Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Promocja Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, limonka, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Nie wiesz jak dokonać pomiaru okna pod roletę? Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem ☛ Jak mierzyć?


Masz problem z zamontowaniem rolety? Polecamy obejrzeć filmik z instrukcją montażu ☛ Jak zamontować?
☛ DARMOWE PRÓBKI MATERIAŁÓW
Roleta dzień i noc z prowadnicami, limonkowa, na wymiar:

Rolety Dzień i Noc, nazywane również przez wielu roletami Duo, nazwę zawdzięczają swojej konstrukcji. Cały mechanizm wygląda tak samo, jak w przypadku klasycznych rolet. Pociągając za sznurek, który jest połączony z górną rolką, możesz zwijać i rozwijać roletę. Oba typy rolet, dzielą jednak dwie zasadnicze różnice. Po pierwsze, tkanina wykorzystywana w produkcji rolety Dzień i Noc, nie jest jednolita, tylko wykonana z ułożonych naprzemiennie poziomych pasów cienkiego oraz grubszego materiału. Drugą różnicą, jaka dzieli oba typy rolet, jest złożenie tkaniny w dwie warstwy, a nie jedną, jak w przypadku rolet klasycznych. To rozwiązanie, w momencie pociągnięcia za mechanizm koralikowy, nie podnosi tkaniny, tylko obraca ją na rolce i zmienia położenie pasów, regulując ilość wpadającego do wnętrza światła słonecznego. Największą zaletą rolet Dzień i Noc jest ich estetyka, którą wprowadzają do wnętrza, dzięki czemu możesz zrezygnować z dodatkowych zasłon czy firanek. Rozwiązanie to prezentuje się rewelacyjnie, pozwalając uzyskać w pomieszczeniu ciekawy efekt wizualny, wpadających do niego promieni słonecznych. Dzięki opisanemu powyżej systemowi możesz w płynny sposób kontrolować poziom nasłonecznienia, co sprawia, że rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej wykonanej z PCV, są połączeniem rolet i żaluzji.


Limonka w Twoim wnętrzu, czyli rolety dzień i noc w kasecie płaskiej na wymiar:

Oprócz szeregu zalet, które zdążyliśmy wymienić, kilka kwestii pozostawiamy tylko Tobie. Należą do nich, podanie wymiarów Twojego okna, tak abyśmy mogli zaprojektować model adekwatny do jego rozmiaru, oraz wybór koloru rolety. Z tą kwestią najczęściej zmagają się nasi klienci. Lata doświadczeń pozwalają nam wyciągać wnioski, dzięki czemu stale poszerzamy gamę kolorystyczną naszych produktów. Jednym z efektów tego typu działań, jest powstanie modelu w kolorze limonki. Odcień znakomicie wpasowuje się w lokale codziennego użytku oraz w pomieszczenia biurowe, gdzie odpowiedni dostęp do światła i jego barwa, mają znaczący wpływ na jakość pracy i samopoczucie. Limonkowe rolety Dzień i Noc, to produkt, który sprawdzi się wszędzie. Warto pamiętać, że rolety powinny komponować się z wnętrzem całego pomieszczenia i pasować do elementów, takich jak meble. Limonka znakomicie odnajduje się w połączeniu z żółtym, innymi odcieniami jasnej zieleni, tęczowym niebieskim lub fioletowym. Limonkowe rolety bezpiecznie dopasujesz również do białych kolorów ścian i ram okiennych.


Roleta dzień noc idealna do każdego pomieszczenia:

Chcąc odmienić swoje wnętrze po remoncie lub ożywić je za pomocą nowego dodatku, warto zwrócić uwagę na roletę dzień i noc w kasecie płaskiej z naszej oferty. Aranżacje okienne zaskakują swoim wyglądem i niekiedy ekstrawagancją. Ciekawie paskowane struktury tego typu rolety pozwalają nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter, a także elegancki sznyt, który z pewnością przypadnie do gustu nie tylko domownikom, ale także odwiedzającym gościom. Roleta dzień i noc w kasecie płaskiej, limonka, na wymiar pozwala za pomocą zabawy światłem poprzez jej podnoszenie i opuszczanie tworzyć odmienny efekt we wnętrzu zależnie od potrzeb, upodobań i pory dnia. To doskonałe rozwiązanie daje możliwość odmieniania pomieszczenia za pomocą świetlistych refleksów słońca. Niezwykle ciekawy design rolet dzień i noc wpasowuje się niemal we wszystkie wnętrza – od tych ultranowoczesnych po klasyczne. Odważny limonkowy kolor prezentowanego modelu pozwoli wyrazić swój charakter mieszkańcom pomieszczenia, gdzie znajdzie zastosowanie właśnie ta roleta.


Wygoda kasety:

Roleta dzień i noc w kasecie płaskiej limonka na wymiar to przede wszystkim duża wygoda użytkowania i estetyka wyglądu. Cały mechanizm rolety został skrzętnie schowany w eleganckiej kasecie ulokowanej na górze, która przymocowywana jest do okna. Dzięki czemu niewidoczne dla niego pozostają elementy sterujące roletami, które mogłyby zaburzać wizualny odbiór jednego z najważniejszych punktów, jakim jest okno. Dodatkowo zastosowane w rolecie prowadnice utrzymują tkaninę w jednej płaszczyźnie, niezależnie od tego, czy okno pozostaje zamknięte, czy też otwarte, dzięki czemu rolety pełnią swoją podstawową funkcję w każdej sytuacji. Łatwy montaż i demontaż rolety to jej kolejny atut, który z pewnością przypadnie wielu osobom do gustu. Ważne jest, aby listwa przyszybowa, do której przykręcana jest kaseta miała minimum 10 mm prostego miejsca. Nie trzeba być doświadczonym majsterkowiczem ani fachowcem, aby w stabilny i pewny sposób zamontować roletę dzień i noc z naszego sklepu na oknach. To wszystko sprawia, że jest to jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań.

Kaseta płaska nie jest polecana do montażu na oknie z płytkimi listwami przyszybowymi - optymalna głębokość listew powinna wynosić ok. 25 mm.


Godne zastępstwo dla firanek:

Roleta dzień i noc w kasecie płaskiej limonka na wymiar stanowi godnego następcę tradycyjnych firan, które jeszcze do niedawna królowały w polskich domach. Wszytko to za sprawą jej cech estetycznych, które sprawdzają się równie dobrze jak wspomniane firany, jeśli chodzi o dekorację wnętrza. Delikatne siateczkowe pasy przypominają strukturę firanki, dzięki czemu są one chętnie wybierane przez wiele osób. Wpływ na wyparcie przez rolety tradycyjnych rozwiązań miały także trendy w wystroju wnętrz. Minimalistyczne, często chłodne przestrzenie w stylu skandynawskim nie komponowały się zbytnio z długimi firanami. Dlatego ich miejsce zajęły stylowe rolety dzień i noc, które pozwalają zachować prywatność w domu, izolują dostęp do światła, a jednocześnie prezentują się elegancko. Zgrabne i niewielkich wymiarów wykończenie znalazło uznanie nawet u najbardziej zagorzałych fanów tradycji, przez co w coraz większej liczbie okien można ujrzeć rolety dzień i noc. W naszej ofercie można znaleźć idealne rozwiązania stworzone specjalnie pod wymiar i dopasowane do Twoich potrzeb.


Tkaniny dzień i noc przepuszczają światło mniej lub bardziej w zależności od koloru wybranego w zamówieniu, w związku z czym rolety zamontowane na oknie wydają się jaśniejsze niż są w rzeczywistości. Materiał D11 grafitowy ze względu na ciepły pigment, przy nasłonecznieniu może wpadać w brąz. W przypadku zamawiania rolet w kasecie płaskiej na okna balkonowe należy mieć na uwadze to, że pewna część materiału z grupy AW może nie zmieścić się w kasecie i zostanie widoczna na oknie.
Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, limonka, na wymiar

podaj wymiary i wybierz opcje, które Cię interesują, z listy poniżej
Produkt dostępny
Wysyłka kurierem od 16zł
Czas realizacji: 4-7 dni
  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas_din
  • Dostępność: W magazynie
Konfiguracja produktu

Etykiety: D04 - Limonka