Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta w kasecie płaskiej z tkaniną zaciemniającą Thermo

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

XXI wiek to czas, kiedy technologia i wiele aspektów życia codziennego mocno poszła do przodu, dając nam naprawdę wiele rozwiązań wielu tematów, które jeszcze powiedzmy dziesięć lat temu były niewykonalne lub o wiele trudniejsze do naprawienia czy naprostowania niż teraz. Obejmuje to tak naprawde każdą dziedzinę życia, a szczególnie tą, która obejmuje nasze codzienne sprawy, codzienne problemy, codzienną egzystencję. I choć wielu z nas sądzi, że jest mu dobrze tak, jak jest, kiedy już zapozna się z czymś, co ułatwi mu życie, potem nie potrafi już z tego zrezygnować. Wydawać by się mogło, że wszystko wspomniane dotyczy jakichś ważnych przedmiotów codziennego użytku, tymczasem obejmuje ono również temat zasłaniania okien, które są większym i częstszym problemem, niż może się nam z początku wydawać.

Kaseta płaska - co warto o niej wiedzieć?

Zasłanianie okien to nawyk, który ukazał się w ludziach już wiele, wiele lat wstecz, kiedy odkryliśmy, że wcale nie chcemy, by każdy wiedział co robimy. Jeśli dobrze o tym pomyśleć to właśnie to zmobilizowało nas do osłaniania okien, które obecnie mają swoje własne, specjalne urządzenia, przeznaczone dokładnie do tego zadania.Oczywiście wraz z biegiem czasu zaczęliśmy chcieć więcej, kombinując nad stworzeniem zasłony idealnej, która spełni nasze oczekiwania. Pośród tego typu produktów, mających sprostać naszym pragnieniom znalazły się rolety, których odmiany sprawiają, że każdy znajdzie jakąś dla siebie. Jedną z nich jest roleta osadzona w płaskiej kasecie - montowana inwazyjnie mocno przylega do okna, umożliwiając zamontowanie jej nawet na oknie, którego krawędź jest niezwykle wąska, czyniąc ją idealnym rozwiązaniem do każdego jej typu. Dodatkowo kasety te występują w dwóch kolorach - białym i ciemny brąz, oraz w dwóch orientacjach pod względem kierunku: prawym lub lewym.

Termoizolacyjna tkanina zaciemniająca, zwana tkaniną zaciemniającą “Thermo”

Jak łatwo się domyśleć mechanizm nie jest jedynym walorem rolet - występują one w bardzo wielu odmianach jeśli chodzi o tkaninę i nie chodzi tu tylko o jej kolorystykę. Materiały używane przy roletach mają bardzo różne grubości i są wykonane z przeróżnych tkanin. Przedstawiona roleta jest nazywana zaciemniającą - jej zadaniem jest mocno ograniczyć przepływ światła - czy to nocą, czy za dnia. Jeśli jednak skupimy się na tym drugim, to musimy zauważyć, że przedstawiony model ma nie tylko przyciemnić nam pokój, lecz i ograniczyć wzrost temperatury w pomieszczeniu, do którego wdzierają się promienie słońca. Jak więc widać pojęcie “Thermo” czyli termoizolacja nie jest tu zwykłym chwytem marketingowym - roleta naprawdę ogranicza nagrzewanie się wnętrza, dzięki czemu w nawet bardzo nasłonecznionym pokoju, także w czasie tak zwanych “godzin szczytu”, będziemy mogli siedzieć bez zastanawiania się “kiedy to gorąco zniknie”.

Jak zmierzyć roletę w kasecie płaskiej


Jak zamontować roletę w kasecie płaskiej

Zobacz jak zmierzyć roletę

Zobacz jak zamontować roletę

Roleta w kasecie płaskiej z tkaniną zaciemniającą Thermo

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas_thermo
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu