Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI zaciemniająca, pomarańczowa, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Wybierz odpowiedni rozmiar

Roleta mini zaciemniająca pomarańczowa na wymiar pozwala na dopasowanie do dowolnego typu i wielkości okna. Wystarczy dokładnie zmierzyć ramę okienną, korzystając z instrukcji dostępnej na naszej stronie internetowej. Warto pamiętać, że jakakolwiek nieścisłość w uzyskanych wartościach jest w stanie spowodować brak możliwości zamontowania rolety. Gdy znasz już wszystkie wymiary, możesz skorzystać z tabelki pozwalającej na obliczenie ceny produktu w konkretnych rozmiarach. Dzięki takiej opcji będziesz w stanie zamówić roletę niezależnie od jej wielkości, co sprawdzi się w przypadku budynków z niestandardowymi oknami.

Wysoka jakość wykonania

Wysokiej jakości roleta w kolorze pomarańczowym została wykonana z wytrzymałego podgumowanego materiału zapewniającego bezproblemowe działanie przez wiele lat. Zastosowana powłoka chroni roletę przed niszczącym wpływem promieni słonecznych i daje jej odpowiednią sztywność umożliwiającą swobodne zwijanie i rozwijanie. Model mini nie blaknie już podczas pierwszych miesięcy użytkowania, dzięki czemu możesz cieszyć się nowym nabytkiem przez długi czas. Wytrzymały mechanizm odpowiadający za rozwijanie i zwijanie materiału pozwala na komfortowe korzystanie bez przypadkowego „przycinania” tkaniny podczas prób jej użycia.

Wygląd pasujący do wielu wnętrz

Roleta mini zaciemniająca pomarańczowa na wymiar pasuje do wielu rodzajów wnętrz – od tych prywatnych aż po przestrzenie publiczne. Produkt sprawdzi się doskonale w kuchni, łazience, salonie, sypialni i każdym innym pomieszczeniu wymagającym prywatności lub ochrony przed rażącym słońcem. Roleta mini będzie świetnym wyborem również w biurach, gdzie promienie słoneczne mogą powodować dyskomfort podczas pracy. Produkt sprawdzi się doskonale także w innych przestrzeniach, takich jak szkoły lub różnego rodzaju punkty usługowe. Możliwość wybrania dowolnego rozmiaru rolety pozwala na dopasowanie do każdej ramy okiennej, dzięki czemu model mini sprawdzi się również w innych wnętrzach, w zależności od Twoich potrzeb i wyobraźni.

Skuteczna ochrona przed słońcem

Roleta o pomarańczowej barwie jest w stanie skutecznie przyciemniać padające promienie słoneczne, zapewniając komfort pracy w dowolnym pomieszczeniu. Podczas użytkowania pojawia się delikatna poświata w kolorze wybranej rolety, co może być atutem w przypadku klimatycznych wnętrz. Produkt nie zaciemnia pokoju całkowicie, co ma miejsce w przypadku używania zasłon. Taka sytuacja sprawia, że używając rolety, nie stracisz dużo na naturalnym oświetleniu pomieszczenia. Podgumowany materiał zastosowany w konstrukcji przepuszcza przytłumione promienie słoneczne, jednak sprawdzi się równie dobrze jako ochrona przed oczami sąsiadów.

Wybierz odpowiedni wariant

Roleta mini zaciemniająca na wymiar dopuszcza możliwość wyboru jednego z dwóch kolorów mechanizmu: białego lub ciemnobrązowego. Dzięki takiej opcji jesteś w stanie dopasować wykończenie produktu do wyposażenia danego wnętrza, tworząc jego spójny i nowoczesny design.

Jak zmierzyć roletę mini

play

Jak zamontować roletę mini

play<

Roleta MINI zaciemniająca, pomarańczowa, na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini_bo
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: B05 - Pomarańczowy