Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI z tkaniną zaciemniającą

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Kiedy kupujemy dom czy mieszkanie, zwracamy uwagę na bardzo wiele aspektów, pośród których te najważniejsze koncentrują się bardziej na wnętrzach i posiadanej ilości metrów kwadratowych, niż na rzeczach “pobocznych” takich jak rury czy okiennice. Tymczasem ich stan bardzo często decyduje o tym, ile tak naprawdę wyniesie nas zakup danego miejsca, albowiem tego typu “poboczne” elementy domu/mieszkania  jak się okazuje są także jednymi spośród najbardziej potrzebnych i najbardziej kłopotliwych. Dlaczego? Ponieważ stare rury pękają, a zniszczone lub starego typu okiennice bardziej przepuszczają niż hamują wdzieranie się do wnętrza wiatru. Niezależnie jednak czy kupujemy nowe, czy też pozostawiamy stare okna zależy nam na tym, by odgradzały nasze życie przed wścibsakimi spojrzeniami - by to zrobić potrzebujemy roletę, która będzie pasować nawet na najbardziej niestandardowy format okien, które bardzo często dotyczą starych okiennic. Jak można je zasłonić wykorzystując ich potencjał?

Rolety Mini - co warto o nich wiedzieć?

Wbrew pozorom okiennice - czy starsze czy nowszego typu - najczęściej potrzebują osłon, których wymiary znacząco się różnią niż w przypadku nowoczesnych, standardowych okien. Tego typu problemy zwykle jednak nie dotyczą mieszkań w blokach - ich wymiary w każdym oknie są dokładnie te same i zwykle obejmują przysłowiowy “standard”, dzięki czemu bardzo często udając się do najbliższego sklepu o tego typu tematyce, możemy zakupić roletę od ręki, często w promocyjnej cenie. Z roletami mini sprawa wygląda troszkę inaczej - dostępna tutaj roleta należy do tych, które sami musimy wymierzyć. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować wymarzoną osłonę nie tyle do okien w blokach, co w domach mieszkalnych, gdzie wymiary okiennic bardzo często dość silnie odbiegają od standardów.

Tkanina zaciemniająca

Rolety Mini cechują się aspektami, które najczęściej decydują o naszym ostatecznym wyborze. Przedstawiony model cechuje się specjalną tkaniną, która ma za zadanie zaciemnić nam dane pomieszczenie, co jest nieocenione dla tych z nas, których nocą drażni blask księżyca, lecz nadal chcą, by pomieszczenie nie było całkowicie ciemne. Warto zaznaczyć, że tego typu tkaniny występują w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu bez żadnego problemu dobierzemy taką, która doskonale zasłoni okno i dopasuje się barwą do wnętrza. Poza tym trzeba też wiedzieć, że mechanizm rolet typu Mini występuje w dwóch kolorach: białym i o barwie ciemnego brązu, co pozwala na odznaczenie okna lub wtopienie go w otoczenie.

Pomiar okna pod roletę MINI


play

Montaż rolety MINI

play

Montaż prowadzenia żyłkowego

play

Jak zmierzyć roletę mini

play

Jak zamontować roletę mini

play<

Roleta MINI z tkaniną zaciemniającą

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini_bo
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu