zależy cena rolety, którą jesteś w stanie w łatwy sposób obliczyć za pomocą specjalnej tabelki.

Roleta do każdego pomieszczenia

Roleta zaciemniająca sprawdzi się nie tylko w zaciszu domowym, chroniąc użytkowników przed słońcem, lecz także w przestrzeniach biurowych. Wówczas odpowiednio umieszczony materiał jest w stanie zapewnić komfort pracy na stanowiskach zwróconych w stronę okien, chroniąc pracowników przed rażącymi promieniami słonecznymi. Roleta tego typu sprawdzi się również w szkołach lub innych instytucjach publicznych, co zawdzięcza swojej łatwej obsłudze i możliwości dostosowania do okien różnych rozmiarów. W tego typu placówkach występują bowiem znacznie większe ramy niż w przypadku budynków prywatnych.

Wysoka jakość wykonania

Roleta mini zaciemniająca zielona na wymiar została wykonana z wytrzymałej tkaniny odpornej na stałą ekspozycję na działanie promieni słonecznych. Dzięki temu materiał nie wyblaknie już po miesiącu od zamontowania produktu na oknie. Wszystko za sprawą użycia tkaniny podgumowanej, która jest znacznie bardziej odporna na takie warunki niż inne tkaniny dostępne na rynku. Roleta mini zaciemniająca została wyposażona również w stabilne mocowanie pozwalające na umieszczenie w górnej części dowolnej ramy okiennej. Dzięki temu nie musisz martwić się, że produkt spadnie podczas użytkowania lub pojawią się problemy związane ze sprawnym zwijaniem i rozwijaniem rolety.

Wybierz odpowiedni wariant

Roleta w kolorze limonkowym jest tylko jednym z dostępnych wariantów. Nasza firma umożliwia zamówienie darmowych próbek, dzięki czemu możesz dopasować produkt do innych dodatków znajdujących się w pomieszczeniu już przed jego zakupem. Roleta w kolorze limonkowym pozwala również na wybór odpowiedniej barwy mechanizmu mocującego. W naszej ofercie znajdziesz wariant biały i brązowy, co umożliwi dopasowanie do ramy okiennej i wyposażenia danego wnętrza.

Wyposaż swoje wnętrze

Roleta mini zaciemniająca zielona na wymiar została wykonana z wytrzymałego materiału w limonkowej barwie. Kolor ten staje się obecnie coraz popularniejszy i pojawia się w wielu nowoczesnych wnętrzach. Dzięki naszemu produktowi uzyskasz modne wyposażenie swojej sypialni, salonu, łazienki lub kuchni bez konieczności zmieniania koloru ścian. Limonkowa roleta zaciemniająca i kilka innych dodatków o tej barwie sprawią, że Twoje wnętrze nabierze zupełnie innego wyrazu bazującego na obecnie panujących trendach. Światło wpadające przez limonkową roletę sprawi, że pomieszczenie zyska zielonkawą poświatę, co sprawdzi się dobrze w przypadku sypialni lub łazienek.

Jak zmierzyć roletę mini

play

Jak zamontować roletę mini

play<

Roleta MINI zaciemniająca, zielona, na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini_bo
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: B08 - Limonka