Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta MINI zaciemniająca, biała, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Wysokiej jakości roleta na okno

Roleta zaciemniająca mini biała na wymiar to najwyższej jakości produkt, który podnosi komfort przebywania w domu. Sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i ograniczy ilość słońca przedostającego się do wnętrza. Dodatkowo możliwość zamówienia produktu na wymiar powoduje, że dopasowanie produktu do wymiarów okna nie będzie stanowiło problemu. Biały kolor to gwarancja świetnego wyglądu rolety i możliwość dopasowania jej zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Sam materiał, z którego została wykonana roleta jest specjalnie wzmocniony. Dzięki temu nie ulegnie ona uszkodzeniu podczas korzystania z niej i będzie prezentowała się rewelacyjnie. Nasza biała roleta to świetny wybór do wnętrz.

Bez problemu dopasujesz rozmiar produktu

Dopasowanie rolety do wymiarów okna jest bardzo istotne. Dzięki idealnemu dobraniu, można bez żadnego problemu całkowicie zahamować dopływ słońca do konkretnego pomieszczenia, co podniesie komfort przebywania w nim. Na naszej stronie możesz podać wymiary okna, a my przygotujemy na tej podstawie idealną roletę zaciemniającą mini. Dodatkowo udostępniamy instrukcję na temat tego, jak prawidłowo dokonać pomiarów, aby wybrać idealny produkt, który będzie w pełni odpowiadał potrzebom. Dzięki instrukcji dostępnej na stronie każda osoba poradzi sobie z odpowiednim dopasowaniem wymiarów konkretnego produktu, aby ten idealnie odpowiadał potrzebom.

Roleta sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, jak i biurach

Roleta zaciemniająca biała na wymiar sprawdzi się w każdego rodzaju pomieszczeniach. Jej walory estetyczne oraz funkcje sprawiają, że sprawdzi się w mieszkaniach, jak i w biurach. Zamontowanie jej w biurze znacznie poprawia komfort pracy, ponieważ do pomieszczenia nie wpada zbyt duża ilość światła. W związku z tym na ekranie monitora nie pojawiają się refleksy, które utrudniają wykonywanie konkretnych zadań. Praca przez to staje się utrudniona i zdecydowanie mniej efektywna. Roleta jest świetnym rozwiązaniem w takiej sytuacji i może sprawdzić się naprawdę rewelacyjnie. Sprawdzi się również w sypialni, gdzie zasłonięcie okien powoduje, że wczesnym rankiem do pomieszczenia nie przedostanie się duża ilość światła, która mogłaby zakłócić sen.

Uniwersalna kolorystyka

Roleta zaciemniająca mini wykazuje się także uniwersalną kolorystyką. Biały kolor materiału oraz mechanizmu zwijania sprawia, że dostosowanie produktu do wnętrza nie stanowi kompletnie żadnego problemu. Roleta za sprawą swojego wyglądu wkomponuje się zarówno w minimalistyczne, jak i nowoczesne wnętrza. Dodatkowo możliwe jest zamówienie wersji z brązowymi dodatkami, które kontrastują z innymi elementami rolety.

Wysoka jakość wykonania

Całość konstrukcji jest wykonana z najlepszych jakościowo materiałów. Sama roleta jest wzmocniona specjalną powłoką, dzięki której jej odporność na uszkodzenia jest bardzo wysoka. Mechanizm również jest stworzony z najlepszych materiałów, które gwarantują jego bardzo sprawne działanie i brak jakiegokolwiek zacinania podczas zwijania rolety. Przekłada się to na komfort korzystania z produktu i sprawia, że użytkowanie tego jest bardzo przyjemne.

Jak zmierzyć roletę mini

play

Jak zamontować roletę mini

play<

Roleta MINI zaciemniająca, biała, na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: mini_bo
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: B01 - Biały