Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, Karmelowa, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Roleta dzień i noc z prowadnicami, karmelowa, na wymiar

Rolety okienne i żaluzje, na stałe wyparły z naszych mieszkań starodawne zasłony. Są one znacznie łatwiejsze w utrzymaniu, a ich pielęgnacja nie jest tak wymagająca, jak w przypadku tradycyjnych zasłon. W sklepie internetowym rolety24.net dostępne są różne modele oraz kolory. Rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Zachęcają swoją atrakcyjną ceną oraz możliwością dopasowania do każdego okna, nawet o niestandardowych wymiarach. W dzień chronią nas przed promieniami słonecznymi, natomiast w nocy przed spojrzeniami sąsiadów. Nasze rolety wykonane są z materiałów wysokiej jakości, a kolor karmelowy jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się zarówno w kuchni, sypialni, jak i w łazience. Rolety świetnie chronią przed słońcem i zapewniają nam komfortowy sen. Wybierając nasze produkty masz zapewnioną wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

Jak dobrać roletę do okna?

Wysoka dbałość o szczegóły sprawia, że rolety wyglądają estetycznie i cieszą nasze oczy. Kolor karmelowy jest elegancki, a rolety w tym kolorze prezentują się efektownie. Rolety dostępne w sklepie rolety24.net, przede wszystkim mają za zadanie zasłonięcie naszych okien. W naszym sklepie można dobrać rolety do okien niewymiarowych. Wystarczy wymierzyć długość i szerokość okna oraz jego wysokość. To my decydujemy o kolorze rolety oraz kasety. Montaż produktu jest niezwykle prosty i każdy z nas może samodzielnie zamontować rolety. Umocowanie rolety do ramy okiennej pozwala na nieskrępowane otwieranie okna również w momencie, kiedy roleta jest opuszczona. Ich poziom zaciemnienia jest wysoki, dlatego sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Produkt jest odporny na wilgoć oraz działanie promieni słonecznych. Decydując się na kolor karmelowy mamy pewność, że nie straci swojego blasku.

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, Karmelowa, na wymiar

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas_din
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 70.25zł

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Cena netto: 57.11zł

Dostępne opcje

Etykiety: D14 - Karmelowy