Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, Grafitowa, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Roleta dzień i noc z prowadnicami, grafitowa, na wymiar

Rolety Dzień i Noc dzielą się na kilka rodzajów. Możemy wyróżnić klasyczne, rolety mini, oraz występujące w kasecie płaskiej. Pierwszy model nazywa się również roletą wolnowiszącą - jej montaż odbywa się poprzez przymocowanie produktu do ściany lub do sufitu. Taki typ osłony sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, gdzie światło doskwiera bardzo mocno. Rolety mini wyróżniają się ze względu na nieinwazyjny montaż, który odbywa się za pomocą przyssawek lub haczyków. Ostatnia grupa, czyli rolety kasetowe, są najbardziej funkcjonalną kategorią. Materiał, który ulokowany jest w ramie, nadaje charakteru i uniemożliwia poruszanie się produktu po szybie, nawet w trakcie uchylania okna. Montaż rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej, jest również niezwykle prosty i odbywa się przy pomocy instrukcji obsługi lub poradnika, znajdującego się na naszej stronie rolety24.net. Dzięki temu bez problemu wykonasz go sam. Wystarczy, że wybierzesz jeden ze sposobów - zamontowanie rolety za pomocą specjalnych haczyków, przyklejenie jej, lub przykręcenie do ramy okiennej. Warto wspomnieć, że wszystko odbywa się w sposób bezinwazyjny, dzięki czemu możesz być pewny, że jeżeli wykonasz prawidłowo wszystkie kroki, Twoja rama i okno nie ulegną zniszczeniu.

Grafitowa roleta Dzień i Noc

Wybierając rolety wewnętrzne, należy pamiętać, aby ich kolor pasował do ścian, mebli oraz ozdób znajdujących się we wnętrzu. Spójna kolorystyka pozwala zachować elegancję i uniknąć poczucia niedopasowania. Całość pomieszczenia powinna opierać się na tak zwanych kolorach bazowych, czyli neutralnych. Oprócz nich można dodać dwa lub trzy mocne, kontrastujące ze sobą elementy. Jeżeli nie bardzo wiesz, jak dopasować swoje rolety do pomieszczenia, skorzystaj z koła barw. Chcąc użyć dwóch kolorów, zestaw barwy leżące naprzeciwko siebie, w przypadku trzech - ułożone w równych odstępach, na wierzchołkach trójkąta. Warto stosować je w połączeniu z neutralnym tłem. W przypadku kolorowych ścian, rolety wewnętrzne powinny być stonowane - białe lub szare. W tym wypadku sprawdzi się również wybór jaśniejszych lub ciemniejszych odcieni barwy, którą masz na ścianie. Mamy nadzieję, że bez problemu uporasz się z wyborem odpowiedniego koloru i Twoje wnętrze, dzięki naszym roletom na kasecie płaskiej nabierze nowego wymiaru.

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, Grafitowa, na wymiar

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas_din
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 70.25zł

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Cena netto: 57.11zł

Dostępne opcje

Etykiety: D11 - Grafit