Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, gorzka czekolada, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Roleta dzień i noc z prowadnicami, gorzka czekolada, na wymiar

Rolety Dzień i Noc to produkt, który od kilku lat cieszy się coraz większą popularnością. Mimo że system rolety działa podobnie do żaluzji, jest dużo dokładniejszy i nowocześniejszy. Użytkownik ma pełnię możliwości, jeśli chodzi o regulowanie nasłoneczniania pokoju. W przypadku tradycyjnych żaluzji, odpowiednie ustawienie poziomu naświetlania wnętrza może być kłopotliwe i nie daje zamierzonego efektu. Problem pojawia się zwłaszcza latem i w przypadku okien wychodzących na wschodnią część. Właśnie dlatego powstały rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej. Na pierwszy rzut oka, osłona przypomina bardziej żaluzje niż klasyczną roletę. Poziome pasy, zmiana regulacji nasłonecznienia za pomocą linki - to wszystko sprawia, że produkt jest idealnym rozwiązaniem, które warto zastosować w szczególności na oknach, które wychodzą na wschodnią lub zachodnią część. Prosty mechanizm i bezinwazyjny montaż w połączeniu z niską ceną, czynią z rolet dzień i noc produkt doskonały, który oprócz funkcji regulacji naświetlenia, spełnia również element dekoracyjny. Stylowy charakter rolety pozwala zrezygnować z dodatkowych zasłon lub firan.

Rolety Dzień i Noc - wybierz swój wymarzony kolor

Rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej, dostępne są w naszym sklepie rolety24.net w wielu wariantach kolorystycznych. Produkt powinien pełnić funkcję dekoracyjną, dlatego musi pasować do innych elementów pomieszczenia, takich jak meble lub kolor ścian. Warto przed zakupem zastanowić się i przemyśleć dokładnie, jakiego efektu oczekujemy. Jednym z najchętniej wybieranych przez naszych klientów odcieni, jest gorzka czekolada. Rolety Dzień i noc w kolorze gorzkiej czekolady, bardzo mocno zaciemniają wnętrze - to sprawia, że idealnie nadają się do sypialni, lub salonu. Barwa doskonale komponuje się z innymi odcieniami, takimi jak żółty lub biały. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą naszych produktów, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Życzymy udanych zakupów!

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, gorzka czekolada, na wymiar

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas_din
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 70.25zł

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Cena netto: 57.11zł

Dostępne opcje

Etykiety: D08 - Wenge