Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI z tkaniną podgumowaną THERMO

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Jak wybrać idealną osłonę okienną? Bogaty wybór tego typu produktów znaleźć można w naszym sklepie internetowym Rolety24.net. Godnym polecenia rozwiązaniem, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, jest termiczna mini roleta. Tworzona jest ona na indywidualny wymiar, co ułatwia dopasowanie jej do każdego okna, bez względu na jego wymiary czy kształt. Roleta charakteryzuje się także bezinwazyjnym montażem, który nie wymaga żadnej izolacji w stolarkę okienną. Do tego celu nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia. 

Prosty montaż, który nie sprawi problemów

Montaż termoizolacyjnej mini rolety podgumowanej można z łatwością przeprowadzić w zaledwie kilka chwil, bez konieczności wzywania fachowców. W razie konieczności, na przykład na czas remontu, taką roletę można zdemontować, a następnie zamontować ponownie. Tego typu produkt to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które lubią często zmieniać wystrój wnętrza. Nasi Klienci zdecydować mogą zarówno o wymiarach zaciemniającej mini rolety termicznej, jak i kolorze tkanin czy mechanizmu. Tego typu rolety okienne dobrze sprawdzać będą się w szczególności w sypialni, w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym.

Zaciemniająca termiczna mini roleta i jej cechy charakterystyczne

Czym jest mini roleta termiczna z montażem bezinwazyjnym? Produkt ten niezwykle skutecznie chroni szybę przed przedostawaniem się promieni słonecznych do wnętrza. Rolety tego typu składają się z trójwarstwowych tkanin. Po ich zewnętrznej stronie znajduje się podgumowany, nieprzepuszczający światła materiał. Na sklepowych półkach spotkać można się również z modelami z warstwą aluminiową rozpraszającą światło i zabezpieczającą wnętrze przed nadmiernym przegrzaniem. Idealna zaciemniająca termiczna mini roleta to taka, która jest idealnie dopasowana do okiennicy. Aby było to możliwe, postawić należy na model tworzony na wymiar. 

Jakie są główne zalety tego rodzaju rolet? 

Gwarantują one należyte poczucie prywatności, chroniąc przed spojrzeniami sąsiadów czy przechodniów. Odgrywa to szczególnie ważną rolę w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy łazienka, w których intymność jest kwestią kluczową. Dodatkowo termoizolacyjna mini roleta podgumowana skutecznie chroni przed promieniami słonecznymi oraz upałem. Pomieszczenia, w których jest ona zamontowana, nagrzewają się o nawet kilka stopni Celsjusza mniej niż te, w których znajdują się tradycyjne rolety. Do niewątpliwych zalet takich rolet zaliczyć można także ich dużą wytrzymałość oraz łatwe utrzymanie w czystości.

Czym jest termoizolacyjna mini roleta podgumowana?

Czym charakteryzują się termiczne mini rolety dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego Rolety24.net? Dostępne są one zarówno w wersji mini, jak i w kasecie. Tym, co je wyróżnia, jest materiał wykorzystany do ich produkcji. Mini roleta termiczna z montażem bezinwazyjnym to znakomity sposób na zaciemnienie pomieszczenia, takiego jak na przykład sypialnia. Specyficzny materiał pozwala na skuteczne osłonięcie okien, chroniąc wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem, z którym do czynienia mamy między innymi w upalne dni. Rolety tego typu zabezpieczają przed zbyt wysoką temperaturą latem, zatrzymując jednocześnie ciepło jesienią oraz zimą. 

Ochrona przed światłem i wysokimi temperaturami w jednym

To sprawdzony sposób na utrzymywanie odpowiedniej temperatury przez cały rok i oszczędności w sezonie grzewczym. Zaciemniającą termiczną mini roletę z łatwością dopasować można do każdego okna, bez względu na jego wymiary czy kształt. Stanowią one idealne rozwiązanie do sypialni, pokoju dziecięcego, czy młodzieżowego, gdzie odpowiednie zaciemnienie jest kwestią priorytetową. Stanowi to bowiem gwarancję w pełni komfortowego wypoczynku, bez obaw o budzące nas promienie słoneczne. Termoizolacyjne mini rolety podgumowane z powodzeniem stosować można na poddaszu oraz w pomieszczeniach, których okna wychodzą na zachód i południe.

Jak dbać o zaciemniającą termiczną mini roletę

Jak sprawić, by zaciemniająca mini roleta termiczna prezentowała się efektownie przez cały okres użytkowania? W tym celu pamiętać należy o jej regularnej pielęgnacji. Tego typu rolet nie powinno się prać pralce czy oddawać ich do wyczyszczenia do pralni chemicznej. Spowodować mogłoby to bowiem ich trwałe uszkodzenie. Do czyszczenia termoizolacyjnej mini rolety podgumowanej wykorzystać można między innymi miękką ściereczkę wykonaną z mikrofibry. Wystarczy zwilżyć ją wodą, a następnie delikatnie pocierać powierzchnię rolety. Osłony okienne tego typu z powodzeniem czyścić można również przy powierzchni gumki do mazania. 

Co zrobić, jeżeli na powierzchni mini rolety termicznej z montażem bezinwazyjnym pojawiła się warstwa kurzu? 

Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie wyczyszczenie jej przy pomocy odkurzacza ustawionego na najniższą moc, wyposażonego w końcówkę w formie szczoteczki, którą używa się również do czyszczenia mebli. Do tego celu wykorzystać można także specjalną miotełkę, na przykład z mikrofibry. Na skutek regularnego użytkowania, rolety mogą ulec zabrudzeniu. Jak skutecznie usunąć uporczywe plamy? Najlepsze rozwiązanie to potraktowanie delikatnym detergentem. Do tego celu bardzo dobrze sprawdzi się płyn do mycia naczyń lub szare mydło. Nakładamy niewielką ich ilość na zwilżoną gąbkę, a następnie delikatnie pocieramy i zostawiamy do wyschnięcia.


Pomiar okna pod roletę MINI

play

Montaż rolety MINI

play

Montaż prowadzenia żyłkowego

play

Jak zmierzyć roletę mini

play

Jak zamontować roletę mini

play<

Roleta MINI z tkaniną podgumowaną THERMO

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini_thermo
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu