Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI z tkaniną zaciemniającą

   Roleta mini z tkaniną podgumowaną, która nie przepuszcza światła to bez wątpienia idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i dyskrecję. Roleta wykonana jest z bardzo dobrych gatunkowo materiałów, to bez wątpienia bardzo solidnie i nowocześnie wykonane urządzenie, które nada pomieszczeniu odpowiedniego charakteru i tonacji. 

   Roleta mini z tkaniną podgumowaną wykonana jest z podgumowanej tkaniny, a także poliestru 220 g na metr kwadratowy. Natomiast jej maksymalne wymiary to 150 cm szerokości oraz 230 cm wysokości. W komplecie znajduje się roleta z dobraną wcześniej tkaniną, haczyki służące do bezinwazyjnego zamontowania rolety w wybranym przez nas miejscu, prowadzenie żyłkowe podtrzymujące roletę w chwili kiedy otwieramy okno, a także uniwersalny łańcuszkowy mechanizm wraz z funkcją multistop, który z kolei pozwoli zatrzymać roletę w dowolnym miejscu. 

   Roleta mini wykonana z tkaniny podgumowanej, oprócz tego, iż zapewni nam należytą dyskrecję to również przeznaczona jest dla tych, którzy preferują w dowolnym momencie sprawować kontrolę nad zaciemnieniem pomieszczenia, w którym przebywają. 

Jak zmierzyć roletę mini


Jak zamontować roletę mini


Jak zmierzyć roletę mini

Jak zamontować roletę mini

<

Roleta MINI z tkaniną zaciemniającą

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini
  • Dostępność: W magazynie
  • Już od: 32.56zł
  • Cena netto: 26.47zł
  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm

Dostępne opcje