Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI zaciemniająca, szara, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Roleta pasująca do każdego okna

Roleta mini zaciemniająca szara na wymiar pozwala na dobranie odpowiedniego rozmiaru do Twojego okna. Dzięki temu możesz zamocować go na standardowej ramie okiennej lub takiej, którą wykorzystuje się w szkołach lub innych przeszklonych budynkach użyteczności publicznej. Przed zdecydowaniem się na zakup rolety o odpowiednich wymiarach należy dokładnie zmierzyć okno i upewnić się, że uzyskane wartości są zgodne z rzeczywistością. W tym celu możesz skorzystać z instrukcji prawidłowych pomiarów dostępnej na naszej stronie internetowej. Gdy znasz już poprawne wymiary, skorzystaj z tabelki pozwalającej na obliczenie ceny szarej rolety mini o określonych rozmiarach, wpisując uzyskane wartości.

Łatwa obsługa

Roleta zaciemniająca składa się z wysokiej jakości materiałowego panelu, mechanizmu odpowiadającego za rozwijanie i utrzymywanie zwiniętej tkaniny oraz plastikowego sznureczka umożliwiającego dostosowywanie długości rozwiniętego produktu. Cała konstrukcja została wykonana w sposób precyzyjny, zapobiegając zacinaniu podczas rozwijania i zwijania tkaniny. Wysokiej jakości mechanizm sprawia, że nie musisz się martwić o „przycinanie się” materiału podczas próby jego rozwinięcia, co w przypadku innych rolet powoduje konieczność ręcznego odczepienia przyciętego fragmentu.

Wytrzymała konstrukcja

Roleta mini zaciemniająca szara na wymiar została wykonana z wytrzymałej tkaniny podgumowanej, dzięki czemu będzie Ci służyć przez długie lata. Zastosowana powłoka chroni materiał przed niszczącym działaniem słońca, co w znacznym stopniu wydłuża żywotność produktu i zapobiega jego blaknięciu. Roleta mini posiada również wysokiej jakości mechanizm zapewniający komfortowe użytkowanie przez wiele lat. Stabilne mocowanie produktu sprawia, że nie spadnie on z ramy okiennej nawet podczas intensywnego korzystania każdego dnia.

Wygląd pasujący do każdego wnętrza

Uniwersalny szary kolor pozwala na dopasowanie rolety do dowolnego typu wnętrza – od sypialni aż po łazienkę utrzymaną w odpowiednim stylu. Padające promienie słoneczne sprawiają, że w pomieszczeniu pojawia się lekka poświata o zabarwieniu rolety. Dzięki temu w łatwy sposób możesz stworzyć niepowtarzalny klimat w dowolnym pokoju. Roleta posiada również dwa warianty kolorystyczne mechanizmu, co pozwala na dopasowanie jej do reszty dodatków wchodzących w skład wyposażenia całego wnętrza.

Dopasuj do dowolnego pomieszczenia

Roleta mini zaciemniająca szara na wymiar sprawdzi się doskonale nie tylko w domu, lecz także w innych miejscach. Możliwość wybrania odpowiedniego rozmiaru produktu pozwala na dopasowanie go do okien znajdujących się w szkołach lub innych budynkach publicznych, gdzie ramy okienne mają zwykle inne wymiary niż te standardowe. Rolety sprawdzą się szczególnie dobrze w biurach, gdzie stanowiska są narażone na wielogodzinną ekspozycję na działanie słońca. Zastosowanie rolety zaciemniającej zapewni komfort pracownikom i sprawi, że rażące promienie słoneczne nie będą już nigdy problemem.

Jak zmierzyć roletę mini

play

Jak zamontować roletę mini

play<

Roleta MINI zaciemniająca, szara, na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini_bo
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: B13 - Szara