Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, grafitowa, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Nie wiesz jak dokonać pomiaru okna pod roletę? Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem ☛ Jak mierzyć?


Masz problem z zamontowaniem rolety? Polecamy obejrzeć filmik z instrukcją montażu ☛ Jak zamontować?
☛ DARMOWE PRÓBKI MATERIAŁÓW
Roleta dzień i noc z prowadnicami, grafitowa, na wymiar:
Rolety Dzień i Noc dzielą się na kilka rodzajów. Możemy wyróżnić klasyczne, rolety mini, oraz występujące w kasecie płaskiej PCV. Taki typ osłon sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, gdzie światło doskwiera bardzo mocno. Rolety mini wyróżniają się ze względu na nieinwazyjny montaż, który odbywa się za pomocą haczyków. Druga grupa, czyli rolety w kasecie płaskiej, są najbardziej funkcjonalną kategorią. Montaż rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej, jest niezwykle prosty. Wystarczy przykręcić kasetę do listew przyszybowych za pomocą czterech wkrętów. Ważne, aby listwa przyszybowa, do której montowana jest kaseta, miała minimum 10 mm prostego miejsca. Podczas instalacji rolet na oknie należy postępować zgodnie z instrukcją obsługi, która znajdujące się na naszej stronie rolety24.net. Dzięki temu montaż bez problemu można wykonać samodzielnie.

Kaseta płaska nie jest polecana do montażu na oknie z płytkimi listwami przyszybowymi - optymalna głębokość listew powinna wynosić ok. 25 mm.

Grafitowa roleta Dzień i Noc:
Wybierając rolety wewnętrzne, należy pamiętać, aby ich kolor pasował do ścian, mebli oraz ozdób znajdujących się we wnętrzu. Spójna kolorystyka pozwala zachować elegancję i uniknąć poczucia niedopasowania.
Grafitowe rolety wspaniale komponują się z nowoczesnymi, prostymi wnętrzami. Ich kolor świetnie pasuje zarówno do zgaszonych, jak i żywych, jaskrawych barw. Wybierz je dla siebie, jeśli zależy ci na prywatności. Obecnie domy budowane są blisko siebie, przez co każdy może zajrzeć w okna sąsiadów. Dla wielu osób nie jest to komfortowa sytuacja. Nie każdy jednak chce chować się za zasłonami, które mają wiele minusów. Należy do nich przede wszystkim brak światła, który w trakcie dnia jest nie tylko nieprzyjemny, ale także niezdrowy. Do wad zasłon i firanek należy również zbieranie przez nie kurzu, co dyskwalifikuje je w przypadku osób cierpiących na alergię na roztocza. W takiej sytuacji najrozsądniejsze wydają się rolety. Zasłaniają one okna, ale przy okazji pozwalają światłu na wnikanie do środka w odpowiedniej proporcji. Ta optymalna ilość światła jest korzystna dla zdrowia, a jednocześnie nie jest zbyt rażąca dla oczu.

W przypadku rolet na okna balkonowe należy mieć na uwadze to, że pewna część materiału z grupy AW może nie zmieścić się w kasecie i zostanie widoczna na oknie.

Tkaniny dzień i noc przepuszczają światło mniej lub bardziej w zależności od wybranego koloru, w związku z czym rolety zamontowane na oknie wydają się jaśniejsze niż w rzeczywistości. Tkanina D11 grafitowa ze względu na ciepły pigment przy nasłonecznieniu może wpadać w brąz.


Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, grafitowa, na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D11 - Grafit