Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć w Informacjach o cookies
Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, limonka, na wymiar

Nie jesteś pewna, jakie rolety wybrać?
Zamów darmowe próbki!

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas ważne -
Twoje zakupy objęte są gwarancją i rękojmią

Zamówione rolety bezpoecznie dotrą do Ciebie
odpowiednio zapakowane i zabezpieczone

Roleta dzień i noc z prowadnicami, limonkowa, na wymiar

Rolety Dzień i Noc, nazywane również przez wielu roletami Duo, nazwę zawdzięczają swojej konstrukcji. Cały mechanizm wygląda tak samo, jak w przypadku klasycznych rolet. Pociągając za sznurek, który jest połączony z górną rolką, możesz zwijać i rozwijać roletę. Oba typy rolet, dzielą jednak dwie zasadnicze różnice. Po pierwsze, tkanina wykorzystywana w produkcji rolety Dzień i Noc, nie jest jednolita, tylko wykonana z ułożonych naprzemiennie poziomych pasów cienkiego oraz grubego materiału. Drugą różnicą, jaka dzieli oba typy rolet, jest złożenie tkaniny w dwie warstwy, a nie jedną, jak w przypadku rolet klasycznych. To rozwiązanie, w momencie pociągnięcia za mechanizm koralikowy, nie podnosi tkaniny, tylko obraca ją na rolce i zmienia położenie pasów, regulując ilość wpadającego do wnętrza światła słonecznego. Największą zaletą rolet Dzień i Noc jest ich estetyka, którą wprowadzają do wnętrza, dzięki czemu możesz zrezygnować z dodatkowych zasłon czy firanek. Rozwiązanie to prezentuje się rewelacyjnie, pozwalając uzyskać w pomieszczeniu ciekawy efekt wizualny, wpadających do niego promieni słonecznych. Dzięki opisanemu powyżej systemowi możesz w płynny sposób kontrolować poziom nasłonecznienia, co sprawia, że rolety Dzień i Noc w kasecie płaskiej, są połączeniem rolet i żaluzji. W obu rolach sprawdzają się świetnie, a stosunkowo prosta konstrukcja umożliwia łatwy i bezinwazyjny montaż, chroniący przed uszkodzeniem ramę Twojego okna.

Limonka w Twoim wnętrzu, czyli rolety dzień i noc w kasecie płaskiej na wymiar

Oprócz szeregu zalet, które zdążyliśmy wymienić, kilka kwestii pozostawiamy tylko Tobie. Należą do nich, podanie wymiarów Twojego okna, tak abyśmy mogli zaprojektować model adekwatny do jego rozmiaru, oraz wybór koloru rolety. Z tą kwestią najczęściej zmagają się nasi klienci. Lata doświadczeń pozwalają nam wyciągać wnioski, dzięki czemu stale poszerzamy gamę kolorystyczną naszych produktów. Jednym z efektów tego typu działań, jest powstanie modelu w kolorze limonki. Odcień znakomicie wpasowuje się w lokale codziennego użytku oraz w pomieszczenia biurowe, gdzie odpowiedni dostęp do światła i jego barwa, mają znaczący wpływ na jakość pracy i samopoczucie. Limonkowe rolety Dzień i Noc, to produkt, który sprawdzi się wszędzie. Warto pamiętać, że rolety powinny komponować się z wnętrzem całego pomieszczenia i pasować do elementów, takich jak meble. Limonka znakomicie odnajduje się w połączeniu z żółtym, innymi odcieniami jasnej zieleni, tęczowym niebieskim lub fioletowym. Limonkowe rolety bezpiecznie dopasujesz również do białych kolorów ścian i ram okiennych. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na Twoje pytania. Życzymy udanych zakupów.

Roleta Dzień i Noc w kasecie płaskiej, limonka, na wymiar

  • Producent: Rollcenter
  • Kod produktu: vegas_din
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena już od: 70.25zł

  • Dla rolety o wymiarach 40x100cm
  • Czas realizacji: 4-7dni
  • Cena netto: 57.11zł

Dostępne opcje

Etykiety: D04 - Limonka