Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, beżowa, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Roleta dzień i noc z prowadnicami, beżowa, na wymiar

Rolety w kasecie z prowadnicami to obok rolet mini, jeden z najbardziej popularnych wyborów klientów. Nic dziwnego - produkty posiadają wiele zalet i sprawdzają się zdecydowanie lepiej niż klasyczne żaluzje, zasłonki czy firanki. Dlaczego warto wybrać nasz produkt oraz do czego pasują rolety w beżowych kolorze? Zapraszamy do zapoznania się z materiałem. Główną zaletą naszych rolet jest idealne dopasowanie produktu do wybranych przez Ciebie okien. Efekt zawdzięczamy podaniu przez Ciebie na naszej stronie rolety24.net, wymiarów Twojego okna oraz prowadnicom bocznym, które gwarantują znakomite przyleganie materiału do powierzchni szyby. Ten element znacząco wpływa na ochronę przed słońcem i nie pozwala na przemieszczanie się rolety po szybie, na przykład w momencie uchylania okna. Na naszej stronie możesz również wybrać kolor rolety, który będzie pasował do elementów wystroju pomieszczenia.

Beżowy kolor rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej - idealny wybór

Rolety, podobnie jak zasłony i firany, są nie tylko unikalną ozdobą każdego okna, ale powinny również stanowić spójny element wystroju Twojego wnętrza. Najważniejszym elementem nie jest ich kształt, a właściwy dobór kolorystyki, który wpływa na odbiór Twojego pomieszczenia. Kolor rolet ma także duży wpływ na samopoczucie przebywających we wnętrzu osób. Na naszej stronie znajdziesz produkty w wielu odcieniach oraz krótkie opisy, z czym najlepiej się komponują. Osobom, które nie lubią eksperymentowania, polecamy rolety gładkie w neutralnych kolorach. Jednym z nich jest barwa beżowa, która z łatwością wkomponuje się w każdy wystrój pomieszczenia. W efekcie roleta nie rzuca się w oczy i pozwala zrelaksować się w przyjemnej atmosferze słonecznego ciepła. Beżowe rolety pasują zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i przestrzeni biurowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów.


Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, beżowa, na wymiar

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas_din
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 70.25zł

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Cena netto: 57.11zł

Dostępne opcje

Etykiety: D03 - Beżowy